Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Krystek mistrz :)

A swoją droga to czy Rafale pudełko potraktowałeś jakim nożem żeby ocenić jakość drewna? Moje oba to drewno ale kurde moze tobie dadzą plastik z fototapeta bo byś sie do słoi nierówno ułożonych odjebal....

Jesli cała sprawa wyglada jak piszesz, to jako fan marki napiszę raz jeszcze, Omega przestala istnieć po 80 ' roku ( recesja, dofinansowanie przez banki, odmowa przejecia przez Seiko w 81") dziś to produkt, nie marka, bo marka to jakość.

Rafał jakoś musiał rozpoznać elementy składowe zaczerpnięte z poprzednich egzemplarzy Planet Ocean :ph34r:

Jak powszechnie wiadomo np koty znaczą teren uryną  :D

Sugerowałbym potencjalnym nabywcom tego modelu zastanowić się bardzo mocno nad ewentualnym zakupem  :P  ;)

Kolego Burns mikroslady uryny :D ech no cóż mogę powiedzieć chłopaki z serwisu centralnego nieźle się napocili żeby doszczotkowac jeden z elementów zapinki. Ale my z poprzednią bransoleta znamy się jak 2 lyse konie. Chyba się po prostu lubimy ze ona ciągle wraca do mnie ta sama ;)

Edited by raphael1215

Zacna gromadka

Dziekuje! :)

Stare DOBRE Omegi! :)

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Można się lekko uśmiechać pod nosem że raphael to pedant do przesady z tą lupą ale jeszcze bardziej śmieszne i żenujące już jest to że 3 razy przywożą mu walnięty zegarek? Co to w ogóle za brand manager który sam osobiście przywozi zegarek którego nawet nie widział. To że marnuje swój czas to jego problem ale klienta to już nie wypada. Nieotwierane pudełko to mu mógł kurier przywieźć. Jeszcze jakby powiedzieli z góry żeby spadał bo ma nieuzasadnione roszczenia lub że innego zegarka nie dostanie ale nie, tutaj miotają się i kręcą jak janusze z allegro. Dramat.

Edited by siruspan

ech no cóż mogę powiedzieć chłopaki z serwisu centralnego nieźle się napocili żeby doszczotkowac jeden z elementów zapinki. Ale my z poprzednią bransoleta znamy się jak 2 lyse konie. Chyba się po prostu lubimy ze ona ciągle wraca do mnie ta sama ;)

Aż mi trudno uwierzyć że oddział macierzysty SG ma coś z tym wspólnego, wygląda raczej jakby za wszelką cenę próbowano załatwić sprawę na poziomie krajowym a że możliwości mniejsze to wychodzi jak wychodzi.

Mam potwierdzone w rozmowie mailowej z siedzibą Omegi ze zegar idzie ze Szwajcarii fabrycznie nowy nie kombinowany i z aktualnej produkcji z nr seryjnym xxx xxx otwieramy paczkę wczoraj a tam cuda i dziwy faktycznie na poziomie rodzimej produkcji a raczej artystycznej wariacji na temat PO

Kolega wcześniej idealnie to podsumował pisząć, że ludzie z Omegi motają i kręcą jak jacyś Janusze z allegro :)

Pomijając już wcześniejsze kwestie to skoro kolega dostał maila z zapewnieniem że ma dostać nowy zegar prosto z fabryki, to według mnie powinien przyjść cały fabrycznie ofoliowany. A tak to znowu zmarnowali czas kolegi i jeszcze bardziej pogorszyli sytuacje...

Ja uważam tę sprawę trzeba ciągnąć do końca aż kolega będzie miał taki zegarek za jaki zapłacił a nie badziewie i będzie zadowolony.W końcu taki zegarek kosztuje dużo kasy.Sam nie wiem co bym robił jakby mnie to spotkało, takie mataczenie to aż się wierzyć nie chce..Przynajmniej ci z omegi dostaną nauczkę żeby następnych klientów nie kiwać.A za te nerwy i stresy to kolega raphael powinien dostać jakąś rekompensatę.

Witam! Może mi ktoś powiedzieć czyn się różni moonwatch od omegi professional ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ech nie wytrzymałem i napisałem do B.M jak się mają moje sprawy ? Dostałem auto reply ze B.M jest w Szwajcarii i wraca 5 września. Czyli ani B.M nie ma ani zegara ani rozwiązania sprawy. Przykra sytuacja,że nie można zwyczajnie prosto rozwiązać sprawy w jeden dzień tylko musze znów czekać na niewiadomo co bo nic nie zostało mi zaproponowane do tej pory :/

Gdzie te stare dobre czasy ? Chyba już wszystko nie jest takie jak powinno, aż żal. Kiedyś to prestiż marki był taki, że o takiej sytuacji praktycznie się nie słyszało to był honor dla firmy aby klient był w 100 % zadowolony. A dziś jak dziś jeden drugiego chce ...........

I dlatego trzeba było kupić Rolexa! :P:D:lol:

Jak już kiedyś pisałem - Rolex to podobnego poziomu szmelc. I wprawdzie nie z autopsji ale wiem, że również tego typu wpadki serwisu się zdarzają.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

I dlatego trzeba było kupić Rolexa!  :P  :D  :lol:

Nie Rolexa tylko Grand Seiko ;)

To w Szwajcarii maile nie funkcjonują? Ciekawe...

Edited by Bugs

Jak już kiedyś pisałem - Rolex to podobnego poziomu szmelc. I wprawdzie nie z autopsji ale wiem, że również tego typu wpadki serwisu się zdarzają.

I w pełni świadomy wydałes ok 30k na nowego Batmana? Ciekawe :)

Tak jest. Cenowo i jakościowo do Patka równie daleko.

A Grand Seiko lepsze? O naiwności:D

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...