Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Panowie wie ktoś z was gdzie można dostać/kupić/zamówić etui serwisowe do Omegi ? (chodzi o to skórzane czerwone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś z was gdzie można dostać/kupić/zamówić etui serwisowe do Omegi ? (chodzi o to skórzane czerwone)

tego nie mozna kupic, chyba ze na ebay. Omega nie sprzedaje tego, z tego co pamietam. Mozna dostac tylko podczas serwisu. Ja mam dwa, jakosc dobra, ale nic powalajacego.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, w tej cenie ,są lepsze pokrowce dostępne na rynku. Rozumiem, że omega nie jest producentem etui, ale jakość tego czerwonego jest po prostu słaba, pokrowiec w miarę sztywny, marny zamek i docięta gąbka w środku.

Edytowane przez Joqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A jakie etui Panowie by zaproponowali ? Chodzi mi o takie które dobrze będzie na codzień zabezpieczać zegarek w transporcie. Szukam etui na jeden zegarek. Ale jak patrze na konstrukcję takich akcesoriów to mam wątpliwości czy np zamek podczas odsuwania/zasuwania nie porysuje koperty czy bransolety. Znalazłem jeszcze coś takiego, wydaje mi się bezpieczne i solidne. Etui ma służyć codziennie nie okazjonalnie.

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6011527858&reco_id=62b74522-dfc4-11e5-b33e-02348af7a70c&ars_rule_id=201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie takie. Bardzo bezpieczne, twarde na zewnątrz, miękkie w środku. na dwa zegarki, skórzane.

Zdjęcie zapożyczone z netu. 

post-57210-0-68271800-1456858332.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pudełko. Kto to wyprodukował?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę Ci dane na pw.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie zauważyłem że większość PO 8500 na zdjęciach w sieci ma wadę lumy? Jesli oczywiscie jest to wada. Na mojej też to zaobserwowałem. Luma w indeksach ma tak jakby wklęsłośći nie ma równej powierzchni ale nie wychodzi poza ramkę

 

post-56849-0-52793300-1456865071_thumb.jpg

 

Tu na zdjeciu z sieci grot wskazówki minutowej.

 

post-56849-0-66097300-1456865250_thumb.jpg

 

Czy inni posiadacze PO na 8500 tez to zauważyli ? Jest to jakaś wada, reklamować czy spać spokojnie i się tym nie przejmować.?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie zauważyłem że większość PO 8500 na zdjęciach w sieci ma wadę lumy? Jesli oczywiscie jest to wada. Na mojej też to zaobserwowałem. Luma w indeksach ma tak jakby wklęsłośći nie ma równej powierzchni ale nie wychodzi poza ramkę

 

attachicon.gif20160227_094333-1600x1406.jpg

 

Tu na zdjeciu z sieci grot wskazówki minutowej.

 

attachicon.gif11374648_1674311386130694_410453967_n.jpg

 

Czy inni posiadacze PO na 8500 tez to zauważyli ? Jest to jakaś wada, reklamować czy spać spokojnie i się tym nie przejmować.?

 a oglądałeś ją przed zakupem pod mikroskopem? jak ci nie pasuje to po co reklamować, ja ją odkupię ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Porównaj z Subem. Jeśli w Roleksie luma jest idealnie równa, to reklamuj, jeśli nie jest, to nie reklamuj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

a oglądałeś ją przed zakupem pod mikroskopem? jak ci nie pasuje to po co reklamować, ja ją odkupię ;)

:D nie ma opcji. Jedyne co wchodzi w grę to dokupienie do kolekcji innej Omesi :) tym bardziej, że dziś klient, który przyszedl do mnie do pracy mial na ręku Omegę (No nie mogłem nie zauważyć) Zegarek dostał od swojego ojca, który z kolei wygrał ją w karty od kogoś kto dostał.... i tak zamiast o pracy to przez godzinę rozmawialiśmy o ciekawej historii tego egzemplarza. Niestety nie wiem jaki był to model. Ale historia wspaniała :)

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Jak dla mnie super. Ale nazwy miesiąca mogły by być tylko grawerowane w tarczy bez wybarwiania na niebiesko a nie "drukowane".  ewentualnie jakby były tylko dyskretnie umieszczone po wewnętrznej stronie koperty nad tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak normalny Globemaster mi sie podoba to ta wersja jest beznadziejna, wyglada jak zegarek dla dzieci


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak normalny Globemaster mi sie podoba to ta wersja jest beznadziejna, wyglada jak zegarek dla dzieci

Z tym porównaniem do dzieci trafiles w sedno Irku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to "radełkowanie" to ściągnęli z Rolka .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie stylistycznie to wystarczy zarzucić granatowy chałacik dopiąć biały kołnierzyk i można śmigać na konkurs kto ładniej ozdobił laurkę dla Pani. Ale annual w Globemasterze to nie głupi pomysł

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7800CHF to chyba dość niska cena jak na taką komplikację.

Za taki design, to nawet za wysoka - masakra... fuj :blink::wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy na przykład takiego chabrowo-złotego Suba przystojnego to syf okrutny rzeczywiście .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta wersja Globemastera. Jestem przekonany, że na żywo skróty nazw miesięcy są dużo mniej nachalne niż na zdjęciach. Tylko tępo zakończona wskazówka miesiąca mi się nie podoba. Wolałbym krótszą i zakończoną ostro lub maleńkim grotem. Natomiast kaligrafowane nazwy miesięcy i kolorystyka tej wersji są super.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy na przykład takiego chabrowo-złotego Suba przystojnego to syf okrutny rzeczywiście .

 

Jak widac nie mozna sie wypowiedziec negatywnie odnosnie innych zegarkow, zeby nie uniknac trolowania w kierunku Rolexa :)

 

Tak - polaczenie kanciastej tarczy z obłymi kaligrafowanymi napisami do tego tak duzymi uwazam za brzydkie i nietrafione obojetnie czy to Omega, Rolex czy Patek B)

 

ps

nie znasz innej manufaktury do ktorej moglbys sie odnosic, czy tylko jątrzenie Rolexowe to Twoj glowny cel?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, daj spokój. Porównania Omegi do Rolexa tak jak Heuera do Breitlinga czy Tissota do Certiny są nieuniknione.

A w motoryzacji? Opiniujący Opla porównuje jego ergonomię do VW, tester Mercedesa nawiązuje do prowadzenia się BMW. Normalna sprawa.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.