Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZAPISY i WYBÓR NUMERÓW ZEGARKÓW KLUBOWYCH 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dodam od siebie. Jak firma się będzie zachowywać to dowiemy się za kilka miesięcy. Niestety, miałem już nieprzyjemności z różnymi firmami, które do czasu umawiania się były bardzo pomocne i odpowiadały szybko a potem kontakt powoli przeradzał się z mojej strony w wojnę o odpowiedź. Także pożyjemy, zobaczymy.

 

W sprawie tarczy... To co wrzucili mi się podoba, ale to co widzę na solarze podoba mi się znacznie bardziej :) Jakby się dało uzyskać coś takiego to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam od siebie. Jak firma się będzie zachowywać to dowiemy się za kilka miesięcy. Niestety, miałem już nieprzyjemności z różnymi firmami, które do czasu umawiania się były bardzo pomocne i odpowiadały szybko a potem kontakt powoli przeradzał się z mojej strony w wojnę o odpowiedź. Także pożyjemy, zobaczymy.

 

W sprawie tarczy... To co wrzucili mi się podoba, ale to co widzę na solarze podoba mi się znacznie bardziej :) Jakby się dało uzyskać coś takiego to byłoby super.

 

Nie kracz.....dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już komplet zaliczek?

 

Edt: Mam jeszcze pytanie - czy możemy sprowadzić przy okazji firmową gumę squale? Ja szczerze mówiąc chciałbym mieć alternatywę do mesha. Może ktoś jeszcze by chciał to zbierzemy większe zamówienie?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym zainteresowany dodatkową firmową gumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej w komplecie tym lepiej! Głos za.


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie akcesoria będzie można zamówić u mnie. Będą trochę taniej dla Was niż w normalnej sprzedaży.

 

 

Aktualny stan wpłat zaliczek ( 2 osoby zalegają !! )

 

1 - Stowarzyszenie - Nie musi wpłacać zaliczki

2 - Cynamooon (Z)

3 - Bosson (Z)

4 - zbyszekk (Z)

5 - jlw (Z)

6 - PeDom (Z)

7 - Stawko (Z)

8 - bert69 (Z)

9 - Witek (Z)

10 - hAn72 (Z)

11 - slawek9 (Z)

12 - kdg (Z)

13 - Rysiek (Z)

14 - deepex (Z)

15 - puffin (Z)

16 - jerry db (Z)

17 - ksylo1 (Z)

18 - marek2 (Z)

19 - uasica (Z)

20 - kkwpk (Z)

21 - Kris (Z)

22 - kroll_czarli (Z)

23 - darsedz (Z)

24 - artko25 (Z)

25 - sleza (Z)

26 - vidi (Z)

27 - Norbert.G (Z)

28 - mikolaj78 (Z)

29 - jaszczur11 - Nie musi wplacac zaliczki

30 - kamyk45 (Z)

31 - artcore (Kolega kkwpk ) (Z)

32 - Klod100 ----------????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

33 - @rtur (Z)

34 - kazo (Z)

35 - pablo122 (Z)

 

LISTA REZERWOWA ( Nie dostali ode mnie danych do wpłat ale jeśli ktoś zrezygnuje z listy podstawowej to oczywiście te osoby mają pierwszeństwo do zwolnionego numerka ) ;)

 

1. hacik

2. merling

3. Hookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Klaudiusza nie liczył ! Solidna firma wpłaci na pewno. Widać kolega zapracowany !


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Klaudiusza nie liczył ! Solidna firma wpłaci na pewno. Widać kolega zapracowany !

 

Wiem. Dzwonił do mnie. Ale musze być sprawiedliwy i opisywać wam faktyczny stan wpłat :)

Zaliczka do Squale już i tak poszła. Cóż...teraz pozostaje tylko trzymać kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym zainteresowany dodatkową firmową gumą.

też rozważam zakup gumowego paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii koloru się nie wypowiadam, bo ja to tylko niebieski widzę (standard EGA jestem) ;)

 

Dodatkowym paskiem gumowym jestem zainteresowany, jak najbardziej :)

 

edit: jednak obejrzałem kolory na lepszym monitorze i stwierdzam, że kolor Nomosa jest lepszy ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Limitowana seria – ściśle określona seria zegarków danego modelu, produkowanych zwykle dla upamiętnienia jakiegoś wydarzenia, potwierdzona certyfikatem limitacji, w ilości przeważnie od 20 do 1000 egzemplarzy; zegarki w limitowanych seriach z najlepszych manufaktur stanowią bardzo cenne ozdoby kolekcji."

Na necie natknąłem się na powyższe.

Czy my dostaniemy do naszych zegarków oryginalny certyfikat limitacji wystawiony przez producenta? Byłby fajnym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qadro, skrobnij cos czasem na temat statusu projektu - tak dla podtrzymania zycia w watku i zaspokojenia ciekawosci Forumowiczow.

Ciekawie bylo by sie na przyklad dowiedziec w jakim terminie jest przewidywane wykonanie tarczy w oczekiwanym przez nas kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam informacji o statusie produkcji. Mogę pozawracać im głowę....ale czy to coś da?? Wiedzą co mają robić i wiedzą, że zależy nam aby było jak najszybciej ( wszystkim na tym zależy hehe ).

Jestem już trochę zmeczony tym projektem :) ...wymieniłem chyba z 1000 opasłych wiadomości z producentem....teraz wszystko w ich rękach. Poza tym akurat kadra Squale jest teraz na targach w Londynie....nie będę im truł na razie. W przyszłym tygodniu sie przypomnę i podpytam. Co do certyfikatu także....przyznam, że "pominęliśmy" ten szczegół w rozmowach :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjęcie znalazłem u siebie na dysku ( kiedyś zapisałem ). Poniżej modele Blancpain'a ( akurat te dla których koperty robiło Squale...ale nie brandowało ich ze zrozumiałych względów swoim logo)

 

hambourg178.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop hop....nie spać ;)

 

Panowie jest problem z tymi kolorami no.......zresztą jak zawsze. O ile nie robi się białego albo czarnego zegarka to zawsze będą problemy z odcieniem :D

 

Chciecie na pewno tak jasny kolor ( tzn on w nie nasłonecznionym miejscu będzie stawał sie znacznie ceimneiszy...ale w sloncu bedzie wygladal jak poniżej:

 

NOMOS-Wempe-100-orion-Solar.jpg

 

generalnie producent używa palety Pantone ....i jak mu wskażemy kolor z tej palety to taki zrobią....ale problem w tym że wzorniki sobie, monitory sobie i kolor zawsze będzie sie minimalnie różnił. Z reszta jesli ktoś z was mieszał farby na ścianę to wie...jak to z tym jest :) a tutaj dodatkowo mamy masakrycznie utrudnione zadanie bo tarcza jeszcze jest ze szlifem i różnie będzie odbijac swiatło...nikt tak naprawde nie wie jak to w realu i praktyce wyjdzie :)

 

Kolory Pantone:

http://altair-3d.com/pantone.htm

 

Moim zdaniem najbardziej zbliżony kolor to: 3015 ....mam rację ????

 

Squale w dotychczasowych samplach użyło koloru pantone 286c

 

Poniżej ostatni sampelek z kolorem 286c ...różni się od poprzedniego tym że przy krawędziach tarcza nie ciemnieje ( nie przechodzi w kolor czarny).

Dodatkowo zamontowane chwilowo wskazówki ( nie wiem czemu o odwrotnej kolorystyce :D ...sekundnik miał być pomaranczowy...ale w sumie tak tez źle nie wygląda :) ....no i prawidłowe docelowe napisy na tarczy. Datownik krzywo...ale oczywiście mechanizm wsadzony tylko na łapu capu.

 

Blue%2520Polish%2520forum.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie wycinek palety Pantone który akurat nas interesuje:

 

%C6%D2%C5%E6%C4%AE%B6%F3.jpg

 

Obecnie producent nam wydrukował tarcze w kolorze 286C ( końcówka C oznacza CMYK ) .....natomiast moim zdaniem bliżej Nomosa Solara i Zuricha są kolory 301C i 3015C ....Dobrze widzę ????

Musimy wybrać któryś z tych kolorów....więcej sampli nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak 301C ....co nie ??? :) ....odzywać się śpiące królewny..jutro muszę dać odpowiedź producentowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej 293 ale muszę paletę zobaczyć na żywo w jakimś sklepie z farbami.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej 293 ale muszę paletę zobaczyć na żywo w jakimś sklepie z farbami.

 

293 jest rozjaśnionym 286 ( klasyczny niebieski ). Nie wpada w lazur. Nomos Solar wyraźnie wpada w lazur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim monitorze mało widać :mellow:

Bardzo subiektywne odczucia ale 301 chyba lepsze bo pomiędzy błękitem a lazurem.

 

No i 2945 też ciekawa.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.