Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

A ja se w końcu przymierzyłem GSa SBGH001

Wrażenia... zajebiaszczy, pięknie wykończona koperta, świetny efekt, który daje linia profilu koperty wraz z idealnie wyprofilowanymi uszami. Indeksy i wskazówki pięknie odbijają światło, niebieska wskazówka sekundowa pięknie zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Bardzo wygodna, delikatna, ale zarazem solidna bransoleta, przyjemnie działające zapięcie. Poezja.

Żeby nie było tak cukierkowo - mógłby być nieco cieńszy (ta sama przypadłość co w AT). Ale ogólnie, gdybym miał te 20k z haczykiem na zegarek, brałbym.

1.

i tutaj niestety zdrowo sie rozczarowalem, poniewaz po zalozeniu na reke zegarek wiele stracil. przede wszystkim za sprawa "plastikowej" obwodki bezela (te czarne widoczne wypustki), ktora nadaje niestety calemu zegarkowi charakter plastikowsci i troche rowniez tandety. spodziewalem sie poteznego tool-watcha, a dostalem zabaweczke.

Dobrze wiedzieć, bo ten model tylko w "pomarańczy" za mną od jakiegoś czasu chodzi - kupiłbym i zapewne czar by prysł z tą plastikową obwódką...

post-10615-0-39132100-1378547399.png

bardzo chciałem zobaczyć ten zegarek i.....i wielkie rozczarowanie; niebieski jest jakiś taki mdły/mało widoczny - zupełnie bez sensu (jakby ktoś był zainteresowany inne nowości rolexa, mają być przed świętami z choinka :) )  

post-10615-0-09159700-1378547584.jpg

bardzo fajny zegarek; wg mnie ciekawa alternatywa dla; Hour Vision, Aqua Terra, czy Datejust II

bardziej elegancko i szlachetnie

post-10615-0-81805800-1378547729.jpg

niestety dalej już było gorzej

post-10615-0-05207500-1378547859.png

post-10615-0-26403800-1378547884.jpg

post-10615-0-95080200-1378547909.jpg

Edited by rafalzkrakowa

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

cd było coraz gorzej :D

post-10615-0-78735300-1378548156.jpg

na koniec perełka

post-10615-0-15050400-1378548291_thumb.jpg

świetny, piękny, ......  ( i pisze to facet który nie lubi tzw. pilotów) ; jeśli masz nadgarstek min 20 cm, szukasz zegarka do dżinsów i wolne kilkadziesiąt tysięcy - kupuj śmiało :D

Edited by rafalzkrakowa

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Ja troszkę w innym budżecie - pzymierzałem dzisiaj Certinę Powermatic 80, zarówno wersję zwykłą, jak i Anniversary. Jestem zawiedziony, mimo ze zegarki wyglądają nieźle na wystawie, to po założeniu na rękę już tak fajnie nie jest. Wydają się jakieś takie tandetne, lekkie - przynajmniej takie ja odniosłem wrażenie. Do tego widok plastikowych elementów w mechaniźmie mnie dobił. Nienosiłbym :/

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Takiego mierzyłem. Muszę powiedzieć że na wystawie przyciągnął mocno uwagę bo jest bardzo indywidualny, niesie retro-powiew świeżości :) . Po założeniu na nadgarstek wrażenie zrobił na mnie jeszcze większe - idealny rozmiar, świetne wykonanie, dobrze skalkulowana cena. Z niebieską koszulą musi wyglądać obłędnie.

No i śni mi się drugą noc.....

post-25812-0-73246100-1378580624_thumb.jpg

Edited by Grucha

życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Guest xylog

Grucha, bo to fajne zegarki są ;)

Też czekam na swojego z niecierpliwością.

Ale trochę to jeszcze potrwa, niestety...

Grucha, bo to fajne zegarki są ;)

Też czekam na swojego z niecierpliwością.

Ale trochę to jeszcze potrwa, niestety...

Coś więcej o tym zegarku, gdzie można znaleźć. Gdzie go można przymierzyć?

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Dobry, dosyć uniwersalny zegarek. Jak na edc trochę jednak za mały i delikatny. Mimo wszystko spodobał mi się.

Podobnej klasy jest Tissot model PR100 - wg mnie także godny uwagi :)

Czas zmienia perspektywę

Koledzy Xylog, Zasadas, To na tego Atlantica trzeba czekać ??? 

Ja widziałem dwa w dwóch różnych sklepach  w Katowicach w Silesia City Center. Tyle że nie pamiętam co to za sklepy były.... :(

Właśnie się zacząłem obawiać że jak już dojrzeję do zakupu to te 1888 sztuk znajdzie się na nadgarstkach osób bardziej ode mnie zdecydowanych. A wtedy mnie cholera weźmie 

Oldakson1, tego też przymierzałem tylko w pozłacanej kopercie, z czarną tarczą i na czarnym pasku. Wygląda wyśmienicie, spokojny i konsekwentny design. Co do rozmiaru to zależy na czyj nadgarstek. Dla mnie bardzo zacny model, wg mnie byłoby jeszcze lepiej gdyby logo było nakładane a nie nasmarowane farbą. 

Dokładnie tak. Do strojów bardziej formalnych by mi bardzo pasował (swetry, koszule, marynarki). Codziennie wolę divery :)

Wciąż poszukuje dla siebie nowego zegarka... Najlepsze wrażenie dzisiaj na mnie zrobił nowy portugalczyk chrono i ceramiczny dziesieciodniowy Panerai.

post-27475-1378822398,9194_thumb.jpg

post-27475-1378822410,7349_thumb.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Ten IWC wyglada na wiekszy niz 40mm , powiekszyli je ?

Beware the fury of a patient man.

Michał jak pamięć mnie nie myli od zawsze planujesz zakup portugalczyka, ten moim zdaniem jest rewelacyjny!

A PAMa to sobie jeszcze kupisz :)

Guest xylog

Koledzy Xylog, Zasadas, To na tego Atlantica trzeba czekać ??? 

I ja widziałem je ( bo jest wersja manual i automatic) w sklepach. Ale ja i tak na swojego poczekać muszę. Ale wiem z pewnego źródła, że sprzedają się całkiem dobrze, więc jak ktoś zdecydowany, to radzę nie zwlekać.

Tak Irku, o 2mm.

Zbyszek, masz racje, że jest rewelacyjny - miażdży :) Jeżeli dzisiaj miałbym wybierać, to wybrałbym portugalczyka, ale czekam jeszcze na przymiarke AP w ceramice... No i jest jeszcze GO Counter.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Michał gdybym był na Twoim miejscu wybór byłby oczywisty. Albo AP w ceramice albo Portugalczyk :).

Bartek

A może właśnie te dwa? :) Gdybym sprzedał na czasie Mosera, to nie widzę przeszkód żeby kupić sobie odrazu te dwa zegarki :)

Edited by carlito1

Jest w końcu ten AP Diver ceramiczny gdzieś do zobaczenia?

Jeszcze nie.