Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wole jednak duże męskie linie. 39 zostawiam dka dziewczynek i mertroseksualnych dewiantów :D

 

Swoim pitoleniem na temat "szlifów" wyraziłeś wystarczająco swoją metroseksualność. A umizgami w stylu "jest taki pokrzywdzony przez własną głupotę bo kupiłem zegarek z szarej strefy" pokazałeś się najgorszą "dziewczynką" jaką udało mi się na forum obczaić. Więc hamuj lejce bo kilkoma takimi tekstami faceta z siebie nagle nie zrobisz... 

Mi 39,5 myślę, że podpasuje ze względu na rozmiar nadgarstka. Nie jako zastępstwo SMP ale raczej uzupełnienie. Coś jak mały Tudor BB czy Rolex Air King... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Przypomnę jak inni koledzy pitolili na temat nierówności dolnych polerowanych krawędzi kopert. I płakali nad mikro roznicami w kącie tych ze szlifów :D

 

Tu Ci kolego przyznam racje ze sam sobie strzeliłem w kolano kupując zegarek z takiego a nie innego źródła. Słono zapłaciłem za ta lekcje.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie skumałeś tego, że 50% ludzi tu Ciebie podpuszczało i robiło sobie jaja po to by mieć temat do żartów?... Drugie 50% w tym czasie pisało cokolwiek by tylko nie czytać Twoich "dziewczyńskich" pojękiwań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No dałem się wciągnąć w beke kilku gwiazdorków forumowych ze świtą ich klakierów. Teraz żałuję

 

A wracając do tematu dlaczego kolega myśli ze 39 sprawdzi się na męskich nadgarstkach tzn będzie to dobrze leżeć i wyglądać. Bo według mnie wysokość tego modelu wszystko psuje. Nawet jesli ktoś ma mniejszy nadgarstek to przez wysokość będzie ten zegarek i tak śmiesznie wyglądał u faceta

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole jednak duże męskie linie. 39 zostawiam dka dziewczynek i mertroseksualnych dewiantów  :D

 

Trzeba było poprzestać na pierwszym zdaniu tego komentarza. Twoje preferencje zależą od rozmiaru nadgarstka jakim obdarzyła Cię matka natura. Są mężczyźni, dla których Omega 300 36,25mm jest idealnym zegarkiem i nie ma to nic wspólnego z ich seksualnością.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu dlaczego kolega myśli ze 39 sprawdzi się na męskich nadgarstkach tzn będzie to dobrze leżeć i wyglądać. Bo według mnie wysokość tego modelu wszystko psuje. Nawet jesli ktoś ma mniejszy nadgarstek to przez wysokość będzie ten zegarek i tak śmiesznie wyglądał

 

To wszystko zależy od tego, jakie są proporcje między grubością dekla, koperty i szkła z bezelem. Fois też ma zbliżone wymiary do PO 39,5 i wg mnie wszelkie obawy co do jego grubości są niesłuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Ja tam wole jednak duże męskie linie. 39 zostawiam dka dziewczynek i mertroseksualnych dewiantów :D

 

Hehe, dobre, jednak pomimo tego, że "masz" zegarek w męskim rozmiarze to coś mi się wydaje, że to właśnie Ty od sześciu miesięcy masz okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

To wszystko zależy od tego, jakie są proporcje między grubością dekla, koperty i szkła z bezelem. Fois też ma zbliżone wymiary do PO 39,5 i wg mnie wszelkie obawy co do jego grubości są niesłuszne.

Ale FOIS jest "lzejszy" w odbiorze przez kształt koperty, wielkość szerokość bezla itp Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Mikolaj, fois nie jest tak gruby i ma duza tarcze. Mozna zestawic sobie np zenitha espade i GS sbgh. Niby maja 40mm ale 99% ludzi powie ze espada to wiekszy zegar od seiko.

Pozyjemy zobaczymy. Mi wyslali dzis zaproszenie z butiku na prezentacje modelu wiec pewnie juz sa dostepne.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Mikolaj, fois nie jest tak gruby i ma duza tarcze. Mozna zestawic sobie np zenitha espade i GS sbgh. Niby maja 40mm ale 99% ludzi powie ze espada to wiekszy zegar od seiko.

Pozyjemy zobaczymy. Mi wyslali dzis zaproszenie z butiku na prezentacje modelu wiec pewnie juz sa dostepne.

Bartek. Fois jest o 1 mm grubszy bo ma 15mm z haczykiem vs 14 mm PO. Na zdjeciach wersja 39,5 robi na mnie wrazenie bardzo pozytywne. Poza tym jest to normalna meska linia. Damska rozni sie kolorami i wykonczeniem. Swoja drogą nie wypbrazam sobie takiego kolosa na nadgarstku mojej żony. To za duzo na zgrabny damski nadgarstek. Wygladal by jak jakis gshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nawet gdyby go zaklasyfikować jako męska linię na mniejsze nadgarstki to nie wróżę mu powodzenia ze względu na grubość i proporcje koperty.

 

Ale kobiety ostatnio noszą takie kolosy.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek. Fois jest o 1 mm grubszy bo ma 15mm z haczykiem vs 14 mm PO. Na zdjeciach wersja 39,5 robi na mnie wrazenie bardzo pozytywne. Poza tym jest to normalna meska linia. Damska rozni sie kolorami i wykonczeniem. Swoja drogą nie wypbrazam sobie takiego kolosa na nadgarstku mojej żony. To za duzo na zgrabny damski nadgarstek. Wygladal by jak jakis gshock.

Jak juz mamy byc dokladni to fois ma 14mm a to w wiekszosci przez wystajace szklo a PO 15mm.

Ja nie upieram sie ze to zegar dla kobiety ale wydaje mi sie ze przez mala tarcze i grubosc zegar bedzie kiepsko wygladal u facetow na nadgarstach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czy taki zegar źle wygląda na kobiecym nadgarstku ? Oczywiście że tak. A czy to w czymś przeszkadza ? Oczywiście że nie bo jest ładny. I tym głównie się kierują kobiety. Jak się podoba to i zegar biurkowy na rękę założą

post-56849-0-39032300-1469891737.jpg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że tam gdzie będzie pasował Elegancki 36 mm - na takim nadgarstku świetnie też wypadnie PO 39,5.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Póki co nie przeszło mi przez myśl ;)

 

 

Jak juz mamy byc dokladni to fois ma 14mm a to w wiekszosci przez wystajace szklo a PO 15mm.

Ja nie upieram sie ze to zegar dla kobiety ale wydaje mi sie ze przez mala tarcze i grubosc zegar bedzie kiepsko wygladal u facetow na nadgarstach.

 

Bartek, wg tego co mi google wypluł jest odwrotnie. Fois ma 15,05 a PO 14,16:

PO:

" Diameter: 39.50 mm Height: 14.16 mm"

Czy taki zegar źle wygląda na kobiecym nadgarstku ? Oczywiście że tak. A czy to w czymś przeszkadza ? Oczywiście że nie bo jest ładny. I tym głównie się kierują kobiety. Jak się podoba to i zegar biurkowy na rękę założą

attachicon.gifDSC_0443-1.jpg

 

Wg mnie przeszkadza we wszystkim. Taki zegarek na damskim zegarku jest dość.. jakby to powiedzieć by nikogo nie skrzywdzić... może nie wulgarny, ale jednak krzykliwy. 

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki zegar źle wygląda na kobiecym nadgarstku ? Oczywiście że tak. A czy to w czymś przeszkadza ? Oczywiście że nie bo jest ładny. I tym głównie się kierują kobiety. Jak się podoba to i zegar biurkowy na rękę założą

attachicon.gifDSC_0443-1.jpg

wyglada zle, aby nie powiedziec okropnie. Tak jak ty mozesz zalozyc legginsy tak moze i kobieta. Jednakze tylko jednej osobie bedzie to pasowac :D

Podobnie jest z tym zegarkiem i zdjeciem, busola na nadgarstku ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki zegar źle wygląda na kobiecym nadgarstku ? Oczywiście że tak. A czy to w czymś przeszkadza ? Oczywiście że nie bo jest ładny. I tym głównie się kierują kobiety.

Nie tylko tym. Moja musi mieć dopasowany kolorystycznie zegarek do biżuteri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Duże samochody podobno leczą kompleksy, czyżby zegarki też? Nie rozumiem tego piania, że 45 to męski rozmiar a inny już nie. Jak ie czujesz się facetem to i zegarek Ci nie pomoże, a jak naprawdę nim jesteś to i w 34 będziesz dobrze wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę duże zegarki. Diver to ma być kawał zelastwa. A na damskie nadgarstku duży diver wygląda seksi. I tyle. Jeden lubi takie drugi inne. Tak ten świat już jest urządzony a de gustibus non disputandum est......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja jest krzykliwy ale w necie jest masa zdjęć gdzie na imprezach Omegi kobiety pokazują się w męskich rozmiarach.

 

Ja mam PO 42 mm ? A skąd takie info ?

 

Tak mi jakoś w głowie utkwiło. Jeżeli 45,5 to by wiele tłumaczyło co do łatwości znajdowania wad :D

 

Co do tego co napisałeś to jest taki olimpijczyk co teraz reklamuje Nike i on wszak na odwrót promuje to co damskie na sobie ale wg Twojej teorii pewnie wygląda świetnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie juz płakać o duże rozmiary, że źle leżą , że za ciężkie itp. Bo to jest zachowanie wskazujące na przechodzenie okresu lub menopauzy. Brać i nosić 45 jak prawdziwi faceci !

Rafał, ja mam w porywach do 18,5 cm i uważam, że zegarek 43 mm w połączeniu z 16 mm grubości oznacza niewygode i trzeba nazwać rzeczy po imieniu.

 

Podsumowując - nie jestem prawdziwym facetem i nawet nie będę aspirował.

 

Ubolewam, że w związku z powyższym zapewne nie będę w Twoim typie. Jaka szkoda. Liczyłem na buziaka na jakimś podstoliku.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o zegarkach Omega?
Bo jakoś jak czytam to tu debata o rozmiarach jest.

Panowie trochę to słabo wygląda. Tym razem tylko posprzatane zostało.

Druga sprawa - jakieś zwroty personalne proszę sobie załatwiać na pw albo doczytać regulamin dotyczący takich właśnie postów.

 

Edycja

Mam nadzieję że juz tylko o zegarkach będzie  :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ja tam wolę duże zegarki. Diver to ma być kawał zelastwa. A na damskie nadgarstku duży diver wygląda seksi. I tyle. Jeden lubi takie drugi inne. Tak ten świat już jest urządzony a de gustibus non disputandum est......

Jestem tego samego zdania co kolega

 

Kolego Gustaw6666 ja mam 18.5 w porywach do 19 dla mnie 45.5 jest idealny jako sportowy zegarek. Natomiast klasyczne garniturowce noszę w rozmiarze 38-40 (niższy zegarek powoduje wrażenie większej średnicy koperty) Ponad to klasyki nie maja tak szerokiego bezla tylko cienkie lunety. Mierzyłem natomiast PO 42 i trochę słabo u mnie to wyglądało. Myślę że 39 będzie jeszcze gorzej wyglądać a to wrażenie będzie potegowane wysokością tego modelu i relatywnie mała tarcza otoczona szerokim czarnym bezlem

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.