Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Make sense…dwie firmy kreujące razem z dealerami i fliperami bańkę. W zapasach z klientami klasyczny, nomen omen, SUPLEX.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Naturalne kolory Pepsi bez pracy na suwakach.

c7bc6c9f3b50d568e9000fc5e423684e.jpg

I tak jest najlepiej! Fajny się prezentuje. Na nowej bransie trochę bardziej biżuteryjnie, ale bardzo ladnie imo 😉🤝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krystian napisał(-a):

293540-FB-7-DEE-4-BCE-88-F0-2-FB1413-B8-B06.jpg

 

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że w 6-cyfrowych guma bardziej pasuje do Submarinera niż Submarinera Date?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Czy tylko ja mam wrażenie, że w 6-cyfrowych guma bardziej pasuje do Submarinera niż Submarinera Date?
 

Ślimak mówi, że masz rację i że ogólnie Submariner jest lepszy od Submarinera Date

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krystian napisał(-a):


Ślimak mówi, że masz rację i że ogólnie Submariner jest lepszy od Submarinera Date emoji16.png

 

Widziałem kilka, jak nie kilkanaście ankiet na różnych forach na świecie w ciągu ostatniej dekady i w ceramicznych Subach każdy z wariantów ma podobną liczbę zwolenników. Najgorzej jak się miało oba i dalej się nie wie, który bardziej się podoba. 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem od początku, ale do tego bym jeszcze zielony bezel przytulił na zmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony bezel tak dobrze wygląda tylko na fotkach. W naturze czarny rządzi.

0113f713fff9e83df6a5f4d20a6fa2a1.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Zielony bezel tak dobrze wygląda tylko na fotkach. W naturze czarny rządzi.

Nie potwierdzam. Poza aspektem nuda vs życie  jest jeszcze zwyczajność vs wyjątkowość - czarnego  ma każdy, na zielonego trzeba zasłużyć. 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zamienił czarny na zielony.. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Z tego co zrozumiałem to będzie przeróbka wykonana przez Supreme, nie do kupienia na rynku pierwotnym, a nie produkt przygotowany przez Rolexa. Już powstały takie zegarki (w 2013 r. Submariner "f*ck em" na wtórnym do kupienia za 100k USD) i ani razu Rolex nie potwierdził współpracy.

 

Nie slyszalem, aby Rolex pozwolil na przerobienie swoich zegarkow z uzyciem wlasnej nazwy i logo.

 

 

 

7 godzin temu, nicon napisał(-a):

Czyli kundel/franken jak wypusty Artisans de Geneve.

 

AdG wprowadza Rolexa na inny poziom :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Czy tylko ja mam wrażenie, że w 6-cyfrowych guma bardziej pasuje do Submarinera niż Submarinera Date?

Wg. mnie pasuje bardzo dobrze zarówno do Suba jak i do Suba Date. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zielony bezel tak dobrze wygląda tylko na fotkach. W naturze czarny rządzi.

0113f713fff9e83df6a5f4d20a6fa2a1.jpg&key=4221d6f766b9536de0e9b71e4ff589a6016d62da48e67d521ccc1a18a1cca852

Nie potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Zielony bezel tak dobrze wygląda tylko na fotkach. W naturze czarny rządzi.

Wg mnie czarny wygląda nieco lepiej. Zielony jest za to ciekawszy. Ten też ma u mnie dożywocie.

 

IMG_20220822_0941232.thumb.jpg.15f06ca52c1ead73ef53c867816fd20e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Nie wiem, czy to już jest wersja ostateczna, czy jeszcze w fazie projektowej, ale od 1 stycznia 2023 roku do ustawy o prawach konsumenta dodany zostanie art. 7b, o obowiązku dokonywania płatności bezgotówkowych w relacjach między konsumentem a przedsiębiorcą, jeśli wartość transakcji przekroczy 20 tys. zł. A z tego wynika, że w praktyce od początku przyszłego roku żadnego Roleksa nie kupisz już u AD za gotówkę.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wycofali się z tego zapisu.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lukebor napisał(-a):

Podobno wycofali się z tego zapisu.

Przesunęli na 1 stycznia 2024. Ale to też nie jest pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziaduszek z wnuczkiem W razie czego dziadek chce zmienić domek

6f2fc9664a330d1b6346fdc2c62ffc61.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Z innej beczki. Nie wiem, czy to już jest wersja ostateczna, czy jeszcze w fazie projektowej, ale od 1 stycznia 2023 roku do ustawy o prawach konsumenta dodany zostanie art. 7b, o obowiązku dokonywania płatności bezgotówkowych w relacjach między konsumentem a przedsiębiorcą, jeśli wartość transakcji przekroczy 20 tys. zł. A z tego wynika, że w praktyce od początku przyszłego roku żadnego Roleksa nie kupisz już u AD za gotówkę.    

Podobno mieli przesunąć termin ale ma wejść od stycznia 2023 a między przedsiębiorcami limit gotówki chcą zmniejszyć z 15 k do 8 k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Andrzej1 napisał(-a):

Podobno mieli przesunąć termin ale ma wejść od stycznia 2023 a między przedsiębiorcami limit gotówki chcą zmniejszyć z 15 k do 8 k. 

Te przepływy pomiędzy przedsiębiorcami na poziomie 8k to jest dopiero poroniony pomysł. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w temacie, po ponad 2 tygodniach noszenia, koronka z przeciwnej strony nie przeszkadza :) chyba, że ktoś namiętnie reguluje i nakręca nie zdejmując z nadgarstka ;) 

IMG_6026.jpg

IMG_6033.jpg

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Te przepływy pomiędzy przedsiębiorcami na poziomie 8k to jest dopiero poroniony pomysł. 

Zgadzam się, osobiście już przestałem handlować z pewnymi podmiotami. Wiem, że mają kłopot z płatnością i tylko można im sprzedać za gotówkę. Przy ograniczeniach nie sprzedaję bo wiem, że sam sobie robię problem z odzyskaniem należności - tylko, że nie tak to powinno wyglądać :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Andrzej1 napisał(-a):

a w temacie, po ponad 2 tygodniach noszenia, koronka z przeciwnej strony nie przeszkadza :) chyba, że ktoś namiętnie reguluje i nakręca nie zdejmując z nadgarstka ;) 

IMG_6026.jpg

IMG_6033.jpg

Zgadzam się, osobiście już przestałem handlować z pewnymi podmiotami. Wiem, że mają kłopot z płatnością i tylko można im sprzedać za gotówkę. Przy ograniczeniach nie sprzedaję bo wiem, że sam sobie robię problem z odzyskaniem należności - tylko, że nie tak to powinno wyglądać :( 

No bo jak kasa musi iść przelewem od "gorszego płatnika" to tylko na przedpłatę, a klienci gotówkowi bronią się przed tym jak cholera. 😉 Lewus rządzi!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.