Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przymiezalem sobie Grand Seiko ,fajny zegarek ale jednak go nie kupie

Troche mnie cena zniechecila $32k :-)

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek ktory model? :) Napisz cos wiecej :rolleyes:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Irek, coś Ty mierzył za taką kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kropki nie zjadl :)

 

gs-sbgw039-6_zps655af3ea.jpg

 

:wub:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz !!!!!! No to nieźle - po dzisiejszym kursie wychodzi 100.000 PLN-ów. Piękny zegarek ale cen powalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu mi się nudziło i pojechałem do Apart oglądnąć Zenitha Striking

 

 

zdjecie2f.jpg

zdjecie1pd.jpg

 

Czarny na pasku mój faworyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4rt, jak wrażenia z przymiarki? Czy czarny jest dobrze czytelny? Nie myślałeś/przymierzałeś Vintage 1969?

 

r.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna :rolleyes: piękny zegarek

Edytowane przez Pionier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32k usd????? hahahahahhahahaa

Dla mnie to też śmieszne, w praktyce ta kasa jest za platynę, a nie za zegarek. Ten sam model w zwykłej stali kosztuje 4-5 razy mniej.

Limitowany do 130 szt. W sumie nie wiem po co ta nominalna limitacja i tak więcej by się nie sprzedało :lol:

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OK, ale co z tego, że w tej cenie masz przytoczone modele? Znaczy w tej kategorii można/wypada kupić tylko swiss made, lub made in germany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie to też śmieszne, w praktyce ta kasa jest za platynę, a nie za zegarek. Ten sam model w zwykłej stali kosztuje 4-5 razy mniej.

Limitowany do 130 szt. W sumie nie wiem po co ta nominalna limitacja i tak więcej by się nie sprzedało :lol:

Jak w każdym zegarku ze złota i platyny płacisz za materiał. To chyba logiczne :)

Stalówka kosztuje ok 6500 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale co z tego, że w tej cenie masz przytoczone modele? Znaczy w tej kategorii można/wypada kupić tylko swiss made, lub made in germany?

mozna i Seiko...powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie napinanie muskułów. Edoxy po 100k też są, ale przecież wiadomo, że nikt ich nawet nie oleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wszystko można kupić, nawet chińskiego albo ruskiego tourbillona za 100 tys. EUR (jeśli taki istnieje), tylko kto zechce być taki oryginalny?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa tego Forum jak bedzie doradzać komus wydanie jego kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym zegarku ze złota i platyny płacisz za materiał. To chyba logiczne :)

Stalówka kosztuje ok 6500 USD.

Każdy to ocenia po swojemu. Dla osoby o praktycznym podejściu w istotnym stopniu liczy się relacja ceny do jakości. Platyna w stosunku do stali pod względem czysto użytkowym (i wizualnym) niczym specjalnie się nie różni. A ceną w omawianym przypadku różni się 5-krotnie. Tak więc ja oceniam omawiany zegarek jako reprezentujący absurdalną relację ceny do jakości.

 

Połowa tego Forum jak bedzie doradzać komus wydanie jego kasy ;)

Już widzę oczyma wyobraźni te ankiety: mam budżet 100 tys. zł, co kupić, Lange czy Seiko? :lol:

Oczywiście z całym szacunkiem dla Seiko, mam Monstera od Seiko, super zegarek, jak za te pieniądze.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie, że w kontekście sensowności wydania kasy przy ewentualnej, późniejszej odsprzedaży zakup tego SEIKO nie ma sensu (piszę oczywiście o Polsce), ale myślę, że to rynek weryfikuje takie rzeczy, albo już zweryfikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4rt, jak wrażenia z przymiarki? Czy czarny jest dobrze czytelny? Nie myślałeś/przymierzałeś Vintage 1969?

 

r.

 

1969 mierzyłem kiedyś i jest lepszą opcja jesli mialbym kupowac EL primero, ale natchniony reklamami z Baumgartnerem stwierdzilem ze przymierze striking, zegarek na pasku bardzo lekki w stosunku do rozmiaru, na branzolecie troche lepiej.

Według mnie jakość wykonania czarnego pozostawia wiele do zyczenia przy jego cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT, ale czytając ostatnie posty, po raz kolejny niektórzy z kolegów udowodnili że kupiliby nawet guano jakby było zawinięte w papierek z napisem swiss i miałoby metkę z kilkoma zerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sory za OT", ale na tym forum jak już kolega pisał jest wielu co za czyjeś pieniądze doradziłoby Seiko jako najlepszy zegarek na świecie (nie piszę tutaj o Jacku), a sami jakby mieli kupić i tak kupiliby coś innego. No, ale czyjąś kasą jest lepiej rządzić niż swoją ;)

Ty na pewno mając 100k na wydatki kupiłbyś to Seiko :lol:

Nie oszukujmy się, ale Seiko niczym się nie broni przy takim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.