Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

moje dwa główne teleporty (zdjęcia poglądowe)

post-32788-0-09720100-1370349184_thumb.jpg

post-32788-0-80615800-1370349200.jpg

Edited by Burns

Córa ma prawie 9 i ~ 140 wzrostu

wsadziłem ją na tą Contesse w sklepie i jest ok.

Ale tak na tę chwilę - pogadałem ze sprzedawcą i mówi, że za 6 m-cy będzie za mały.

Wsadziliśmy ją na 26"

Scott Contessa 650 rozmiar XS

Ten był ok.

Tylko cena zabiła.

Kupowanie roweru "na wyrost" to jedna z głupszych rzeczy jakie można zrobić dla dziecka. Niestety dzieci rosną i trzeba zmieniać rower co jakiś czas. Buty też kupuję się na wymiar a nie za duże o dwa numery, żeby było taniej. ;)

Kozak ;) Jak wszystkie 3 o których rozmawiamy ;) To najwyższa półka więc wybór łatwy nie będzie.

Mierzyłem Roubaix Compact - cóż, wiedziałem że jak na niego wsiądę to zmąci mój kolarski spokój :lol:

Osprzęt przeciętny, lecz carbonowa absorbująca wibracje rama (dożywotnia gwarancja) i ogólnie kompletny rower zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie!

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

A takim GT sobie pomykam :

post-27475-0-85791500-1370451706_thumb.jpg

W planach zmiana na coś bardziej konkretnego, w związku z tym będę sie musiał uśmiechnąć do kolegi Marcinkowskiego :)

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Trek 4300, 8 lat, 24000 km, ponad 10000 km z dzieckiem na foteliku albo na holu. Druga rama, czwarty napęd, czwarty suport, trzecie koło tył, drugie koło przód, trzecie gripy, trzecie pedały.

dsc7956.jpg

king90.jpg

king21.jpg

pozdrawiam, Piowa

Edited by piowa

A ja zajeżdżam Fischera i to nie Garego :)

Kupiony za bodajże 650 dojcze marek w ostatnim roku przed wprowadzeniem euro.

Wtedy to był szał - aluminiowa rama, przedni widelec pneumatyk a nie jakiś elastomer.

Żaden to sprzęt z wyższej półki, jednakowoż przez te naście lat dostał ode mnie mocno w kość i jedyne co mu dolega to skrzypiący jeden pedał.

Ooo taki jak w linku poniżej:

http://medien.markt....von_fischer.jpg

Edited by Kierownik

od 4 lat Specialized Enduro Carbon enduro1.jpg

wcześniej Cube Airwing 2293478236productorigin.jpg

zdięcie z wakacji 2003, w tle żona z córką i submariner dsc00213ga.jpg

Uploaded with ImageShack.us

piękne te rowerki, choć mnie nigdy takie wyczynówki nie pociągały do zakupu,

Ja wcześniej miałem Krosa (chyba level a4) i byłem z niego bardzo zadowolony, a używałem go dość harcorowo. Niestety - ukradli.

Teraz coś bardziej rodzinnego i przyziemnego, taki niemiecki Stevens (jeszcze nie mam własnych zdjęć)

http://www.bikekatalog.pl/2009/rowery/1566/Stevens.Esprit./

A ja nabyłem 2 szosówki vintage. Pinarello i jeszcze coś czego nazwy w tej chwili nie pamiętam ;) Pochwalę się fotami jak przejdą spa.

Marcin

po bułki do sklepu idealny  :P , nie powinni zajumać  ;)

Po bułki jeździć nie muszę - mam sklep pod domem  :P Dla mnie jest to rower idealny - w trudniejszy teren nie zjeżdżam więc i po co mi coś lepszego :) 

Rowery marki FELT, mial ktos do czynienia? Tesciu kupil i strasznie podekscytowany jest swoim sprzetem. Ja nie widzialem na oczy roweru tego producenta, nigdzie na ulicy nawet :P

Only Fools Do Not Fear The Sea

Rowery marki FELT, mial ktos do czynienia? Tesciu kupil i strasznie podekscytowany jest swoim sprzetem. Ja nie widzialem na oczy roweru tego producenta, nigdzie na ulicy nawet :P

Git jest ;) Nie ma się do czego przyczepić.

Marcin

Bardzo dobre, amerykańskie ;) Ramy robione w tej samej fabryce co Trek czy Kross, choć nie widziałem w tych i innych markach tak zrobionych ram alu jak mam w swoim F75, wykończenie spawów kładzie na łopatki. Tutaj mój przed HQ firmy:

rTAXPLgl.jpg

Dzięki Panowie, będę mógł go poklepać po ramieniu i pogratulować porządnego i sensownego zakupu zakupu :P Ja jestem kompletnym laikiem, on natomiast poniekąd się interesuje i dlatego się pochwalił :) Jak ja mu pokazuje nowy zegarek, to kiwnie głową i rzuci "ładny' i na tym koniec hehehehehe.

Only Fools Do Not Fear The Sea

A mój wytrzyma(ł) wasze. Używany codziennie pomimo śmiechu "kolegów" z mojej klasy (w sumie już 3 gim). Naprawiam go średnio 2-3 razy/miesiąc, teraz poluzowała się śrubka od błotnika z tyłu i się tarabani jak jadę, ehhh: live is brutal :)

http://pokazywarka.p...#zdjecie7399197

Edited by dawdzio

Batavus Staccato + fotelik dla córki (Bobike). Polecam obie firmy. Żona jeździ Gazelle i także jest zadowolona. Nie wiem czy ktoś robi lepsze rowery miejskie niż Holendrzy, ale raczej wątpię.

d856029063862eb4med.jpg

Pozdr.

m.

Guest awi

Ja w styczniu sprzedałem swój ukochany KLEIN Attitude z roku '92 

i3e5.jpg

a kusi mnie strasznie kupna używanego Cannondale Lefty

9dsh.jpg

Czy ma ktoś takiego i może mi troche powiedzieć o zadowoleniu/doświadczeniu jazdy CC z nim?