Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham tego gościa z Revolution to prawie zawsze co drugie słowo jest 'amazing' lub 'stunning'. Amazing this, amazing that. Już mi się czasem ulewa. Nawet gdyby Rolex wypuścił zegarek w kolorze kupy, to byłoby amazing.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy faktycznie wywalili z portfolio niebieskiego DJ 41 z gładkim bezelem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wei taki jest, poczytaj jego artykuły na Revolution albo The Rake :) Azjata, obywatel świata z Brytyjską maniera i Amerykańskim "luzem" ciekawy mix tworzy gościa


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jimmibaton napisał(-a):

Czy mi się wydaje, czy faktycznie wywalili z portfolio niebieskiego DJ 41 z gładkim bezelem?

Nadal jest w konfiguratorze , w niebieskim doszła  tarcza w dachówki …jak znalazł do ulubionej konfiguracji na bogato  …” trochę tego, trochę tamtego i jeszcze to „ 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jan napisał(-a):

Wei taki jest, poczytaj jego artykuły na Revolution albo The Rake :) Azjata, obywatel świata z Brytyjską maniera i Amerykańskim "luzem" ciekawy mix tworzy gościa

Mam subskrypcję Revolution, choć w wersji włoskiej, więc magazyn znam. Niemniej, jego maniera wypowiadania się na wideo mnie mocno irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, desmo napisał(-a):

Nadal jest w konfiguratorze , w niebieskim doszła  tarcza w dachówki …

Tak, masz rację ;) W złą zakładkę na stronie wszedłem. Swoją drogą całkiem fajnie te dachówki wyglądają...

Edytowane przez jimmibaton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Jak słucham tego gościa z Revolution to prawie zawsze co drugie słowo jest 'amazing' lub 'stunning'. Amazing this, amazing that. Już mi się czasem ulewa. Nawet gdyby Rolex wypuścił zegarek w kolorze kupy, to byłoby amazing.

A przewijałeś kiedyś swoje dzieciaki? Każda "zdrowa" w kolorze kupka była niczym wielka radość. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

A przewijałeś kiedyś swoje dzieciaki? Każda "zdrowa" w kolorze kupka była niczym wielka radość. :lol:

Przewijanie mojego synka gdy był mały dawało mi jednak o wiele większą radość niż ekstatyczne emocjonowanie się kolorem bezela w nowym wypuście Rolexa. Ten gość jest zawsze najarany - jeśli wszystko jest amazing/stunning/great etc. to się odechciewa słuchać takich rzeczy. Ja jestem człowiek starej daty - mnie interesują fakty/ciekawostki/smaczki/opinie oraz wady (a i owszem), a nie podniecanie się że wyszedł zielony bezel😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Przewijanie mojego synka gdy był mały dawało mi jednak o wiele większą radość niż ekstatyczne emocjonowanie się kolorem bezela w nowym wypuście Rolexa. Ten gość jest zawsze najarany - jeśli wszystko jest amazing/stunning/great etc. to się odechciewa słuchać takich rzeczy. Ja jestem człowiek starej daty - mnie interesują fakty/ciekawostki/smaczki/opinie oraz wady (a i owszem), a nie podniecanie się że wyszedł zielony bezel😂.

Jesteś starszy ode mnie?

 

Zielony bezel mnie nie podnieca, za to zielona tarcza w Datejust 41 już tak. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jesteś starszy ode mnie?

 

Zielony bezel mnie nie podnieca, za to zielona tarcza w Datejust 41 już tak. :)

A skąd ja mogę wiedzieć czy jestem starszy😁?

 

Mnie się zielona tarcza w DJ także bardzo podoba i dlatego chciałbym zobaczyć wideo gdzie jest ładnie pokazana, wyeksponowana, ktoś dokładnie opowie jakie wrażenia z noszenia, porówna do np. niebieskiej, pokaże w studiu i w słońcu. Ot, tyle i aż tyle. Ja wiem, że premiera dopiero co się odbyła i za wcześnie na szczegółowe opisy, ale ten gość wybitnie mi na nerwy działa gdy go widzę w internecie - bo same tylko eksklamacje z siebie wydaje. Podobnie jest z tym grubym gościem (Federico talks watches) - słuchałem go kiedyś przez dobre 15 minut i zastanawiałem się kiedy zacznie cokolwiek mówić o zegarkach, a nie klepać jakieś dyrdymały. Może to tylko ja tak mam, a oni jakimiś ekstra super znawcami/guru są i się mylę, nie wiem.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

A skąd ja mogę wiedzieć czy jestem starszy😁?

 

🤪 - pozwól że Ci podpowiem, wymądrzam się jako tetryk starszy od Maria - sprawdź w swoim ID rok urodzenia, jak wartość wyższa od 1971, to jesteś starszy ...

 

Jeśli się wyzłośliwiam, to trauma z powodu dzisiejszych kiepskich wypustów 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agapit napisał(-a):

Podobno zredukowali zapięcie do takiego jak w 43.

Rolex slimmed down the bezel ever so slightly to feature the chamfered sapphire crystal. The date window has been upsized by eight percent, resulting in the date itself also being larger. The watch continues to feature a titanium caseback – only now it's been renamed RLX titanium. RLX… like Rolex… you get it.

The brand also says that the chroma light display has been optimized and that one major feature has been removed. Gone is the Fliplock dive extension on the bracelet which previously allowed for an extra unsnap of the bracelet to aid in fitting over a wetsuit. Interestingly, this feature is also now gone from the standard 43mm steel Sea-Dweller.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie ruszały wypusty Rolexa, to chyba bym musiał na głowę upaść 😆. Dzisiaj La Scala w końcu się otwiera i można iść - grają 2 symfonię Mahlera - już się nie mogę doczekać. Ot, to mnie dzisiaj rusza😀, a nie Rolex i jego nowe produkty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

 Może to tylko ja tak mam, a oni jakimiś ekstra super znawcami/guru są i się mylę, nie wiem.

 

To poprostu obce naszej kulturze jaranie sie wszystkim. Nic nigdy nie jest OKish tylko wszystko jest zawsze superb, visionary itp. Wprost nie powiedza co mysla


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolniks znika z lotniska Okęcie, to co zostało tam zamowione i zostanie łaskawie dostarczone będzie do odebrania w Raflesie. W sumie bez różnicy bo pólki tam puste ciągle…

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Jakby mnie ruszały wypusty Rolexa, to chyba bym musiał na głowę upaść 😆. Dzisiaj La Scala w końcu się otwiera i można iść - grają 2 symfonię Mahlera - już się nie mogę doczekać. Ot, to mnie dzisiaj rusza😀, a nie Rolex i jego nowe produkty. 

Ale jedno nie wyklucza drugiego🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mamy nowości R , czy ktoś z kolegów może podsumować ? Dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

Kolejny odcień bezela. 🤟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Jakie mamy nowości R , czy ktoś z kolegów może podsumować ? Dziękuję 🙂

Konsensus chyba taki, że najlepsza nowa rzecz to zielona tarcza w DJ. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

 sprawdź w swoim ID rok urodzenia, jak wartość wyższa od 1971, to jesteś starszy ...

Kiepski jestem w numerki, ale chyba jeżeli wartość będzie wyższa od 1971, czyli np. 1980, to raczej będzie młodszy...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.