Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ok, wiem jak ktos zaklada te buty, ale nie bardzo wiem jak sobie radzi z dzinsami :)

 

Irek to jest pinroll, robi się go po założeniu spodni i butów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie wyglądają te gołe kostki do długich spodni. A buty zacne. Mam słabość do tych klasycznych i wzorowanych na klasycznych Adidasach z 3 paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jacek

 

Noz kurna, juz lepiej nie bede zabieral glosu w takich sprawach bo jak widac nie mam zielonego pojecia :), a ja sie zastanawialem jak mozna zalozyc tak waskie nogawki

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jacek

 

 a ja sie zastanawialem jak mozna zalozyc tak waskie nogawki

Dosyć łatwo-wystarczy garść tabletek odwadniających np. Furosemide i po kilku godzinach masz łydki cieniutkie jak pęciny u janowskich arabów,wtedy zakładasz porcięta.,Przed zdjęciem spodni ta sama procedura,.Wszystkie modelki przed pokazami mody odwadniają się tabletkami Furosemide aka Lasix .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noz kurna, juz lepiej nie bede zabieral glosu w takich sprawach bo jak widac nie mam zielonego pojecia :), a ja sie zastanawialem jak mozna zalozyc tak waskie nogawki

 

Spokojnie, ta moda wszędzie nie dotarła lub, bardziej, nie została zaakceptowana i na szczęście noszenie tak spodni do marynarki, prócz Włoch, raczej nie znajdzie poklasku ;)

 

Haha, mayor, tylko że po tak nieregularnym zażywaniu Furosemidu można nieźle wykończyć nereczki ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Haha, mayor, tylko że po tak nieregularnym zażywaniu Furosemidu można nieźle wykończyć nereczki ;)

czego się nie robi dla lansu na dzielni  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Haha, mayor, tylko że po tak nieregularnym zażywaniu Furosemidu można nieźle wykończyć nereczki ;)

Kiedyś brałem dużo zleceń na pokazy mody czy sesje fotograficzne z udziałem modelek i modeli,dlatego znam temat.,Każdemu wydaje się ,że profesjonalne modelki to wysuszone anorektyczki a to nie jest prawda.,To normalne dziewczyny z d...mi i cy...mi.,Tylko na kilka dni przed robotą zbijają wagę. Najczęściej przy pomocy Furosemidu.,Przez 3-4 dni takiej kuracji można zgubić 10 do 15  funtów wagi .,Nie jest to żadne zagrożenie dla nerek,trzeba tylko pamiętać ,że przy tak intensywnym odwadnianiu wypłukiwane są z organizmu minerały .Podczas takiego odchudzania trzeba łykać duże dawki magnezu potasu i wapna., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo kulturyści przed pokazami, później organizm jest tak wysuszony, że w przypadku zasłabnięcia często jest problem żeby wkłuć się z kroplówką. takie czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość patologii w nerkach wywołuje zachwianie równowagi jonowej, dlatego to, co piszesz o minerałach, m.in. potasie, ma związek z nerkami ;) Dlatego pisałem, że takie wieloletnie zażywanie diuretyków jest niezdrowe dla nerek i mocno obniża ciśnienie ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość patologii w nerkach wywołuje zachwianie równowagi jonowej, dlatego to, co piszesz o minerałach, m.in. potasie, ma związek z nerkami ;) Dlatego pisałem, że takie wieloletnie zażywanie diuretyków jest niezdrowe dla nerek i mocno obniża ciśnienie ;)

 

Przeczytałem początek zdania mając taki widok:

004ef83754f9a0bdfb164fb3e2d2488d.jpg

 

Potem myślę nad resztą i wtf? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem je wkleić.

Ładna casualowa alternatywa.

Tam jest jeszcze jeden ładng model, na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat po dziś dzień korzystam z adidas climacool i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Choć firmie asics przyglądam się coraz to bardziej, w szczególności Asics gel Lyte V :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adidas w ostatnich tygodniach wypuścił reedycję climacool, ale nie wiem czy się nie wyprzedała.

 

Żelki asiksa bardzo polecam - bardzo wygodne i trwałe buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon - kup na adidas.pl

Za newsletter jest -15%, dostawa szybka i darmowa.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na distance.com(polska strona) oraz e-megasport.

Dzisiaj kupiłem sobie te NewBalance: https://e-megasport.com/product-pol-7941-Buty-New-Balance-MRL996.html

Jak oceniasz je Jacek? Widzialem, że wszędzie, w innych miejsach, w tym na Allegro, są po 350-450zł, więc wydaje mi się, że wyrwanie ich w swoim rozmiarze za 250zł to niemała okazja? :)

 

W Distance jest obecnie kod zniżkowy: DST3CPL 

Jakieś 5% mniej bodajże.

 

Timberland'y zazwyczaj kupuję u przedstawicieli marki na Polskę(Marketing Invest.Group), czyli sklepu ofic. Timberland, z uwagi na Klub i dobre zniżki - ostatnio kupiłem 3 pary Timberland, modele w cenach regularnych 400-600zł sztuka, za 930zł z wysyłką wszystkie 3 pary.

 

Polecam wszystkie 3 sklepy, mają oryginalne Timberland i w przeciwieństwie do wielu pośredników chińszczyzny z Allegro, również oryginalne New Balance w dobrych cenach. Np. Model 1500 UK za 500-700, co chyba jest dobrą ceną.

 

Fakt, w 1but zamawiałem kiedyś bodajże Ecco Biarritz. Porządny sklep.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakub, już pisałem wcześniej. NB kupuję tylko angielskie lub amerykańskie. Wszystkie inne Tajwany itp nie odpowiadają mi jakościowo, ani wizualnie.

NB 996 dla mnie też tylko USA ;)

new-balance-996-royal-blue-connissuer-1.

Nie mniej te co kupiłeś są w dobrej cenie, więc myślę, że warto.

 

Jeśli chodzi o Timberlandy, kupiłem raz w salonie stacjonarnym boat shoes i uczucia mam mieszane. Tzn. tak. Z zewnątrz po 1,5 roku po wytarciu i wypastowaniu wyglądają super, niestety w środku jest miazga i nie da się chodzić. Z oryginalnej wkładki nic nie zostało, nowej zamówić się nie da, a zastępcze nie spełniają oczekiwań. Reasumując stoją na półce i ładnie wyglądają.

Mam dokładnie ten model:

http://e-timberland.pl/timberland-heritage-boat-2-eye-mezczyzni-buty-buty-casual,plec,MM,B,BC,15760940.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.