Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną też chodził Pam 512 od kolegi z forum ale bałem się omówić i przymierzyć bo myślałem że jak go założę go na rękę tak się zakocham że będę musiał kupić ;)

No nie wiem, mnie nie przekonał. Jeśli ten model jest droższy od Inżyniera, PO, Speediego, Suba czy DJ to moim zdaniem nie ma czym się bronić. O pasku i klamerce już nie wspomnę bo wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną też chodził Pam 512 od kolegi z forum ale bałem się omówić i przymierzyć bo myślałem że jak go założę go na rękę tak się zakocham że będę musiał kupić ;)

Paweł jakieś 2 tygodnie temu był u Jansen ...na przymiarkę jak znalazł a cena prewencyjna ( w kontekście zakupu) ...co do Zenitha - Karol ma za pół ceny fajny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, zaraz go przepytam co i jak ;)   a jeśli chodzi o 512-tkę to myślałem o tej kolegi Zetore 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jak masz obawy że się skusisz to w butiku trudniej ;-) ...poza tym musisz przymierzyć przez wzgląd na relację wielkość zegarka/ wielkość nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do pokazanego modelu z medalionem, rzeczywiście dziwne, że uchował się tyle czasu i to w takim wielkim mieście jak Paryż...

 

5 metrów dalej jest salon Rolka :D.

Człowiek stwierdził, że we Francji fuforę robią głównie ich sportowe i budżetowe modele i dopiero od pół roku ludzie zaczynają spoglądać na GS (w sumie u nas na forum też chyba pojawił się pewien trend... na razie jest niewiele takich posiadaczy, ale coś mi się wydaje, że będzie jak z Tudorem :D). Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z dostępnością, a może i kwestią reklamy, ale ponoć we Francji ludzie ogólnie nie wiedzą, co to jest GS i od czasu do czasu wpadają jedynie pasjonaci, którzy dokładnie wiedzą, po co tam przyszli. Ponoć wyrobił sobie już zautomatyzowaną odpowiedź na zdziwienie klientów pt. "Seiko, a liczą sobie prawie jak za Rolexa?".

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexa ma każdy g...a Seiko GS tylko nasza sekta...wyróżnij się albo zgiń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnym tłumaczeniu mniej więcej "To jest ręcznie wykonane, całkowicie japońskie cacuszko, dla osób doceniających piękno najbardziej wyrafinowanych technik odmierzania czasu" ;) czy jakoś tak. Raczej bez marketingu skierowanego na markę. Pod tym względem podobała mi się ta rozmowa - żadnych dziedzictw, uznania i wiekopomnej tradycji, a precyzja, technika i jakość, czyli dokładnie to, za co Seiko cieszy się popularnością i w naszym gronie. A że gość zakręcony na punkcie technicznym, to zaraz brał się za tłumaczenie specyfiki mechanizmu i sposobu wykonywania części, ale już pod koniec uznałem, że wysiadam :).

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...poza tym musisz przymierzyć przez wzgląd na relację wielkość zegarka/ wielkość nadgarstka

 

przymierzyć muszę, to wiem na pewno i bardziej z ciekawości czy istnieje Pam na mój nadgarstek czy skazany na wieczną zazdrość po wsze czasy już na zawsze będę pałać nienawiścią do właścicieli OP  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakie wrażenie mieć Milgaussa ba ręku?  ta błyskawica nie wygląda na żywo trochę jak zabawkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss b. fajnie leży na ręku - na mój nadgarstek rozmiarowo wręcz idealny :) Co do błyskawicy - absolutnie nie wygląda jak zabawkowa, dodaje trochę "życia" temu zegarkowi, obok zielonego szkiełka stanowi jego największy atut :)

Edytowane przez mariobrosbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzałem po raz pierwszy Breitlinga - muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony. całkiem porządny zegar. Jak dla mnie trochę za ciężki i za gruby, ale poza tym robi bardzo dobre wrażenie. ciekawa jest też sama bransoleta - układa się w nietypowy sposób, bo po skosie :)

e4618c72db26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkiemu testowi nadgarstkowemu w katowickim salonie został poddany mój absolutny Św. Graal. Utwierdziłem się w najgłębszym przekonaniu, że jesteśmy sobie pisani  ;)

 

bCm59lF.jpg?1

 

 


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w tajemnicy zanim inni zauważą , a zauważą na pewno - tego nie bierz, bezel mu nie centruje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po wczorjszej pezentacji przymiarki Zenitha przez bart69 spać nie mogłem <_< .

 chyba się zdecyduję, tylko mam dylemat z jasną czy ciemną tarczą

 

Tylko  jasna tarcza :rolleyes:


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w tajemnicy zanim inni zauważą , a zauważą na pewno - tego nie bierz, bezel mu nie centruje ;-)

:) - no i się zacznie ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś coś nietypowego miałem okazję mierzyć. Z krainy ognia i lodu...

 

R9wTnM1.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna przymiarka z salony Rolexa, wrażenia bardzo pozytywne. Temu przynajmniej nikt nie wypomni źle centrującego bezela  ;)

 

LmLj22a.jpg?1


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby rozumiem jej znaczenie ale jakoś nie mogę się przekonać do tej sekundy  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, zielona kolorystyka i sekundnik-błyskawica robią świetną robotę w tym zegarku  :D


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

niby rozumiem jej znaczenie ale jakoś nie mogę się przekonać do tej sekundy  :unsure:

A jakie ona ma znaczenie? Jesli mozna wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna przymiarka z salony Rolexa, wrażenia bardzo pozytywne. Temu przynajmniej nikt nie wypomni źle centrującego bezela ;)

 

LmLj22a.jpg?1

ten kolor niebieski tarczy mi sie nie podoba, lepiej czarny wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.