Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie po niepowodzeniu aukcji pan poszedł na wspomniany rynek i tam go sprzedał. Choć kupić przez przypadek zegarek powyżej 190 pln? Ale nie takie rzeczy się tu widziało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pod nickem @NowyJJ jest starszy pan, który dwa razy w tygodniu daje  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie po niepowodzeniu aukcji pan poszedł na wspomniany rynek i tam go sprzedał. Choć kupić przez przypadek zegarek powyżej 190 pln? Ale nie takie rzeczy się tu widziało :D

Myślę że go ciągle nie sprzedał... Chyba że kolega z forum robi niesamowicie podobne fotki ;-) Oczywiście nie twierdzę że dzieje się tu coś złego czy nieetycznego, tak mi się tylko skojarzyło że już gdzieś widziałem te zdjęcia. Bardzo z resztą charakterystyczne, zmiękczone, trochę ukrywające niedoskonałości ;-) Inna sprawa, że zegarek ładnie zachowany, nawet wliczając to co zasłoniło zmiękczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że go ciągle nie sprzedał... Chyba że kolega z forum robi niesamowicie podobne fotki ;-) Oczywiście nie twierdzę że dzieje się tu coś złego czy nieetycznego, tak mi się tylko skojarzyło że już gdzieś widziałem te zdjęcia. Bardzo z resztą charakterystyczne, zmiękczone, trochę ukrywające niedoskonałości ;-) Inna sprawa, że zegarek ładnie zachowany, nawet wliczając to co zasłoniło zmiękczenie.

Faktycznie nie sprzedał.ciągle liczy na gradobicie ofert kupna z forum,a na  zdjęciach zegarki przypadkowo mają identyczne wskazania czasu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zgromadzić wszystkie cztery modele wczesnych GosCzasZawodów!!! Przedwczoraj dołączył Typ 4!!!

 

Tarczę musiałem wymienić (w zasadzie można powiedzieć, że zegarek nie miał już oryginalnej tarczy, bo tylko blaszka została...), ale jest to tarcza utrzymana w tej samej stylistyce, tylko nieco starsza, jeszcze amerykańska po prostu... Mechanizm to 15 kamieniowy Hampden, sądząc po srebrzystych szatonach, na pewno wykończony już w Moskwie... Takie urocze cudeńko, a przy tym dość rzadkie, bo większośc nie dotrwała do naszych czasów...

 

No to tutaj też Ci pogratuluję, tym bardziej że było sporo pierdzielenia się z tą staruszką. A ludzie podniecają się ruskimi z lat '40... ;)

Pokaż całą gromadkę, może to poruszy towarzystwo. :D

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie znajomy ten wostok.... http://allegro.pl/wostok-klasyk-lata-80-nos-i3874939686.html Przypadek? ;-)

To jakiś przypadkowy zbieg okoliczności przecież ten zegarek został kupiony  "u pana który dwa razy w tygodniu sprzedaje u nas na rynku różne stare suweniry radzieckie"  Ale szachrajek z kolegi :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tutaj też Ci pogratuluję, tym bardziej że było sporo pierdzielenia się z tą staruszką. A ludzie podniecają się ruskimi z lat '40... ;)

Pokaż całą gromadkę, może to poruszy towarzystwo. :D

 

pozdrawiam

Narfas

 W ogóle to byłby potrzebny podział na zegarki rosyjskie vintage i póżniejsze ,bo takie cacka giną w tłumie milionów komandirskich ,wostoków i innych poliotów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportiwnyje i pobieda po spa - oba maja mechanizmy z wysokim mostkiem rozniace sie stop-sekunda i iloscia kamieni. Pieknie cykaja.

 

post-66877-0-36650700-1391724983_thumb.jpg

 

Dwa Wostoki - wiekszy jeszcze przed spa ;)

 

post-66877-0-44113400-1391725021_thumb.jpg


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli u mnie 

 

 

Bardzo ładnie się prezentuje, poluję na taką samą, w tych kopertach rakietki naprawde bardzo fajne, idealna wielkość.

Gratuluję nabytku.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie zakupy u Mnie ... nie kupiłem tego co myślałem ...

94nd.jpg

dostałem 

 

a miało być coś do tego ...

 

 

n2qm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kieszonki lecz za  Mołniami nie przepadam... ot wyrób masowy , popularny... jednak......

post-41508-0-27881400-1391792445_thumb.jpg

post-41508-0-07844900-1391792501_thumb.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku Zdzisiek, a mnie własnie te Mołnie podobają się najbardziej (skarbów pmwasa i Pawła Burego nie biorę pod uwagę bo to dla mnie magia :D ) . Piękna jest, gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kieszonki lecz za  Mołniami nie przepadam... ot wyrób masowy , popularny... jednak......

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

Z tych starych "cienkich" mołni to właśnie te są najfajniejsze konkretnie z taką tarczą - były chyba ze dwie czy trzy odmiany no i cała czarna najrzadziej spotykana - Ta twoja bardzo ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cienkich "mołni" najfajniejszy jest dla mnie "SALUT" B)

 

i z mojej kolekcji czekający w kolejce do "dokończenia projektu... "

 

post-41508-0-03924300-1391795072_thumb.jpg

post-41508-0-44447400-1391795082_thumb.jpg

 

i jego serce czekające w innym salucie....

post-41508-0-43123900-1391795116_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych starych "cienkich" mołni to właśnie te są najfajniejsze konkretnie z taką tarczą - były chyba ze dwie czy trzy odmiany no i cała czarna najrzadziej spotykana - Ta twoja bardzo ładna

O ile wiem: 5 (w tym czarna).

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem: 5 (w tym czarna).

 

pozdrawiam

Narfas

Samemu nie wiedziałem dokładnie - miałeś kiedyś czarną ?? ja miałem dawno temu i pusciłem za grosze od tamtej pory nawet nie widziałem takiej nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem czarnej. Widziałem kilka. Mam 4 pozostałe.

1) najprostsza (farba podkładowa + czarny nadruk)

2) srebrzony ring minutowy (ten przypadek mamy powyżej, u Zdziśka)

3) srebrzony ring minutowy i godzinowy

4) tarcza miedziowana (tzw. "czerwona Mołnia" lub po prostu "miedzianka")

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cienkich "mołni" najfajniejszy jest dla mnie "SALUT" B)

 

i z mojej kolekcji czekający w kolejce do "dokończenia projektu... "

 

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

 

i jego serce czekające w innym salucie....

attachicon.gif3.jpg

O, popatrz, mam podobną nagrodówkę, tylko z kolei brzeskiej a nie mińskiej.

 

DSCF2707b.jpg

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Piękne te Twoje kieszonki Zdzisiek! Gratulacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upolowany!!! :) Spełniło się moje wielkie zegarkowe marzenie, ale to nie koniec. Teraz trzeba zdobyć wskazówkę, a to dopiero będzie wyzwanie...

f1nk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nabytku :D  Fajnie jak marzenia się spełniają, a poszukiwawcze wyzwania nadają smaczku naszej zegarkowej niedoli :D Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Buczo! Nieczęsta sztuka! Ale faktycznie wskazówki to wyzwanie :huh:  By nie powiedzieć walka beznadziejna... Mimo wszystko graty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Jedna z najfajniejszych tarcz :rolleyes:  .Licznik minutowy nie resetuje,czy tak tylko na fotce jest ustawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.