Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Wiem, że nie to ładne, co ładne, a to, co się komuś podoba ;) ale dla mnie ten pasek absolutnie nie pasuje

To są właśnie skutki promowania diverów za pomocą przystojniaków w smokingach udających agentów

Edited by desmo

Nie koniecznie jeśli oczywiście mówimy o diverach. Nosił też na nato. Chodzi mi oczywiście o agenta JKM

Edited by raphael1215

Erm... Ale (o ile dobrze zrozumiałem Twoją aluzję) rzeczony przystojniak zawsze nosił divery na bransie. :)

Nosił na wszystkim ( paradoksalnie chyba tylko nie na krokodylu) ale ja odnoszę się raczej do skojarzeń określonego typu zegarka z postacią słynącą z elegancji. Tu jest to incjatywa właściciela ale firmie nie przeszkadza proponować swoje inne toolwatche na kroko. Zresztą nie tylko tej firmie.

Edited by desmo

A propos precyzji - ostatnio 300-tkę nosił na nato ;-) ale nie ważne co i jak nosił w filmie - ważne jest skojarzenie eleganta z diverem - widocznie dla kolegi bransoletka jest za mało elegancka albo za mało męska.

:lol:  - no tak, coś mam dzisiaj kiepski dzień - raczej trudno było to przegapić, a "Spectre" widziałem już chyba ze trzy razy. Co do reszty - zrozumiałem od razu, no worries ;) - chciałem sobie po prostu przypomnieć filmy, korzystając z okazji. Brosnan chyba na przykład preferował ;) bransolety - ale może lepiej już nie będę dzisiaj na ten temat pisać...  :P  :lol:

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Tak jak koledzy zauważyli, mnie się podoba i bardzo wygodnie się nosi. Zanim się zdecydowałem przeglądałem sporo WUS i tam ludzi dość często ubierają 300 w pasek, chociaż wiem że dla niektórych może być to profanacja divera ;-)

Zdjęcia z WUS:

post-19722-0-35888700-1472756346_thumb.jpg

post-19722-0-18136100-1472756364_thumb.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Guest tbn

Nie wygląda to źle, chyba utarło się, że 300 to tylko na bransolecie i ciężko zmienić nastawienie ludzi. ;) Ja noszę tylko na bransolecie, bo dla mnie stanowi integralną część uroku tego zegarka. 

Zgadzam się, widziałem gorsze rzeczy niż 300 na pasku :-)

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Dzisiejszy poranek

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

300 to dosyć elegancki diver, bardzo fajnie to wygląda, mi się podoba :)

Erm... Ale (o ile dobrze zrozumiałem Twoją aluzję) rzeczony przystojniak zawsze nosił divery na bransie. :)

Na gumie też chyba nosił. Ale na skórze nie kojarzę.

Wlasnie na tvp2 jest 'Doktor No' i z tego co widzę to Bond ma suba, zdaje się na brązowym pasku ;)

Pozdrawiam, Marek

Takie Propozycje dostałem od B.M. Co o tym sądzicie koledzy ?

1.       OMEGA zwróci Panu koszt poniesiony w związku z zakupem zegarka (Planet Ocean - 23230462101001, Numer seryjny xxxxxxxxx) po przedstawieniu stosownego dokumentu zakupu zegarka zawierającego datę zakupu, modelu zegarka, jak również kwoty, którą Pan za niego zapłacił. W tej sytuacji poprosimy o przesłanie nam również właściwego numeru Pańskiego konta bankowego, na który będziemy mogli procedować zwrot środków.

2.       Zatrzymuje Pan zupełnie nowy zegarek, wysłany z fabryki OMEGA w Szwajcarii, który przeszedł tam wszelkie wymagające testy jakościowe oraz został do Pana dostarczony osobiście przez pana xxxxxxx, Brand Managera OMEGA w Polsce w 29 sierpnia. W tej sytuacji OMEGA usunie na swój koszt zarysowanie, które Pan odkrył na deklu zegarka (najprawdopodobniej powstałe podczas rutynowej Odprawy Celnej).

P.S 

To już wiem dlaczego czasem czeka się na akcesoria albo zegarki dłużej. Celnikowi wypadł zegarek podczas kontroli i trzeba to zamaskować żeby klientowi dostarczyć jako fabrycznie nowy

Edited by raphael1215

Oczywiśćie 1 , jednak pamiętam że zegarek był kupiony od pośrednika i tu sprawa może się chyba trochę skomplikować ? Masz od niego FV ? jeżeli tak czy Omega zakceptuje taki dowód zakupu, który nie jest od AD ?

Nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiać. Bierz kasę, upij się i zapomnij o tej przygodzie :D

PS

Ciekawe co zrobią z tym gniotem. Pewnie skończy jak te samochody niebite z Niemiec na polskich giełdach :D

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Czy zmieniła się cena tego zegarka od czasu gdy go kupiłeś i czy jesteś w stanie w relatywnie zbliżonej cenie kupić ten sam zegarek dzisiaj?

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

bez wątpienie opcja nr 1 zwłaszcza, że kolejnego zegarka z fabryki już nie dostaniesz a ten, który już widziałeś Tobie nie odpowiada, (a wybrnęli z tej sytuacji, oczywiście korzystnie dla siebie, bo różnicy pieniężnej z racji czasu bez Sądu nie wyegzekwujesz )

Nie ma się nad czym zastanawiać - również dla twojego zdrowia psychicznego,

Zakończy się twoja przygoda z polskim serwisem SG,

Z otrzymanymi pieniędzmi zdecydujesz sam co zrobić, niby można robić szarżę po salonach i próbować wybrać idealny (z jakąś tam dopłatą), ale jak przedmówcy wypadałby, żebyś rozstał się z firmą Omega na dobre... 

Edited by Burns