Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZAPISY i WYBÓR NUMERÓW ZEGARKÓW KLUBOWYCH 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli bezel będzie w tym samym kolorze to ją jestem na tak.Dla mnie ten kolor jest rewelacyjny,bałem się coś takiego zaproponować ponieważ do projektu przystąpiłem bardzo późno,ale skoro sam szef proponuje ;-))).

A więc co koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bezel będzie w tym samym kolorze to ją jestem na tak.Dla mnie ten kolor jest rewelacyjny,bałem się coś takiego zaproponować ponieważ do projektu przystąpiłem bardzo późno,ale skoro sam szef proponuje ;-))).

A więc co koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bezel będzie w tym samym kolorze to ją jestem na tak.Dla mnie ten kolor jest rewelacyjny,bałem się coś takiego zaproponować ponieważ do projektu przystąpiłem bardzo późno,ale skoro sam szef proponuje ;-))).

A więc co koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam za te powtorzone posty, ale to idzie na karb problemów technicznych forum.

W czasie wysyłania zawiesiła się komunikacja.:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem na nie. Wchodziłem w ten projekt głównie ze względu na niebieską tarczę, a nie szaro-niebieską :) Zależy mi na odcieniu jak najbardziej zbliżonym do Nomosa. Ja uważam, że powinniśmy podjąć ryzyko, a nie iść na bezpieczną wersję z trochę, w moim odczuciu, nijaką tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem na nie. Wchodziłem w ten projekt głównie ze względu na niebieską tarczę, a nie szaro-niebieską :) Zależy mi na odcieniu jak najbardziej zbliżonym do Nomosa. Ja uważam, że powinniśmy podjąć ryzyko, a nie iść na bezpieczną wersję z trochę, w moim odczuciu, nijaką tarczę.

 

Ależ...wszystko zalezy od ujęcia :)

 

Czy to nie jest niebieski:

287477d1274408538-i-got-tiger-my-wrist-100_1587.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, to odcień niebieskiego, ale nawet na tym zdjęciu widać, że taki trochę bez wyrazuen niebieski jest taki troche bez wyrazu. Taki troszkę mdły. Sam nie wiem, niech reszta też coś powie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio to jeszcze trochę....moim zdaniem ten kolor jest bardzo blisko Nomosa Blaugold. Nigdy nie uzyskamy identycznego koloru jak w Nomosie...bo Nomos ma kolor z poza palety...jest specjalnie mieszany.

 

492876d1348995571-squale-tiger-ref-2007-blaues-blatt-inkl-mesh-dsc_1589.jpg

 

492880d1348995834-squale-tiger-ref-2007-blaues-blatt-inkl-mesh-dsc_1615.jpg

 

Oczywiscie Squale Tiger to generalnie brzydki zegarek :D ...( taki praprzodek dzisiejszej Omegi Ploprof :) ) ....oceniamy tylko to jak prezentuje sie tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ten "wypłowiały" niebieski podoba

jestem za B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przypomnę pierwszą stronę ;)

 

squalepolishLE_zps12b65292.png

 

Podpisuje sie pod tym. To jest nasz wybor. Odbylismy dlugie debaty, ostatnia wczoraj. Trzymajmy sie tego. Nie moze byc tak, ze manager cos powie i wszystko odwarcamy do gory nogami. Przeciez ten niby gotowy kolor Sqiale, to zupelnie inna koncepcja. Nastepnym razem manager powie, ze najlepiej im wyjdzie czarny i oni akurat maja dwie puszki takiej farby, i co? Zaczniemy sie zastanawiac nad czarnym? Juz widze ile argumentow sie posypie za tym, ze czarny to jest wlasnie to o co nam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demokracja to zagłada ludzkości


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie....Panowie spokojnie....chodzi o to że nie będą nam robili sampli połowy palety Pantone...to kosztuje! a limitacja to tylko 35sztuk. Tarcza jest ze szlifem i uzyskanie jakiegoś tam wymyślonego przez nas koloru jest bardzo ciężkie...sami widzicie po zdjęciach....że tarcza w zależności od zdjęcia diametralnie zmienia kolor ( wpiszcie sobie w google photos: Nomos Zurich Blaugold...zobaczycie w ilu kolor ten zegarek wam się ukaże) !!! Gdybyśmy wybierali tarcze bez szlifu wybór byłby znacznie prostszy...taka tarcza zachowuje się liniowo w stosunku do światła.

Wyslalem do fabryki że kolor ma być 301c .....przyjeli to....ale po paru telefonach manaeger mi mówi że producent obawia się że moze z tego koloru nie wyjść to co chcemy...i żebyśmy to dobrze przemyśleli....zaproponowali kolor jak w Tigerze ponieważ ten kolor wiadomo jak sie zachowuje...mają go zpróbnikowanego..i łatwiej bedzie im skopiowac coś co istnieje niż coś co my wybraliśmy na podstawie wycinków kolorów z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw. Podoba mi się też ta tarcza z Tigera np. w ujęciu z niebieskim sweterkiem i wstępny projekt "fotomontaż" z brązowym sweterkiem. Najważniejsze wg mnie żeby nie iść w jaśniejszy odcień w kierunku turkusu i żeby nie powstał zbyt "smerfowy zegarek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kroll-czarli, kolor z tej fotki Nomosa jest absolutnie fantastyczny ale jest uzyskany w studiu fotograficznym...kto wie czy nie podpicowany. Zdjecia nadgarstkowe Nomosa już nie są takie fajne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musza robic polowy palety. niech na razie zrobia moze 301c. z tym co oni proponuja, i o czym wiedza, ze wyjdzie na pewno co mysla, ze wyjdzie, to my akurat wiemy, ze nie o to nam chodzi. to jest pojscie w strone "elegancika", uzywajac Quadro Twoich slow z wczorajszej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.