Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to najwyższa półka (Miłosław & Makłowicz - Arcyipa), ale stosunek ceny do jakości na bardzo wysokim poziomie. Polecam:-)

20221021_215816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem zapasy:
e58c25159521324307a95dddcdd12446.jpg
55440ecef5073b4eb98bbcab1066c000.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie dobrze śpiących dzieci 🙃

IMG_20221025_215124.jpg

16 minut temu, drkadrys napisał(-a):

Dobre😋

48AFDC3B-F1FB-4FBC-B6CD-2D94941FA0B3.jpeg

Ale brakuje trzeciej puszki 😳


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip Podzielam zdanie 👍

Dwie puszki wystarczą. 
Dzieci smacznie śpią, a w salonie cytrusów pełna moc!!! 😂😂

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie złamię jakiegoś punktu regulaminu (nie zostanie to potraktowane jako jakaś reklama) - najwyżej proszę o usunięcie tego posta 😉

 

Polecam odwiedzić PUB Cesarska jak ktoś będzie w pobliżu (proszę wyszukać w Google gdzie jest - wpisać frazę: "PUB Cesarska"). Jest to PUB samoobsługowy, z alkoholami kraftowymi. Doładowujemy kartę zbliżeniową i lejemy sobie z kraników jakie piwko chcemy i ile chcemy; lub jakiś mocniejszy trunek - whisky czy inną wódkę (potrąca z karty kwotę z dokładnością do 1ml). Jeśli chodzi o piwa, bo o tym jest ten wątek, to jest spory wybór piw kraftowych. Oferta nie jest stała - co chwilę jest jakieś nowe piwko, a jakieś wypada. Także można sobie nalać kilka łyków i popróbować jakie piwko przypadnie nam do gustu :-)

 

A może ktoś był? W końcu ten PUB istnieje już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątkowo 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 09:05, mariusz9a napisał(-a):

Mam nadzieje, że nie złamię jakiegoś punktu regulaminu (nie zostanie to potraktowane jako jakaś reklama) - najwyżej proszę o usunięcie tego posta 😉

 

Polecam odwiedzić PUB Cesarska jak ktoś będzie w pobliżu (proszę wyszukać w Google gdzie jest - wpisać frazę: "PUB Cesarska"). Jest to PUB samoobsługowy, z alkoholami kraftowymi. Doładowujemy kartę zbliżeniową i lejemy sobie z kraników jakie piwko chcemy i ile chcemy; lub jakiś mocniejszy trunek - whisky czy inną wódkę (potrąca z karty kwotę z dokładnością do 1ml). Jeśli chodzi o piwa, bo o tym jest ten wątek, to jest spory wybór piw kraftowych. Oferta nie jest stała - co chwilę jest jakieś nowe piwko, a jakieś wypada. Także można sobie nalać kilka łyków i popróbować jakie piwko przypadnie nam do gustu 🙂

 

A może ktoś był? W końcu ten PUB istnieje już od dawna.

Byłem w Gliwicach w podobnym przybytku (nazwy nie pamiętam) i jest to bardzo fajna opcja na próbowanie różnych piw. Często są to mocno egzotyczne u nas marki. Piłem tam pyszne piwo wiśniowe i ohydne piwo co miało pod 20%. Zaletą jest, że lejemy na łyczka i sprawdzamy czy podpasowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20221031_130601.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję (jak by to była moja zasluga że pięknie 😆) warto było się wyrwać na długi weekend 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich:

 

 

IMG_8082.jpg

IMG_8084.jpg

IMG_8158.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zakupione w sklepiku osiedlowym. Mało piwne jak dla mnie. Ale na lato byłby to fajny napój, bo orzeźwiający.
b961dae9a2ff502421875e446ddcbd6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.