Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czasik

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim członkom KMZiZ a w szczególności Z E G R O M A N I A K O M - osobą które poznałem w czasie spotkań ZEGAROWYCH ,które mnie wspierały w czasie jakże dla mnie trudnym (już teraz jest OK.) składam Najserdeczniejsze Życzenia zdrowych,błogosławionych,radosnych w gronie najbliższych Świąt Narodzenia Bożego

post-31531-0-54144200-1355695586.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo i przekazuję dalej wszystkim :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje....i życze wszystkiego naj....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego, a w przyszłym roku życzę ciekawych i udanych zakupów zegarowych.

PS.

Cook - masz piękną kobietę, bardzo mi się podoba, nie mogę się skoncentrować na treści Twoich postów :rolleyes:


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, pomyślności, pięknych zegarów, równego chodu ze stuletnim zapasem, Wszystkiego Najlepszego! Miłych Świąt życzę!

PS. Dziadku, też mnie rozprasza :). Walczę, ale czuję, że przegrywam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze, dla całej braci zegarowej, życzenia świąteczno-noworoczne.

Nie wiem czy zauważyliście ale u Cooka to już druga "Misia". Proszę nas oszczędzać kolego Cook. Na dłużej wystarczymy... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, chwili wytchnienia od zegarów,

a w Nowym Roku Wszelkiej pomyślności, zwłaszcza zdrowia i miłości.

post-44620-0-64559200-1355737844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i przyłączam się do Wszelkich Życzeń Świątecznych i Noworocznych jakie tutaj są dla Wszystkich którm miłe Tykanie i nie tylko :rolleyes: z uwzględnieniem Zdrowia ,które jest najwazniejsze ,a jak ważne ?? obyśmy nigdy nie musieli się przekonać .Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Wam wszystkim życzę Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.


Pozdrawiam Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i także przyłączam się do życzeń. Życzę Wszystkim pasjonatom, hobbystom i miłośnikom starych zegarków i zegarów, a również wszystkim tym co kochają szeroko pojęte antyki dużo zdrowia, cierpliwości przy renowacji swych ukochanych przedmiotów, a także nowych zdobyczy. Niech nam wszystkim w Nowym 2013 Roku nasze zegary szczęśliwie odmierzają czas !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......nie mogę się skoncentrować na treści Twoich postów :rolleyes:

A myslalem, ze tylko ja tak mam!

 

Wesolych i Zdrowych. Obysmy mieli duzo czasu na nasza pasje.

Abysmy mieli w 2013 kilka tak wspanialych, wspolnych spotkan jak w mijajacym 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Zdrowych i spokojnych Świąt oraz samych ciekawych cykających zdobyczy!!! w nadchodzącym Nowym Roku Życzę wszystkim. Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Wesołych Świąt i oby nadchodzący rok przyniósł nowy zegar każdemu z nas.

 

A przede wszystkim dużo zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych Wesolych Swiat Bozego Narodzenia, Duzo blogoslawienstwa Bozego zycze wam wszystkim by swieta nie byly materialne ale szczesliwe spedzone wraz z bliskimi. Dziekuje za porady i opinie, przepraszam za swoje jesli byly nietrafione. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZEGARKOWYCH MANIAKOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zycze wszystkim zegaro-maniakom Wesolych Swiat ,ciekawych zakupow w 2013 roku oraz tego co najwazniejsze Duzo Zdrowia. PS.Bez Was zycie byloby nudne i nieciekawe.Ciesze sie ,ze Was poznalem i mam nadzieje,ze kiedys osobiscie sie z kazdym z Was przywitam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! Do życzeń i ja dołączam to o ponownym spotkaniu tych, co się już znają oraz koniecznie z tymi, których jeszcze nie znamy.

Internet to nie jest zła rzecz (choćby dlatego że dzięki niemu poznaliśmy się ), ale przegadać z wszystkimi realnymi atrybutami cały dzień i noc - to zupełnie inna skala wartości...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesoła nowina, Bóg się rodzi, niech ta pamiątka narodzin Chrystusa będzie dla nas tą chwilą, że w naszych

sercach na nowo narodzi się miłośc, radość, życzliwość / a cykanie naszych zegarów da nam ukojenie serc :) /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego , udanych zakupow do kolekcji ,spelnienia marzen oraz duzo zdrowia zeby kolejne pokolenia mialy od kogo czerpac wiedze.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, pogodnych i dostatnich Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku.

Dużo wewnętrznego spokoju i pogody ducha w "ciekawych czasach" ;)


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.


markopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Zdrowia radości i dużo czasu na zegarowe hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.