Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Co moge napisac jestem cały cZas w szoku,po miłym telefonie z samego rana od Rolexa,usłyszałem ze Rolex Daytona Panda,czeka na mnie I moge go odebrac jak tylko zostanie otwarte salony moge odebrac.Zegarek zapłacony wiec moge powiedziec ze To Moj nowy nabytek,Mega sie Ciesze bo czekałem tylko 3 lata,a miało byc 8 lat.Jak tylko odbiore zegarek zrobie zdjecia,ide sie napic ze szczescia

post-109065-0-18856000-1587563105_thumb.png

Edytowane przez Michael Kulczycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie cuda to zaczyna być prawdziwy rynek.

Spokojnie , tak dobrze to jeszcze nie jest .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! A można wiedzieć gdzie zamawiałeś?


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! A można wiedzieć gdzie zamawiałeś?

w salonie Rolexa Ale nie w Kruku haha,bo tam podobno zaliczki biora.A Ja nie mam zamiaru placic depozytu,I czekac Bog wie ile Edytowane przez Michael Kulczycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gratulacje!

Jak już odbierzesz i ochłoniesz, to napisz jak odczucia szczególnie, że masz do czego porównać ;)

 

To jest właśnie różnica między Salonami Rolexa, a Krukiem. Good Customer vs. lista i zaliczki ;) tyle, że jedno i drugie ma swoje zady i walety ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się tak podniecacie? "Radosna nowina" w kilku tematach jednocześnie, wymagana liczba postów jest i za chwilę nówka, nieśmigana Daytona trafi na bazarek ;)

Rynek ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem odbiór nie był z polskiego AD więc myśle że kolega nie trafił.

Na bazarek raczej polskie ;-)


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki "rynek" się kończy (mam nadzieję). Świadczy o tym skrócenie kolejek. Producent będzie się fokusował na zaspokojenie kolejkowiczów - bo to żywa kasa która przebiera nogami do swego Graala - a potem mamy rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się tak podniecacie? "Radosna nowina" w kilku tematach jednocześnie, wymagana liczba postów jest i za chwilę nówka, nieśmigana Daytona trafi na bazarek ;)

Rynek ;)

Troszke Ci się ulało

Wyraźnie gul Ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry customer hahah

No i super. Wreszcie masz jakiś „porządny zegarek” ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke Ci się ulało

Wyraźnie gul Ci chodzi

Spokojnie, jeśli właściciel pokaże zegarek na ręku np. za pół roku, to uroczyście odszczekam to co napisałem

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Wreszcie masz jakiś „porządny zegarek” ;-)

nie zapominaj k A.Lange&Sohne haha

Spokojnie, jeśli właściciel pokaże zegarek na ręku np. za pół roku, to uroczyście odszczekam to co napisałem

na Bazarek nie Trafi,mozesz byc Pewnien.Gdybym sprzedawał To tylko tam gdzie mieszkam,Ale praktycznie nigdy swoich zegarkow nie sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Bazarek nie Trafi,mozesz byc Pewnien.Gdybym sprzedawał To tylko tam gdzie mieszkam,Ale praktycznie nigdy swoich zegarkow nie sprzedaje.

Wobec takiej deklaracji chyba wypada żebym odszczekał już teraz. Zatem oficjalnie przepraszam, że podejrzewałem Kolegę o spekulanctwo. Niech się nosi :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje się raczej rzeczywistego nabytku niż miłej rozmowy telefonicznej więc raczej się wstrzymam.

Widzę, że kolejne osoby wierzą w to, że nagle kupią Rolexa od ręki i to jeszcze pewnie z dużym rabatem od detalicznej ;) (oczywiście mam na myśli pro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj k A.Lange&Sohne hahana .

Myśałem że przywołasz GSa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślicznego zegarka. Marzenia, jednak się spełniają. Czy rzeczywiście kolejki się redukują, ludzie się wstrzymują z zakupami ( nie sądzę)  czy po prostu jesteś szczęściarzem.  :D    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby daytony, suby czy GMT były bardziej dostępne.

Rolex zarabia najwiecej na datejustach, OP oraz kolejno explorerach i milgauasach a że ta grupa nie jest chodliwa to aby schodziła reglamentuje gorące sportowe modele.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Michael, gratuluje... Ja wpłaciłem zaliczkę w Kruku 12.2017 na daytone - biała tarcza - cisza do tej pory i nawet nie powiedzą mi który jestem na liście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślicznego zegarka. Marzenia, jednak się spełniają. Czy rzeczywiście kolejki się redukują, ludzie się wstrzymują z zakupami ( nie sądzę) czy po prostu jesteś szczęściarzem. :D

sporo szczecia

Fajnie Michael, gratuluje... Ja wpłaciłem zaliczkę w Kruku 12.2017 na daytone - biała tarcza - cisza do tej pory i nawet nie powiedzą mi który jestem na liście...

masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.