Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Strona Rolexa w języku polskim !

No co Ty - dopiero teraz zauwazyles???  :rolleyes:

Jak wyszła "nowość" w postaci innego koloru kapsla w Pepsi, albo czerwonej linijki na tarczy SD to wszyscy sikali po nogach jakby Rolex przeprowadził zimną fuzję. Oczywiście ten DJ to nic nowego, ale jednak rozszerzyła się stalowa linia DJów 36mm, co dla mnie jest plusem, bo jest to jedyny model ze współczesnej kolekcji R którego kupno bym ewentualnie rozważył, wszystkim się nie dogodzi ;).

Bez przesady Red Big SUB był rozczarowaniem, koledzy długo nie mogli zwrotu z inwestycji uzyskać. A Pepsi - no wybacz, to zegar na który publika czekała lata a w bonusie dostała superjubilee i nowy mechanizm. Trudno to porównać do zaoferowania ułamka kolekcji DJa41 w rozmiarze 36. Także tegoroczne premiery poza YM mocno na siłę.

No co Ty - dopiero teraz zauwazyles???  :rolleyes:

Dopiero, poważnie :D. Zawsze otwierała mi się anglojęzyczna strona.

Strona Roleksa zaczyna padać, co chwila błąd komunikacji. :)

To handlarze wrócili z kolejki do domu zobaczyć co zamówili... a korpo ma przerwę lanczową ;-)

Edited by desmo

CIekawe co z ludźmi na czarnego GMT zapisanego, bo zniknął ze strony Rolka i z modeli stainless steel tylko Pepsi i Batman dostępne.

Mialem dokladnie zadac to samo pytanie. Jedyny plus to, ze produkcja powinna przyspieszyc

Patrzylem na konfigurator daydate 36 i taki waski wybor tarcz niebieska tylko z diamentami... bezel tylko karbowany lub z diamentami, baransoleta tez jest do wyboru z diamentami. Bling bling jednym slowem

Edited by vvv

Pozdrawiam,

Janek

Guest McIntosh

Dopiero, poważnie :D. Zawsze otwierała mi się anglojęzyczna strona.

W tej chwili nie ma to znaczenia, bo strona padła. :) Atak DDoS normalnie.  ;) Trzeba to przeczekać.

Bez przesady Red Big SUB był rozczarowaniem, koledzy długo nie mogli zwrotu z inwestycji uzyskać. A Pepsi - no wybacz, to zegar na który publika czekała lata a w bonusie dostała superjubilee i nowy mechanizm. Trudno to porównać do zaoferowania ułamka kolekcji DJa41 w rozmiarze 36. Także tegoroczne premiery poza YM mocno na siłę.

Dla tego pisałem, że skoro "DJ36" to największy wystrzał, to pokazuje jak cała nowa oferta jest biedna ;).

1dFQTya.png

Yachtmaster fajny. Ale w białym złocie poza zasięgiem.

Indeksy nieco plackowate ;-)

Nowe tarcze w DJ36 to totalna porażka, a widzę, że nie ma już tych z rail trackiem. Może to jakoś wygląda w wersji 40mm, ale w mniejszej jak dla mnie zupełnie nie pasuje.

Jedyna nowość, na której można oko zawiesić, to YM.

CIekawe co z ludźmi na czarnego GMT zapisanego, bo zniknął ze strony Rolka i z modeli stainless steel tylko Pepsi i Batman dostępne.

A tak z prawnego punktu widzienia to czy ktoś nie może zaskarżyć Rolexa że nie dostarczy mu modelu na jaki się zapisywał? Odnośnie ceny jest wzmianka gdy się zapisuje człowiek w kolejce, ale odnośnie zmiany bransolety? BTW, czy nowy Batman na Jubilee będzie mieć inny nr referencji niż ten na Oyster? Co jeśli klient się uprze i powie że się zapisywał na Batmana na Oyster i taki model mają mu dostarczyć? Pytam tylko teoretycznie.

A tak z prawnego punktu widzienia to czy ktoś nie może zaskarżyć Rolexa że nie dostarczy mu modelu na jaki się zapisywał? Odnośnie ceny jest wzmianka gdy się zapisuje człowiek w kolejce, ale odnośnie zmiany bransolety? BTW, czy nowy Batman na Jubilee będzie mieć inny nr referencji niż ten na Oyster? Co jeśli klient się uprze i powie że się zapisywał na Batmana na Oyster i taki model mają mu dostarczyć? Pytam tylko teoretycznie.

Rolex zwróci zaliczkę i na tym zakończy sprawę ;) Nie będzie dalszego ciągu ;)

Może będą dwa Batmany do wyboru. ;)

Cena na "czarnym rynku" czarnego GMT wzrośnie już jutro. ;) 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Cena na "czarnym rynku" czarnego GMT wzrośnie już jutro. ;)

Nie sadze, jednak na 100% nie spadnie  ;)

A ja z calej kolekcji nowosci jestem zachwycony tym GMT - dla mnie bajka :wub:  (jak i cena -_- )

post-25547-0-39500900-1553088143_thumb.jpg

Koledzy, gdzie w wawie można przymierzyć DJ 36 i 41? Nie wiem jaki rozważać rozmiar na moje 17cm w nadgarstku :)

Podbiję swoje pytanie. Jako emocje wywołane nowymi modelami trochę opadną i wypieki znikną z twarzy, to może ktoś odpowie ;-) 

Podbiję swoje pytanie. Jako emocje wywołane nowymi modelami trochę opadną i wypieki znikną z twarzy, to może ktoś odpowie ;-)

Sugeruję zadzwonić przed wizytą do salonów warszawskich ( Plac3K, Plac Konstytucji i Galeria Mokotów) i upewnić się jakie modele mają aktualnie na stanie

Koledzy, gdzie w wawie można przymierzyć DJ 36 i 41? Nie wiem jaki rozważać rozmiar na moje 17cm w nadgarstku :)

36, ja mam 18cm i noszę 36 i jest idealny

INSTAGRAM 

36, ja mam 18cm i noszę 36 i jest idealny

Strassen diagnose ;-) ...ja mam 18,5 i nie wyobrażam sobie współczesnego DJa mniejszego niż 40 mm ...vintydż to co innego. Trzeba mierzyć ale wizualne odczucia będą się zmieniać w zależności od kombinacji bezel, tarcza, bransoleta. Robota na kilka przymiarek.

Edited by desmo

Guest Passero

Strassen diagnose ;-) ...ja mam 18,5 i nie wyobrażam sobie współczesnego DJa mniejszego niż 40 mm ...vintydż to co innego. Trzeba mierzyć ale wizualne odczucia będą się zmieniać w zależności od kombinacji bezel, tarcza, bransoleta. Robota na kilka przymiarek.

Robert, tu nie ma co przymierzać, 36mm na nadgarstek powyżej 18cm jest po prostu za mały. Co innego jakiś płaski garniturowiec, ale DJ to sportowy zegarek.

Edited by Passero