Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ano robi. Ale wprowadza to pewną różnorodność. Snoopy jest nieprzeciętnej urody połączonej z dowcipnym podejściem do legendy nagrody dla członków lotów kosmicznych. To razem zagrało. Bywaly limitki lepsze i gorsze ale jakby niewiele z nich straciło cokolwiek na cenie. Poza olimpijskimi :)

Snoopiego nigdy nie bylo w salonach. Wszystko wyprzedali, ale dlugo sie czekalo na dostarczenie (ponad rok) przez malunek na deklu.

Był. Osobiście oglądałem w Jubitomie w galerii Malta w Poznaniu. A wtedy moja żona powiedziała "przecież nie będziesz nosił zegarka z psem na tarczy". Teraz jak o tym mysle to mam ochotę się rozwieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Był. Osobiście oglądałem w Jubitomie w galerii Malta w Poznaniu. A wtedy moja żona powiedziała "przecież nie będziesz nosił zegarka z psem na tarczy". Teraz jak o tym mysle to mam ochotę się rozwieść ;)

Haha, no właśnie, żeby to człowiek mógł przewidzieć.... ale Commandera raczej nie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, no właśnie, żeby to człowiek mógł przewidzieć.... ale Commandera raczej nie kupię :)

A ja tam się skuszę. Podoba mi się. Serio serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, gusta są różne, po prostu pomijając marketingowy bełkot o wyjątkowości projektu i aurę niedostępności jak z najlepszych wzorców konkurencji dostajemy ubogo wyposażony zegarek o dyskusyjnej urodzie za ciężkie pieniądze już w oficjalnym zakupie, nie wspominając o tym co się dzieje na rynku wtórnym.

Ja też kupuję zegarki do noszenia dlatego odrzuciłem go od razu - głównie za brak daty :)

Urodę można dyskutować ale dyskusyjną bym jej nie nazwał. To ze nie potrafisz docenić ciekawych detali których do tej pory nie było w speedmasterach nie znaczy że zegarek jest szkaradny. Jak sam zauważyłeś, cena na rynku wtórnym wskazuje że fanom się spodobał. Co więcej, lista oczekujących na 7500 osób tez wskazuje że z designem trafili jak rzadko w swoich limitkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodę można dyskutować ale dyskusyjną bym jej nie nazwał. To ze nie potrafisz docenić ciekawych detali których do tej pory nie było w speedmasterach nie znaczy że zegarek jest szkaradny. Jak sam zauważyłeś, cena na rynku wtórnym wskazuje że fanom się spodobał. Co więcej, lista oczekujących na 7500 osób tez wskazuje że z designem trafili jak rzadko w swoich limitkach.

Jedyne czego wcześniej nie było to świecące totalizatory i logo, to jest faktycznie świetne ale cała reszta jest konglomeratem różnych wersji. Nigdzie nie napisałem że jest szkaradny ale też nie zachwycam się bezkrytycznie tylko dlatego że o nim głośno. Nie mam do zegarków nabożnego stosunku, nie wpadam w odrętwienie na widok metki z wysoką ceną, nie dostaję ślinotoku widząc napis Rolex itd, patrzę krytycznie co producent oferuje mi do faktycznego użytku za moje ciężko zapracowane niemałe pieniądze i w tym wypadku uważam że wybitna okazja to nie jest.

 

Co jest w tym zegarku wyjątkowego to fakt że topowa marka wypuściła dość wąsko limitowany model w koprodukcji z niezależnym ( czyżby? ) portalem internetowym, nikt z wielkich chyba czegoś takiego jeszcze nie zrobił.To jest pewnie powód takiego zainteresowania ale byłbym ostrożny w twierdzeniu że to design zegarka przyciąga fanów bo ilość zafoliowanych nówek pojawiających się w ofertach sprzedaży pokazuje raczej że dla wielu przyczyną zakupu była perspektywa zysku. Teraz to już tylko trzeba przewidzieć czy kupić teraz od spekulanta za 35k żeby za jakiś czas sprzedać za 50-60 tak jak było z Silver Snoopym, czy jednak się straci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.hodinkee.com/articles/introducing-the-zenith-el-primero-original-for-hodinkee

Nie oni pierwsi i nie ostatni...Omega ST to fajny zegarek a jakich wart pieniędzy to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć

Faktycznie, nie wiedziałem że takie były, malutka limitacja 25 Zenitha i tylko 5 MB&F. No ale ponad 50k dolków to tłum się raczej nie rzuci....

 

Jak się zastanawiałem czy zamówić ST ( bo wszyscy zamawiali ) to w końcu uznałem że się zapiszę i najwyżej zrezygnuję z odbioru bo już te katalogowe 22k wydało mi się sporawo a tu niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak ktoś chce, to odstąpię nówkę do odbioru u AD za trzy dychy ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak ktoś chce, to odstąpię nówkę do odbioru u AD za trzy dychy ;)

A Ty co, dumping uprawiasz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty co, dumping uprawiasz? ;)

Promocję ;)

w pakiecie przy okazji będzie można zostać potraktowanym z buta przez sprzedawcę w Butiku ;)

To okazja! :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie po powrocie do domu miła niespodzianka spotkała!

A wcale nie zamawiałem!

Omega dba o swoich klientów :D

 

post-22413-0-72155300-1502388840_thumb.jpg

 

post-22413-0-32782300-1502388879_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamawiałeś ST? Bo kolejkowiczom wysyłali chyba te magazyny.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamawiałeś ST? Bo kolejkowiczom wysyłali chyba te magazyny.

Tak ustawiłem sie tak od niechcenia! :D

Ale to i tak miło ;)

Ze na otarcie łez dają :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwed to Ty lepsza gęba jesteś bo ja dostałem na otarcie łez maila z Omegi ... a w załączniku zdjęcie ST :D

 

Dear Speedy Fan,

 

As you may have heard, our watches are now being delivered.

However as yet, we still have no news on any amended orders.

 

To take the edge off the waiting, we're mailing you a paper copy of the “Speedy Tuesday Magazine”.

While we know this will not make up for the actual watch, we hope you'll take pleasure reading this limited issue!

 

Best regards,

 

Raynald Aeschlimann

OMEGA President and CEO

Ω OMEGA SA

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwed to Ty lepsza gęba jesteś bo ja dostałem na otarcie łez maila z Omegi ... a w załączniku zdjęcie ST :D

 

Dear Speedy Fan,

 

As you may have heard, our watches are now being delivered.

However as yet, we still have no news on any amended orders.

 

To take the edge off the waiting, we're mailing you a paper copy of the “Speedy Tuesday Magazine”.

While we know this will not make up for the actual watch, we hope you'll take pleasure reading this limited issue!

 

Best regards,

 

Raynald Aeschlimann

OMEGA President and CEO

Ω OMEGA SA

[email protected]

:D :D

 

Ja takiego dostałem! A nawet adresu nie podałem! :D

Inwigilacja pełna! :D

 

post-22413-0-82887200-1502395038_thumb.png

Ale to sie liczy! :D

Jak papudze dac nie chcą! ;)

W Polskim butiku! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasami konta na stronie Omegi? Zamawiałeś kiedyś katalogi?

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasami konta na stronie Omegi? Zamawiałeś kiedyś katalogi?

iP7

Konto założyłem! Jak niby Speediego zamówić chciałem! Ale adresu pisać nie musiałem.

A katalogów nigdy nie zamawiałem!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze katalogów nie wysyłają, a cholera staram się robić zdjęcia jak z katalogu...

 

gallery_65341_3161_3281342.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zdjęcie i zegarek też.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś taki zegarek? Pod jaki nadgarstek jest bransoleta ja mam 18,5/19 będzie pasował idzie dokupić ogniwa czy są nie wymienialne

post-69556-0-23899900-1502537777_thumb.jpg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.