Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gustaw6666, Daniel. ;)

Dzięki.

Aaaa, ale fondue ;) Przepraszam. Jeśli kiedyś dojrzeję do Moonwatcha to chcę od Ciebie. Seiko krówka którą mi sprzedałeś była w wybitnym stanie. I jest w takim do dziś, u mojego przyjaciela. Ale skubany nie chce odsprzedać.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie jak Speede to tylko hesalit taka klasyka w najlepszym wydaniu! Ponadczasowy a zarazem troche Vintage ciekawe ile jeszcze Omega lat bedzie go produkować?

 

Rocznik 69 cudowne lata Omegi. :)

post-22413-0-24044700-1486182714_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny. Ale to już kiedyś pisałem. Ach :)

 

Spać przez nie nie można. Gdyby któryś z kolegów stwierdził, że mu się zegarek znudził... to: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143580-k-omega-speedmaster-professional-moonwatch/?p=1925196

 

... chętnie pomogę :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny. Ale to już kiedyś pisałem. Ach :)

 

Spać przez nie nie można. Gdyby któryś z kolegów stwierdził, że mu się zegarek znudził... to: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143580-k-omega-speedmaster-professional-moonwatch/?p=1925196

 

... chętnie pomogę :)

Bardzo Dziekuje! :)

Nie chętnie posiadacze sie z nim rozstają a specjalnie w dzisiejszych czasach ;)

Jest jeden na all.. ale zmęczony życiem po polerce.

 

Mój ma u mnie dożywocie! Jeszcze brata muszę mu poszukać 321 :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zaciekawiłeś. Co znaczy "w dzisiejszych czasach"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego na Allegro. I stąd poszukiwania wciąż trwają :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zaciekawiłeś. Co znaczy "w dzisiejszych czasach"?

To znaczy ze 145.022-69 właśnie odbywa wycieczkę cenową jak wersja 321. ;)

Widziałem tego na Allegro. I stąd poszukiwania wciąż trwają :)

Na portalach aukcyjnych cieżko cos dobrego znaleźć! Bardziej bym sie skłaniał na szukanie po forach zagranicznych albo instagaram tam kolekcjonerzy maja dużo ładnych Zegarkow.

Ale wiadomo jak to wygląda cenowo. ;)

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem wersję na szafirach ale teraz mając porównanie z hesalitem już bym się nie zamienił. Szkło robi dużą różnicę.

IMG_5416.jpgupload an image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie Panie Bartoszu, tudzież Bartłomieju :)

Zdanie mam podobne - poprzednio miałem szafir, kolejny będzie z hesalitem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz szafiru i hesalitu przyznaję Waam rację w przypadku modelu klasycznego ( tzw "plastikowe" wskazówki, malowane logo ) jest to optymalne szkło. Dodatkowo fajnie pomniejsza tarczę co dobrze robi 42 mm kopercie. No i nie ma mlecznego pierścienia. A do rysek można się przyzwyczaić ;-) ale np do FOISa z jego elganckim nakładanym logo czy stalowymi wskazówkami szafir pasuje jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - akurat następny będzie miał hesalit, metalowe wskazówki i nakładane logo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatcha już nie mam. Mało tego, nabywca też już jej nie ma... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO na nato, wyglada o wiele lepiej niz na skorzanym pasku. Jakosc wykonania lepsza niz z timefactors czy zulu diver. Pomimo, ze zegar ciezki to nie lata po rece, czego sie obawialem.

post-68673-0-86703000-1486207523_thumb.jpg

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez kiedyś będzie klasyk :)

 

IMG_1381.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, szybkowtorkowa ;)

Mówicie Panowie o tym samym, przecież speedytuesday to cykl fratello;)

 

Też się nie mogę doczekać i najpewniej jak już trafi w moje ręce to pozbędę się klasycznego moonwatcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dlatego Tomek puścił oko - a czy sprzedasz klasyka - a może zaczniesz kolekcjonować moonwatche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, jest pełno innych zegarków, które chciałbym mieć w kolekcji, 1 moonwatch wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez kiedyś będzie klasyk :)

 

 

 

Moze tak, moze nie. Moze klasykami zostana jednak modele z poprzednim bezelem i falaaaami.

Do konca chyba nie bedzie wiadomo, dlaczego Omega zrezygnowala z tarczy z falami, ktore tez super sie swiecily patrzac pod roznymi katami. Mogli ok dac ten ceramizny bezel ale fale zostawic. A tak troche wyglada jak budzetowka w porownaniu do poprzednich modeli jesli chodzi o "dopieszczenie" niektorych detali. Nawet napis na zapieciu skrocili, tylko nazwa zostala.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie się zgodzę bo tarcza z falami owszem miała fale ale jej detale nie powalały. Indeksy, okienko daty czy czcionki traciły już myszka. A to jak by wyglądały fale do bezela ceramicznego widać w wersji olympic. Niespecjalnie to spójne jednak błyszczący bezel pasuje do błyszczącej tarczy. W wersji ceramicznej detale są ładniejsze. Ogólnie zegarek jest mniej surowy. Co do zapięcia zgadzam się. Stare było lepsze.

 

Poza tym chodziło mi o serie jako całość a nie poszczególne modele. Koperta nie zmienia się od początku lat 90. A wersje bezela czy tarczy to kwestia gustu. Sporo tego było po drodze. Nawet wersja z falami naliczy pewnie klika wersji tarczy. Idąc dalej Twoim tropem to która z falami powala detalami? Gładka z malowanymi indeksami? Z malowanym logo? Czy późniejsze z nakładanymi?

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie klasykiem.

post-1617-0-10903500-1486218686_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.