Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to jest reedycja,inny nie był i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie również. Masakra.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram aksima, nawalone komplikacji ile się dało na tej tarczy, a w sumie prosta czynność, czyli odczytanie godziny powoduje trudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze tez mam 17.5 cm w obwodzie.....i wiekszych jak 40mm bym nie kupowal...jakos powoli odchodze w wygode noszenia :)

A ja mam 17.5 nadgarstek i PO 45.5 na pasku i nie chce mniejszej:) chyba ze aqua terra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiecie, i tak nikt go w życiu nie założy, to pułkownik, albo raczej sejfownik

Niemniej z odczytem godziny nie jest tak tragicznie, godzine widać porządnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest reedycja,inny nie był i nie będzie.

Zgadza się to reedycja, ale to chyba nie powinno zwalniać z obowiązku pierwszorzędnego wykonania (biorąc pod uwagę zegarek takiej marki), a ja miałem wrażenie, że jednak zwolniło... Zegar jest okropny- tyle w temacie. JLC powinno go jak najszybciej skupić do swojego muzeum, najlepiej podziemnego!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o cenę tego Francka :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie można patrzeć na wszystko z poziomu przeciętnego zjadacza chleba.

Jest wielu ludzi na świecie, dla których nawet rzucanie takim zegarkiem to nie problem (mimo iż to by było głupie :D)

Franka na pewno nie kupuje się do sejfu, bo po co kupować coś tak na prawdę beznadziejnego w późniejszej odsprzedaży zarówno pod względem trudności znalezienia klienta jak i dużej straty wartości.

Do sejfu można kupować jakiegoś mega unikalnego Patka, Rolexa itd., ale na pewno nie Francka Mullera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franek to firma,która szbciej tanieje niż zsiada sie mleko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba Jaeger. Ma klimat.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie można patrzeć na wszystko z poziomu przeciętnego zjadacza chleba.

 

No jednak ktoś wydający nieco ponad 2,8 mln PLN na ten zegarek nowy, nieważne ile by miał kasy, nie latał by w nim na codzień.... to już nie chodzi o majętność, a po prostu o koncentracje wartości w przedmiocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja se dzisiaj takiego popzymierzałem B)

 

Okropnie brzydki jest ten zegarek , nawet nie chcialbym takiego znalezc :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak ktoś wydający nieco ponad 2,8 mln PLN na ten zegarek nowy, nieważne ile by miał kasy, nie latał by w nim na codzień.... to już nie chodzi o majętność, a po prostu o koncentracje wartości w przedmiocie.

Bzdura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem akurat w Toskanii i dwa dni temu, będąc we Florencji, nie mogłem nie odwiedzić historycznego sklepu Panerai. Przymierzalem kilka modeli, ale naprawdę spodobał mi się jeden - Radiomir 42mm (PAM 00337) - niezbyt duży (42mm), taki w sam raz. Wskoczył na listę życzeń, na żywo dużo zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiomiry 42mm są ok, mi najbardziej podoba się wersja w tytanie (338 zdaje się).

Chciałem go obejrzeć w ub. roku też w tym sklepie, ale nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura ;)

 

Właśnie tak się robi jak się ma nadmiar gotówki. Kupuje się kuriozalne rzeczy (z pkt. widzenia zwykłego zjadacz chleba), nie zarabia się na nich tylko sobie "leżą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w salonie Rolexa i przymierzałem nowego Explorera II. Te dodatkowe 2mm robi sporą różnicę i zegarek super się prezentuje. Na żywca o wiele lepiej wyglada niż na fotach. Dla mnie to rolek marzenie, który nie wali tak po oczach. Tarcza jest matowa, co dla mnie jest na plus jak i płaski dekiel, który pozwala zegarkowi wygodnie leżeć na nadgarstku. Koronka schowana w gardzie, czyli się nie wrzyna w dłoń. No i super sprawa z tym extention link, który pozwala wydłużyć branzolete w bardzo szybki sposób o te pół cala. Jak dla mnie to dobry tool watch, i jest to nr jeden na mojej liście. Biała wersja już nie robi na mnie takiego wrażenia. Jakoś te całe czarne wskazówki mi nie pasują.

 

img4453q.jpg

 

img4452j.jpg

 

img4654q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie pasuje do wszystkiego , zdjecie jeszcze z wakacji , ale dzisiaj odebralem go znowu po tygodniowej nieobecnosci

 

 

IMG_2544.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze GMT Master II nie jest o te 2mm większy.

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend w jednym z salonów Zibi oglądałem co prawda tylko, a nie mierzyłem, Seiko z kolekcji Ananta.

Zegarki zrobiły na mnie piorunujące wrażenie - niesamowita jakość wykonania kopert, indeksów, ogniw bransolet. Idealne krawędzie i szlify kopert i bezeli - całość wyglądem i (i jakością) przypomina Tagi Grand Carrera.

Koperty mają dość specyficzny, masywny wygląd z charakterystycznymi bocznymi krawędziami nawiązującymi kształtem do samurajskiej katany (nie wiem czy nie odbija się to na wygodzie noszenia).

Co prawda cena też zbliżona do Grand Carrery - prawie 18k pln, ale myślę, że adekwatna do tego jak prezentują się te zegarki.

Niestety prestiż i pozycjonowanie brandu już nie takie jak choćby wspomniany TH, więc osobiście raczej nie byłbym skłonny dać 18 klocków nawet za tak super zrobionego seikacza (ciekaw jestem na jaką sprzedaż liczą w Zibi, bo 99,9% osób planujących zakup zegarka za takie pieniądze również patrzy raczej w stronę szwajcarskich marek, a nie Seiko).

 

Nie interesowałem się wcześniej seikaczami, aczkolwiek wiedziałem o tym, że mają droższe kolekcje takie jak GS, ale to co zobaczyłem naprawdę mnie zaskoczyło.

Chyba wybiorę się jeszcze raz do tego sklepu w luźniejszy dzień i przymierzę ktoreś z tych Seiko, bo nie dają mi spokoju. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prestiż i pozycjonowanie brandu już nie takie jak choćby wspomniany TH, więc osobiście raczej nie byłbym skłonny dać 18 klocków nawet za tak super zrobionego seikacza (ciekaw jestem na jaką sprzedaż liczą w Zibi, bo 99,9% osób planujących zakup zegarka za takie pieniądze również patrzy raczej w stronę szwajcarskich marek, a nie Seiko).

Bardzo smutne jest to co napisałeś ASTRAL... bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutne jest to co napisałeś ASTRAL... bardzo.

Niestety prawdziwe .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.