Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Panie Eugeniuszu to nie jest tak, że serwis coś tam zepsuł po miesiącu czy 2 wymienił zegar a ja dalej drąże temat. Zegar oczywiście wymienili ale na gorszy niż miałem. Obecnie Zegar jest znów w Szwajcarii i serwis wydał opinie ze np koperta nie mieści się w standardach jakości Omega. Ta sama firma ktora wymienia zegarek deklaruje ze zostanie on dokladnie sprawdzony itp teraz twierdzi a faktycznie jest wtopa. I tak to trwa od prawie juz 6 miesięcy! Na poczatku marca wysłałem zegar do regulacji i do tej pory go nie mam.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

https://youtube.com/watch?v=hD1XetofJD8

...a ja nie widzę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Widzę, że kolegi się żarty trzymają. A jak tam zegareczek po wizycie w SGP ? Słyszałem ze nie domaga. Czy to nie jest już czasem trzęsienie się ze nie trzyma parametrów.? Ja bym nie szukał dziury w całym. Serwis naprawił wiec trzeba się cieszyć zegarkiem i nosić a nie zastanawiać się czemu nie trzyma rezerwy chodu.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PO bez najmniejszych uwag, bezel również centruje. Pokażę na podstoliku naszym "raphaelom" ale myślę, że będą mieli problemy żeby coś znaleźć.

Robisz bardzo ladne zdjecia i wyglada na nich perfekcyjnie, wiec nie masz sie czego bac. Jednak troche strach wstawiac zdjecia w tym watku, bo zaraz defekty beda znalezione :D (tak wiem, lewe gorne ucho ma nierowny szlif od framugi )

post-68673-0-53544900-1469706393_thumb.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę się, bo pokazują to ceny. Do 500 euro można mieć prawie każdego garniturowego (w dzisiejszym rozumieniu) Seamastera, Constallation itp. Nawet u nas na forum nikt tego nie pokazuje, każdy chce zegarki sportowe i to jest zrozumiałe.

 

 

Zgadzam się, tylko ja mówię cały czas o zegarkach sprzed rewolucji kwarcowej. Kupić PO czy 300M w dobrym stanie i cenie z lat 90/2000 to nie jest trudny wyczyn. Pokaż mi natomiast model sportowy Omegi z lat <75' w rozsądnej cenie.

Kup Constellation Pie Pan za 500 euro :)

Popatrz szerzej, np dział "nasze nowe nabytki vintage", przekonasz się o swojej pomyłce.

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.chrono24.com/en/omega/ref-145008.htm&ved=0ahUKEwin__fmipbOAhVEuhQKHfAaDToQFghLMAw&usg=AFQjCNH1v0jHYobtaQxtZplbEQahDzURVQ

 

http://www.old-omegas.com/chronostop.html

post-48316-0-03592000-1469707181_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem paczkę ze Swatch Group Polska z moim starym Bondem.

 

Po renowacji zegarek wygląda rewelacyjnie. Elementy, które chciałem wymienić są jak nowe, szlify i polerka na najwyższym poziomie. Po wymianie pinów bransoleta jest wyraźnie sztywniejsza, zapięcie chodzi z minimalnym oporem, co daje wrażenie obcowania z nowym zegarkiem. Wymienione elementy takie jak koronki, piny, uszczelki itp. wróciły do mnie, w zestawie test szczelności, rachunek, ładne czerwone pudełko Omegi i poduszeczki na zegarki. Zegarek otrzymałem tydzień przed czasem, jakość usługi i obsługi oceniam na piątkę z plusem :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon

 

Każdy ma swoją ,działkę' ;) i dobrze.

To że lubię vintage wcale nie przeszkadza mi nosić g-shocka, elektroniczne Casio, czy dostać w prezencie nową Omegę ( reedycję :) )

 

Pozdrawiam Cię, i życzę fajnych zegarków ( nie zapisuj się na zegarek 'R' bo prędzej na emeryture przejdziesz, a zegarek będzie do tego czasu w cenie gruntu na Placu Defilad :) )

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednoczesciowe nato.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak on to sprytnie założył że nie ma tej pętelki od strony 12:00? To jest pewnie oryginalne NATO Omegi, wiecie może który kolor, brązowy? U mnie słabo z kolorami.

 

Wygląda to na tą kolorystykę: http://www.crownandbuckle.com/bond-nato-22mm.html

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Wygląda że to to, bo jest na tyle krótki że nie trzeba go zawijać.

Szczerze mówiąc, odniosłem się tylko do koloru. Jak jest za długi, można łatwo skrócić, choć ostatnio jak kupiłem w watchgecko.com, żal skracać z powodu jakości wykończenia. :)

 

I jeszcze jedno... Nie zauważyłem sprzączek po zewn. stronie więc może to być również: https://www.watchgecko.com/nato-vintage-bond-usm-watch-strap-black-bronze-satin-polish.php

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnę się między wątki - panowie czy nie widział ktoś z was jakiejś ciekawej Aqua Terra na pasku na sprzedaż ostatnio? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz bardzo ladne zdjecia i wyglada na nich perfekcyjnie, wiec nie masz sie czego bac. Jednak troche strach wstawiac zdjecia w tym watku, bo zaraz defekty beda znalezione :D (tak wiem, lewe gorne ucho ma nierowny szlif od framugi )

 

Dziękuję. Takie szlify od framug mają swój urok i przynajmniej wiadomo, że nosisz zegar a nie on Ciebie ;)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoim widzę każdy podstolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 1973 Omega Speedmaster Mark 3


2. 1972 Omega Geneve


3. 2010 Omega Seamaster Vancouver Winter Olympic games LTD edition


4. 2014 Omega Speedmaster Mark 2 


 


Sympatyczny mini zbiorek, więc pozwalam sobie wkleić. :)


13880202_10154177831385255_3602925272460



WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, podoba mi się szczególnie Vancouver.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten MII jest taki duzy. Limitka super. Mi sie tegoroczna podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku się układa bardzo fajnie, a szlify na kopercie rewelacyjnie wyglądają na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten MII jest taki duzy. Limitka super. Mi sie tegoroczna podoba.

Ta z subtarczkami w kolorach medali? Mi też podeszła- fajny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark II Rio niedawno mierzyłem, no i jak już przymierzyłem to mi przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Chodziło o samego Marka czy konkretnie o Rio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć wydawał się ciekawym zegarkiem, na żywo stracił w moich oczach, poza tym ten kształt koperty nie do końca mi pasuje no i troszkę gruby to zegar - 15 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie chodzi o Marka. To u mnie na szczęście nie ma tego problemu- koperta mi się podobała- świetnie wygląda i leży. Do tego super bransoleta i jeszcze lepsze zapięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już tą Twoją Marku- fajna :) Ja dla siebie jednak wybrałbym albo właśnie Rio, albo standardową "nudną" ;) wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie chodzi o Marka. To u mnie na szczęście nie ma tego problemu- koperta mi się podobała- świetnie wygląda i leży. Do tego super bransoleta i jeszcze lepsze zapięcie :)

tak, ogólnie chodzi o Marka, ale akurat mierzyłem Rio bo mnie "medalowe kolory" zaciekawiły :)

i gdybym miał wybrać z dostępnych trzech wersji to wziąłbym Rio

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.