Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo grubości jednak niebieski.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Omedze ręczny kojarzy się z niepowtarzalnością...i niedoskonałością

Osobiście możesz wybrać o ile ma być przestawiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie tej SMP jest ewidentnie zrobione lekko z prawego boku dlatego że widać boki indeksu na godzinie 12 wiec nie wiem czy autorowi zdjecia chodziło o pokazanie źle wycentrowanego bezela czy o zupelnie cos innego. Mnie bardziej zastanawia zbyt duża szparka miedzy podwójnym indeksem na 12 i to że jeden z nich (ten po prawej) wydaje się być nieco wyższy. Indeks na godzinie 11 i 1 też ma jakiś nierówny kształt "ramki". Może to być złudzenie lub moja optyka coś szwankuj bo jakość zdjęcia nie jest zbyt dobra albo coś z tym zegarkiem jest faktycznie nie hallo.
 

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego zdjęcia nic nie da się powiedzieć.Czwarta minuta już centruje. Dajcie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie przedstawia prawdziwą wadę. Jego autor wyrażał zaniepokojenie niedorobką, prosząc jednocześnie o radę co zrobić z usterką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprzedać zegarek, skoro takie straszne usterki nie dają mu spać.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śpię jak dziecko :), nawet do głowy mi nie przyszło cokolwiek sprawdzać .. to może ja szczęśliwym człowiekiem po prostu jestem  :D  :D  :D

06fd6d32cb3af006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jak żółtodziób zostawiłem speedyego w domu :P Będzie trzeba nadrobić po południu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śpię jak dziecko :), nawet do głowy mi nie przyszło cokolwiek sprawdzać .. to może ja szczęśliwym człowiekiem po prostu jestem  :D  :D  :D

 

Mając tak piękny zegarek - nie dziwię się lekkości snu...zwłaszcza że i tak co rano musisz go kręcić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając tak piękny zegarek - nie dziwię się lekkości snu...zwłaszcza że i tak co rano musisz go kręcić ;-)

 

I tak mija Polakowi całe życie na kręceniu  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ktoś kupował może klamrę z mikroregulacją do Omegi w Polsce? Ciekawy jestem ceny. Przy upałach znów zacząłem poważnie o niej myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj parę stron wcześniej, była taka informacja. Koszt coś koło chyba 600pln.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 450 zł ale nie dostaniesz od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zaskakująca dobra cena, spodziewałem się własnie bliżej 600PLN. Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująca dobra cena, spodziewałem się własnie bliżej 600PLN. Dzięki. 

Wydaje mi się że tyle ile podałem, chyba że w międzyczasie cena się zmieniła. Butik życzy sobie dostarczenia zegarka lub bransolety żeby założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu dzwoniłem do Chronosa w Chorzowie i uzyskałem informacje, że koszt zapięcia to około 450 zł. Póki co temat odpuściłem więc mógło się coś zmienić w międzyczasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował może klamrę z mikroregulacją do Omegi w Polsce? Ciekawy jestem ceny. Przy upałach znów zacząłem poważnie o niej myśleć.

To myśl raczej o przyszłych wakacjach, bo na bieżące raczej nie zdążysz jej kupić... Ja już trzeci tydzień czekam od zamówienia i nic. Nie piszą, nie dzwonią i PO zamiast na ręce to w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował może klamrę z mikroregulacją do Omegi w Polsce? Ciekawy jestem ceny. Przy upałach znów zacząłem poważnie o niej myśleć.

 

Cześć,

Dokładna cena to 464zł (przynajmniej taka obowiązywała w czerwcu).

 

Również myślę, że cena jest rozsądna (jak na Omege, spodziewałem się 2x więcej).

Rozwiązanie jak najbardziej polecam, sama regulacja jest fenomenalna :)

 

Jedyny drobny minus to delikatnie wiekszy rozmiar (grubość 7,5mm vs 6mm w zwykłej).

 

SG podobno zmienił politykę i teraz nie ma możliwości wysyłki.

Musisz udać się do AD (np. butiku Omegi w Wwa) i tam bezpłatnie zmienią Ci zapięcie.

W butiku Omegi zawsze starają się na stanie mieć takie części.

 

Generalnie jak dzwoniłem do Tempusa to mówili, że mogą załatwić i wysłać ale oczekiwanie od 3tyg do 2 miesięcy....

 

P.S. sprzedam oryginalne zapięcie z SMPc :P

To myśl raczej o przyszłych wakacjach, bo na bieżące raczej nie zdążysz jej kupić... Ja już trzeci tydzień czekam od zamówienia i nic. Nie piszą, nie dzwonią i PO zamiast na ręce to w pudełku.

Spróbuj zadzwonić do butiku Omegi. Jak zmieniałem w maju to mówili, że zawsze starają się utrzymywać 1-2 sztuki na stanie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić do butiku Omegi. Jak zmieniałem w maju to mówili, że zawsze starają się utrzymywać 1-2 sztuki na stanie.

pozdrawiam

Zamówione w Krakowie przez JT. Już nie będę kombinował ze zmianą dostawcy, bo przekombinuję i do zimy nie dojdzie. Ale się nie śpieszą za specjalnie z tymi zamówieniami. Luzaki . Byłem przekonany, że takie rzeczy w dzisiejszych czasach się załatwia w maksymalnie kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione w Krakowie przez JT. Już nie będę kombinował ze zmianą dostawcy, bo przekombinuję i do zimy nie dojdzie. Ale się nie śpieszą za specjalnie z tymi zamówieniami. Luzaki . Byłem przekonany, że takie rzeczy w dzisiejszych czasach się załatwia w maksymalnie kilka dni

Marka 'premium' to i czas oczekiwania 'premium' :rolleyes:

 

Swoją drogą myślałem, że w PO jest fabrycznie zapięcie z mikroregulacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. sprzedam oryginalne zapięcie z SMPc :P

 

 

W jakim stanie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie? ;-)

Bardzo dobrym :)

Wieczorem prześlę zdjęcia na priv.

pozdrawiam

 

Edytowane przez mat_44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taką klamrę kupowałem pewnie w listopadzie w salonie w Warszawie - bez czekania, mieli od ręki (wstawiałem tez gdzieś zdjęcia jak to wyglada). Teraz nie wyobrażam sobie noszenia swojej Omegi bez tej mikroregulacji - rewelacyjna sprawa. Cena wówczas wynosiła 460 zł i na miejscu mi ją założyli w miejsce standardowego zapięcia z przedłużką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.