Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Nie, nie pozwalali robić nawet zdjęć zegarków za szybą.

A co, zasłaniali zegarki ciałem, czy wezwali od razu ochronę? 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Kłopoty to kobiety. 😁

 I samochody. Nie wiem co sprawia większe.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

 I samochody. Nie wiem co sprawia większe.

Stare samochody i młodsze kobiety, a czasami odwrotnie. 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A co, zasłaniali zegarki ciałem, czy wezwali od razu ochronę? 

Pan przy drzwiach (nie wiem czy to ochroniarz czy sprzedawca- wyglądał pół na pół) od razu mi powiedział że nie wolno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Pan przy drzwiach (nie wiem czy to ochroniarz czy sprzedawca- wyglądał pół na pół) od razu mi powiedział że nie wolno. 

Przykładny obywatel z Ciebie. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, nicon napisał(-a):

Ambitne cele i pragnienia to prosta droga do nieszczęśliwego życia. Trzeba zapamiętać słowa, które każdy z nas słyszy przed snem od swojej mamy: niczego nie oczekuj i nie miej żadnych pragnień. Pamiętajcie, klucz do spokojnego życia to brak pragnień, bo w życiu chłopa pragnienia oznaczają kłopoty.

A Tego Cyceron nie powiedział😜?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Cele zawsze powinny być ambitne i realne.

9888c9bab1fc4f4aa68a1440fcc61f70.jpg

 

Twoja zdjęcia tego Suba kuszą mnie do sprzedaży Deepsea i poszukania jakiegoś przyzwoitego egzemplarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Krk poprzedniego Suba


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Serio?

 

Tak, bo DS to był mój pierwszy Rolex ever  (którego bardzo lubiłem i lubię nadal) ale od czasu jak noszę głównie GMT to wydaje mi się już trochę za duży, mimo że mam spory nadgarstek. 

 

W sensie jest coś takiego, że nosząc GMT niejako zapominam, że mam na sobie zegarek. A jak wyciągne z szafy Deepsa, to on jednak wagowo i objętościowo o sobie przypomina.

 

No i nie mam żadnej zieleni, a tylko biel, czerń lub niebieski... więc ta zieleń kusi. I to właśnie Hulk bardziej niż Starbucks.

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, uhck997 napisał(-a):

 

Tak, bo DS to był mój pierwszy Rolex ever  (którego bardzo lubiłem i lubię nadal) ale od czasu jak noszę głównie GMT to wydaje mi się już trochę za duży, mimo że mam spory nadgarstek. 

 

W sensie jest coś takiego, że nosząc GMT niejako zapominam, że mam na sobie zegarek. A jak wyciągne z szafy Deepsa, to on jednak wagowo i objętościowo o sobie przypomina.

 

No i nie mam żadnej zieleni, a tylko biel, czerń lub niebieski... więc ta zieleń kusi. I to właśnie Hulk bardziej niż Starbucks.

Starbucksa miałem - nie ma tego czegoś, co ma Hulk. Specjalnie dla Ciebie dorzuciłem powyżej parę fotek. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam, czy byłbym w stanie nosić taki cały zielony zegarek. To jest taki kolor, że kurde do niczego nie pasuje, chyba, że do dolarów w portfelu, ale te teraz jakieś takie wyblakłe Amerykanie drukują :D 

 

Miałem kiedyś (wiem zabrzmi do śmiesznie w porównaniu do Hulka) Alpinista zielonego... dwa razy. Nie potrafiłem się przekonać do zieleni, mimo że sam zegarek super.

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

Zawsze się zastanawiam, czy byłbym w stanie nosić taki cały zielony zegarek. To jest taki kolor, że kurde do niczego nie pasuje, chyba, że do dolarów w portfelu, ale te teraz jakieś takie wyblakłe Amerykanie drukują :D 

 

Ja mam tak przewrotnie, że na co dzień do pracy, oprócz garderboty która się zmienia, mam też taki taki stały zestaw koszul, które odświeżam co roku... i najlepsze, że  do jednej pasuje Batman (bo kartka delikatna bialo niebieska), do drugiej Pepsi ( bo bialo czerwona), a do trzeciej by Hulk pasował (bo biało Zielona) :)))

 

Mario, dzięki za foty. Kusi jeszcze bardziej.

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2023 o 02:05, Nomateus napisał(-a):

Czy ktoś z forum jest posiadaczem referencji 14060m (2/4 liner) lub 16800 i mieszka jednocześnie w Warszawie? Bardzo chciałbym porównać ją z moją ref. 126610. Stawiam dobrą kawę/wino/obiad! 

 

chrome_9nitPR7f6w.jpg.54c00bf6e355bb2f313ed234f5c170ec.jpgchrome_IeKGvECN68.jpg.9f99058c366c55a047091a55c83d0633.jpg

 

Przypomnę się z powyższym, bo szybko strony w tym wątku uciekają. 🙏 14060m Warszawa - spotkać się, pogadać, przymierzyć, też mogę wziąć swoje zegarki. Stawiam obiad lub jeśli ktoś nie ma czasu - dobre wino ode mnie "na wynos"!

 

P.S. A może ktoś wie gdzie w Wiedniu przymierzę taki vintage? Jestem tutaj do środy. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis Rolexa i nie tylko….

rozmiarówka „mała” 😉, na oko jakieś 10-15 mkw, wystarczy do pracy dla dwóch starszych panów dłubiących w cackach swoich klientów

wszystko na luzie, bez pancernych szyb czy innych elektro-zamków i karków w drzwiach

 

 

IMG_3137.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pomóc w sprzedaży, więc mogę sobie kilka dni ponosić
13-1.thumb.jpg.9d8dea3690b9a57f6b9e1e19dc1fbd11.jpg

Złoty a skromny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2023 o 23:18, MasterMind napisał(-a):

Zawsze się zastanawiam, czy byłbym w stanie nosić taki cały zielony zegarek. To jest taki kolor, że kurde do niczego nie pasuje, chyba, że do dolarów w portfelu, ale te teraz jakieś takie wyblakłe Amerykanie drukują :D 

 

Miałem kiedyś (wiem zabrzmi do śmiesznie w porównaniu do Hulka) Alpinista zielonego... dwa razy. Nie potrafiłem się przekonać do zieleni, mimo że sam zegarek super.

 

Hulk jest super. Może nie jako jedyny zegarek, ale na pewno jest ciekawszy od Kermita czy Starbucksa.

 

 

IMG_5237.jpeg

IMG_7213.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2023 o 22:20, uhck997 napisał(-a):

 

Twoja zdjęcia tego Suba kuszą mnie do sprzedaży Deepsea i poszukania jakiegoś przyzwoitego egzemplarza :)

Czarnego Deepsea czy JC:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2023 o 22:27, Dorian06 napisał(-a):

Ma ktoś z Krk poprzedniego Suba

Edit: kosz

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.