Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z postrzępionymi uszami to owczarek? Jakaś szorstkowłosa odmiana. Imponuje wydłużona kufa i aerodynamiczny profil. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak trójkąt Bermudzki i ciepło z trzech zapracowanych laptopów :)

 

d6a3407b492db7699ab93e9d3e86810d.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam usiadł koło książki :)be1ba7a13f32056c8b08244a5cc81dc1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotełek.3768d7111080606b642292cda419dedb.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kotełów....

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile sierści  ;)  (tak z własnego doświadczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dzika ???

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie. Córka chodziła na jazdę konną do takiego gościa, który prowadził gospodarstwo agroturystyczne i jednocześnie sierociniec dla porzuconych zwierząt. Miał dzika, strusie, kaczki chińskie, sarny, daniele, różnorakie bydło rogate. Skupował też stare konie przeznaczone na ubój. O psach i kotach nie wspomnę. Były wszędzie. Tu jeszcze inny zwierzak z jego gospodarstwa...4667d4341e95fdc855f0b8000a3c4d0c.jpg

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Córka chodziła na jazdę konną do takiego gościa, który prowadził gospodarstwo agroturystyczne i jednocześnie sierociniec dla porzuconych zwierząt. Miał dzika, strusie, kaczki chińskie, sarny, daniele, różnorakie bydło rogate. Skupował też stare konie przeznaczone na ubój. O psach i kotach nie wspomnę. Były wszędzie. Tu jeszcze inny zwierzak z jego gospodarstwa...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

No to wielki szacun dla tego gościa pozdro!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wielki szacun dla tego gościa pozdro!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gościu całą kasę z lekcji jazdy konnej wydawał na swój zwierzyniec. Od jednego rolnika dostawał owoce, od innego siano, zboże i inne płody rolne. Od leśników drewno do ogradzania pastwisk. Na stałe miał z 6 do 10 osób z wolnego wolentariatu do pomocy. Wszystko na tzw. "Rumuna". Nawet moja córka zostawała po godzinach by coś tam poprzenosić, posprzątać, ogarnąć przy zwierzakach. Wtedy jeszcze nie łapała takiego lenia jak obecnie...

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

cf641ae3d4f3101b0a7e03190d1138d9.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Tak się składa że muszę oddać psa do hotelu na 5 dni (rodzina niestety zawiodła). Czy znacie jakiś zaufany hotel dla psów w okolicach Poznania?

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Tak się składa że muszę oddać psa do hotelu na 5 dni (rodzina niestety zawiodła). Czy znacie jakiś zaufany hotel dla psów w okolicach Poznania?

Polecam hotel Dalmat. Gierłatowo trasa na Wrześnię 35km od Poznania. Może nie ma luksusów ale dbają o zwierzaki a właścicielka jest zagorzałym miłośnikiem psów. Mój berneńczyk jeździł tam przez ostatnie 6 lat i wracał zadowolony w dobrej kondycji. Podaję telefon 605390103.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Tak się składa że muszę oddać psa do hotelu na 5 dni (rodzina niestety zawiodła). Czy znacie jakiś zaufany hotel dla psów w okolicach Poznania?

Do ww. Gierłatowa chyba kumpel zawoził ogara i też polecał. Ja swojego łobuza na kilka dni zostawiam na podwórzu z zapasem jedzenia, picie, dodatkowe jedzenie, zabawę i spacer zapewnia sąsiad 2x dziennie.

 

 

Nie, kolega jednak Rabowice poleca:

 

https://www.google.pl/search?source=hp&ei=zO3OW8-dMuWrrgSP7ojABg&ins=false&q=rabowice+hotel+dla+ps%C3%B3w&oq=rabowice+hoter&gs_l=mobile-gws-wiz-hp.1.0.0i13j0i8i13i30l3.1477.5260..6123...1.0..0.188.2051.0j14......0....1.......5..0j46j35i39j46i39j0i131j46i131j0i22i30.8hrPh6t_c2M#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:10775296261312759931,rc_q:Hotel%2520dla%2520zwierz%25C4%2585t,ru_q:Hotel%2520dla%2520zwierz%25C4%2585t

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.