Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra lusss, na fonie mi nie wyświetliło proszę ja Ciebie tych postów :D

Wysłane z mojego LG-D855

Żeby nie było z tym jednookim to mi o pirata z Twojego avatara chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif0ea50c0f89831a26e6f2953f959f5689.jpg

 

Polecam ten model Vagabond Apsley. Sam taki posiadam. Są zrobione z miekkiej skóry licowej vintage oraz siateczki. Są przewiewne. Środek to połączenie skórki koziej i materiału o śliskiej charakterystyce co mam nadzieje wpłynie na długotrwałe użytkowanie bez przetarć. Wkładka jest wyjmowana pokryta skóra od pięty do połowy stopy a dalsza część z materiału typu płutno. Warto zaznaczyć przy tym modelu, że podeszwa wykonana jest z dobrej gatunkowo gumy a biała jej część to nie tandetna brudząca się pianka jak w NB ale prawdziwa guma którą łatwo utrzymać w czystości. Polecam

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Gumowy midsole? Jeden but waży pewnie z 0,5kg. Tandetna pianka mnie rozwaliła. Firma wydają kupę hajsu na r&d materiałów amortyzujących, ale najważniejsze, żeby łatwo to było umyć. :D Z profilu nie takie najgorsze, ale na innych zdjęciach sprawiają słabe wrażenie. Taki mix biegówek z casualami typu Ecco.

 

Jeśli materiały są naprawdę tak dobrej jakości jak piszesz, to 400zł za nie to nie jest dużo. Jakby lepiej wyglądały to bym się nawet zastanowił nad nimi. Za Jordany wołają 2x tyle, a jakość często jest bardzo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego wg Ciebie mają one służyć? Przecież to nie buty do biegania tylko właśnie casual i słusznie porównałeś je do ecco. A uważasz, że użytkowanie i codzienna konserwacja obuwia nie jest ważna? Dla mnie jest to istotne bo to ma wpływ na kondycję i wygląd buta po długim użytkowaniu. Nie będę wchodził dalej w polemikę. Zaproponowałem tylko model buta, który aktualnie używam. Mi pasuje. Jordanów bym nie założył.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yariyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyczepiłeś się pianki New Balance'ów, które były właśnie projektowane do biegania. Z którymi też je porównujesz, a jest to w połowie inny typ buta.

 

Mi wpadły oko Busenitzy w wersji pełna skóra. Naprawdę fajnie im to wyszło. Cena niestety zabija, a i dostępność słaba.

 

adidas-busenitz-classified-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem do tego co mam w szafce na buty. Za NB 574 dwa lata temu płaciłem 269 i ich biała pianka jest trudna do utrzymania w czystości. To tu miałem na myśli słabą jakość. Poza tym jest to model dość ciężki i raczej nie nadaje się do noszenia powyżej 20 stopni ze względu na słabą wentylację. To moje obserwacje.

 

Vagabondy mam pierwszy raz i są ok. Na lato też się nadają bo są przewiewne. Ich waga naprawdę nie jest wysoka. Ważą mniej niż ecco cs14.

 

Mogę je jeszcze porównać do ecco cs14 yellow bo mam. Po tygodniu noszenia Vagabond, bolało mnie śródstopie w ecco przez jakiś czas. Pewnie to kwestia innej budowy podeszwy. Mimo, że ecco były droższe od VB to ecco ma tak słabą piankę podeszwy że mimo dbania o buty niestety zabrudzenia wchodzą w strukturę tej gumy i nie da się jej wyczyścić.

 

To oczywiście tylko uwagi użytkowe i estetyczne.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yariyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, poszukaj na adidas.pl, maja czasem fajne promocje + można wykorzystać kod za newlettera (chyba nie łączy sie z innymi promocjami, ale masz -15%). Dostawa gratis.

http://m.adidas.pl/buty-ultra-boost/B27171.html?gclid=CMqUwbmNnswCFVIYGwodWakL8g&gclsrc=aw.ds

 

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe są tylko ładne w chwili zakupu

Moje białe tenisówki mają z 2-3 lata i wciąż dobrze wyglądają po wyciągnięciu z pralki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, poszukaj na adidas.pl, maja czasem fajne promocje + można wykorzystać kod za newlettera (chyba nie łączy sie z innymi promocjami, ale masz -15%). Dostawa gratis.

http://m.adidas.pl/buty-ultra-boost/B27171.html?gclid=CMqUwbmNnswCFVIYGwodWakL8g&gclsrc=aw.ds

 

 

 

IP6s

Te w swietnej cenie, ale rozmiar ponad 49 zostal :D

 

A co sadzicie o tych? To podrobki?

 

http://allegro.pl/adidas-ultra-boost-eu44-10us-red-solar-buty-i6133262854.html#thumb/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje białe tenisówki mają z 2-3 lata i wciąż dobrze wyglądają po wyciągnięciu z pralki :D

Masz rację. Przy białych pralka zawsze pomaga

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe są tylko ładne w chwili zakupu

 

Białe ze sklepu aż rażą. Najlepiej wyglądaja po 3 miesiącach. Jeśli but jest w 100% wykonany ze skóry to bardzo łatwo jest o nie dbać. Ostatnio nawet kupiłem sobie coś na wzór białej pasty, tylko bardziej przypomina białą, matową farbę do butów. Idealnie pokrywa ciemne zmarszczki jakie się tworzą na przegubie.

Dla mnie adidasy po 2 latach tracą świeżość, bez względu na model, dlatego staram się kupować tanio.

Ostatecznie kupiłem takie w City Sport za 159pln. Skóra naturalna oczywiście, z wyjątkiem języka z ekoskóry.

 

I520x520-puma-smash-l-tenisowki-i-trampk

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REEBOK CLASSIC LEATHER CLIP V67717- mam nadzieję, że okażą się równie fajne jak do mnie dotrą bo już mi się nie chce kombinować...

Jak dla mnie reebok w tym momencie to najlepsza relacja cena-jakość jeśli chodzi o tego typu buty. Świetne materiały, dobrze zrobione. Mam z 5 par reeboków, może i więcej. 

NB lansowane na siłę, wszystkie modele z niższej półki są jakieś takie nieforemne, za to te z wyższej wyglądają ok, ale ceny już niezbyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem druga pare prison boots :), wiec chyba moge powiedziec ze naprawde mi sie te buty podobaja


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem druga pare prison boots :)

Nie załamuj się ,więzienie nie takie straszne.,Rok nie wyrok,dwa lata jak za brata,a trzy lata po korytarzach się przelata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie nie jest tak źle, jeden z moich chłopaków dostał rok, jak wrócił do pracy po odsiadce to niedosc że lepiej wyglądal to na dodatek zrobił sobie wszystkie zeby :), qr** normalnie to by musiał zapłacić pewnie koło $3k za to, no i gdzie tu jest sprawiedliwość

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka pucha to tylko w Kanadzie i Skandynawii, gdzie indziej to juz nie tak wesolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce także nie jest źle.,Miałem kumpla,który odsiedział kilkanaście wyroków za kradzieże w sumie ponad 25 lat.,Pewnego razu ubrał się w garnitur objechał wszystkie instytucje,które udzieliły mu gościny,pozbierał zaświadczenia,.Następnie złożył te kwity do ZUS i W wieku 58 lat dostał od ZUSu emeryturę.,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce także nie jest źle.,Miałem kumpla,który odsiedział kilkanaście wyroków za kradzieże w sumie ponad 25 lat.,Pewnego razu ubrał się w garnitur objechał wszystkie instytucje,które udzieliły mu gościny,pozbierał zaświadczenia,.Następnie złożył te kwity do ZUS i W wieku 58 lat dostał od ZUSu emeryturę.,  

 

Fajny kolega......

 

A co do zaświadczeń - jeśli pracował i otrzymywał wynagrodzenie to miał odprowadzane składki - więc należy mu się emerytura - tyle że nie w wieku 68 lat, chyba, że było to dawno temu - kiedy emerytura przysługiwała w wieku lat 55. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie klasyki dzisiaj przyszły :)

7c9436de2c512a9700c7aa540cdaae0f.jpg

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie miałem pisać o Hamburgach bo wyszła świetna wersja...

 

bc60dc9bd07d5e893643f759c971a7fc.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - świetna jest :)

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem jak ktos zaklada te buty, ale nie bardzo wiem jak sobie radzi z dzinsami :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od góry pewnie zakłada ;)

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.