Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, tylko do czego się one odwołują. Poprzednie modele do czegoś historycznego  nawiązywały a te - pozostanie tylko sam disajn a to już trochę mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty chyba te same co w 303 ?? Tarcze ładne no ale wiemy kto projektował ;-) ...więc nie mogły być brzydkie. Chociaż moim zdaniem za bardzo inspirowane Tag Heuerem. Jak zobaczyłem to od razu stanął mi Tag przed oczyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta od 303 jest cieńsza czy też niższa, kilka innych parametrów też ma innych. Średnica i ogólne podobieństwo się zgadzają.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, tylko do czego się one odwołują. Poprzednie modele do czegoś historycznego  nawiązywały a te - pozostanie tylko sam disajn a to już trochę mało :(

Bullhead nawiązuje do czegoś historycznego: "Zegarek dedykowany świetnemu, przedwojennemu motocyklowi marki CWS - Sokołowi 1000", "Elementy tarczy mają nawiązywać do detali samego Sokoła 1000". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi to te racery, bo przy Bullheadzie jest info, że odnosi się on do CWS Sokól 1000 ;) No chyba, że tylko zabrakło dokładniejszej informacji, że racer też jest czemuś/komuś dedykowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Racery zaczęły swoje życie od limitki dla Klubu Porsche. Skoro już mieli design, to pozmieniali kolory i kolejny zegarek w ofercie jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nawiązując do wcześniejszych projektów mogli komuś/ czemus ten zegarek dedykowac, sam nie wiem, np. jakiemus naszemu kierowcy - teraz strzelam, np. Bublewiczowi, względnie pomyslać i jakiś "Nasz" rodizmy pojazd wrzucić na dekielek, może jakiś rajd, wyścig odbywajcy się w PL, no nie wiem, cokolwiek aby zachować jakąs logike w tworzeniu projektów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nawiązując do wcześniejszych projektów mogli komuś/ czemus ten zegarek dedykowac, sam nie wiem, np. jakiemus naszemu kierowcy - teraz strzelam, np. Bublewiczowi, względnie pomyslać i jakiś "Nasz" rodizmy pojazd wrzucić na dekielek, może jakiś rajd, wyścig odbywajcy się w PL, no nie wiem, cokolwiek aby zachować jakąs logike w tworzeniu projektów :)

A skąd wiesz, że tak nie będzie?? Oficjalna prezentacja się jeszcze nie odbyła, pokazano jeden roboczy render w kilku wersjach kolorystycznych.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta czy kazdy zegarek musi byc czemus poswiecony? :)

Mi to po prostu  wyglada na fajny, spojny projekt zegarka sportowego. Co prawda moglby miec te 2mm wiecej srednicy, ale rozumiem kwestie ekonomiczne i potrzebe wykorzystania juz wczesniej zaprojektowanej koperty :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wiem no ale przy bullheadzie Sokole już to podali w przy tych nie więc zakladam, że tak nie będzie. No ale może się mylę.

Do muchacho_ - oczywiście, że nie musi , ja tylko wyrazilem swoja opinię biorąc pod uwage ich wcześniejsze projety oraz statut, cele, itp. G.Gerlacha. :)

Ponadto zobacz np. na Dywizjon 303, zegarek w sumie taki sobie i czy rozszedłby się tak szybko gdyby własnie nie to, że jest jemu dedykowany. Myslę, że nie bo zginąłby "w tłumie" jemu podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto zobacz np. na Dywizjon 303, zegarek w sumie taki sobie i czy rozszedłby się tak szybko gdyby własnie nie to, że jest jemu dedykowany. Myslę, że nie bo zginąłby "w tłumie" jemu podobnych.

 

Przecież taka była cała idea 303...


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale odpowiedz szczerze, kupiłbyś go gdyby właśnie nie to, że powstał dla upamiętnienia dywizjonu 303 i gdyby nie mial stosownych grawerków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

303 taka sobie? Jakby Gerlachy wypuściły drugą 100 tych zegarków to na samym WUSie by się ona rozeszła, a tam raczej nikt nie jest związany emocjonalnie z Dywizjonem. 

 

 

QuadrifoglioVerde

 

Jaki Tag? to czyste porsche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale odpowiedz szczerze, kupiłbyś go gdyby właśnie nie to, że powstał dla upamiętnienia dywizjonu 303 i gdyby nie mial stosownych grawerków :)

Moja odpowiedz:

 

Wtedy by nie powstał? taki był sens i zamysł projektu przecież...

+1


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

303 taka sobie? Jakby Gerlachy wypuściły drugą 100 tych zegarków to na samym WUSie by się ona rozeszła, a tam raczej nikt nie jest związany emocjonalnie z Dywizjonem. 

 

 

Fakt, nawet wczoraj ktoś pytał o dostępność 303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale własnie dlatego, że to Dywizjon 303. Ja pisze o tym, że gdyby to był zegarek taki jaki jest ale tzw. no name, nie upamiętniajacy niczego, nie nazywajacy się Dywizjon 303 to kto wie czy byloby na niego takie zapotrzebowanie. Wg mnie nie i uważam, że sprzedal się nie z powodu wysmienitego mechanizmu, rewelacyjnej ceny czy wyglądu a tylko dlatego, że jest właśnie to Dywizjon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

303 taka sobie? Jakby Gerlachy wypuściły drugą 100 tych zegarków to na samym WUSie by się ona rozeszła, a tam raczej nikt nie jest związany emocjonalnie z Dywizjonem. )

2/3 PSZZ wylądowało w GB, 1/3 w US a tylko nieliczni wrócili do kraju, dodać trzeba miłośników lotnictwa wojsk. i zeg. wojskowych etc.

Nie można się zgodzić z brakiem związku emocjonalnego, moża dodać jeszcze film na Discovery o polskich lotnikach i okazuje się, że jest związków a związków emo.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos celów statutowych - mam nadzieje, że ambicją stowarzyszenia jest stworzenie własnego mechanizmu - ale aby tego dokonać będą musieli sprzedać duuuużo zegarków z zyskiem

 

a tu link do przemyślenia z jakimi kosztami trzeba się liczyć (park maszynowy)

 

http://forums.watchuseek.com/f8/report-nomos-manufactory-part-one-movement-parts-production-311564.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam się, kiedy ktoś tam się zlituje i przestanie wrzucać na tarczę napis "ROTOR SYSTEM"........  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam się, kiedy ktoś tam się zlituje i przestanie wrzucać na tarczę napis "ROTOR SYSTEM"........  :wacko:

 

też mi się ten napis nie widzi, dyskusja na ten temat była - taką wizję miał projektant, a GG się spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ale dość dziwnie wygląda, gdy "ROTOR..." jest większy/grubszy od logo producenta.

Ale może tkwi w tym głębszy zamysł...

 

W każdym razie dopóki pozostają wielbicielami ST25 nie rozważam nabycia ich produktów.

Nie pasuje mi praca i rozmiary tego mechanizmu, o innych moich uwagach już tu pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam się, kiedy ktoś tam się zlituje i przestanie wrzucać na tarczę napis "ROTOR SYSTEM"........  :wacko:

 

Zdecydowanie tak, to co mi przeszkadza to właśnie ten napis. Inny mechanizm również bym wolał, ze względy na odgłos pracy rotoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna zapowiedź: PZL P.50 Jastrząb

 

txm6.jpg

 

ioqr.jpg

 

 

 

Zegarek powstał w oparciu o kopertę P.24. 

Przewidujemy, że docelowo seria składać się z kilku wariantów kolorystycznych, i po raz pierwszy w naszych produktach, mamy zamiar zastosować koperty powlekane na czarno. 

 

 

Zachowując wszystkie cechy RWD, tj. wodoszczelność i rozmiar, zmieniliśmy mechanizm na ST2542, posiadający komplikację rezerwy naciągu na godzinie "12". 

Model powinien trafić do regularnej sprzedaży w IV kwartale 2013.
Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.