Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ładne zdjęcia robisz. Ja ze swoimi umiejętnościami to mogę sobie zrobić zdjęcia co najwyżej zapięcia.

post-68982-0-29234000-1586658418_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden model zrealizowany. Oby nie długo wpadły kolejne..

I taki mi się podoba. Zacząłem czytać i chciałbym taka kombinacje ale całą w stali 36 ale karbowany jest tylko z białym złotem. Cały w stali jest gładki, tez ładny ale już nie aż tak fajny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych zdobień, czysta klasyka.4eece85e4fb94be3d97ff334cfaeedeb.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taki mi się podoba. Zacząłem czytać i chciałbym taka kombinacje ale całą w stali 36 ale karbowany jest tylko z białym złotem. Cały w stali jest gładki, tez ładny ale już nie aż tak fajny ;/

Właśnie dla mnie Datejust musi mieć jubilee i karbowany bezel. Przynajmniej pierwszy który kupowałem. Może jeszcze kiedyś wjedzie inny Datejust i inne zestawienie ale w tym podoba mi się wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie starzeje, bo zaczynam myslec o DayDate takim dokladnie jak Kolegi Das :blink::D:P;)

Dlatego jak sie poprzeciagaja te kolejki z Pepsi i Daytonami, to sie okaze, ze jak do mnie dotra, to je juz sprzedam i na DD wymienie, bo bede juz po 50-tce :ph34r::D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Bez zbędnych zdobień, czysta klasyka.

Wszystko co trzeba jest na tarczy. A czysty dekiel to przemyślane rozwiązanie - w zegarku z bransoletą rysuje się niemiłosiernie (przynajmniej w moim), więc po co to zdobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie starzeje, bo zaczynam myslec o DayDate takim dokladnie jak Kolegi Das :blink::D:P;)

Dlatego jak sie poprzeciagaja te kolejki z Pepsi i Daytonami, to sie okaze, ze jak do mnie dotra, to je juz sprzedam i na DD wymienie, bo bede juz po 50-tce :ph34r::D

Day Date marzenie... Jeszcze niestety portfel nie ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie starzeje, bo zaczynam myslec o DayDate takim dokladnie jak Kolegi Das :blink::D:P;)

Dlatego jak sie poprzeciagaja te kolejki z Pepsi i Daytonami, to sie okaze, ze jak do mnie dotra, to je juz sprzedam i na DD wymienie, bo bede juz po 50-tce :ph34r::D

Hehe daj znać może się znudzi do tego czasu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle , że Wimbledon podoba się nie jednemu tylko boją się , że jak przyjdzie do odsprzedaży , to już będzie problem. Bo nie jest pospolity , prosty,popularny. Ja kupiłem bo mi się podobał f25c7b283abf7afa598fa00d349a6bce.jpg

205ce155740d7a66f287982a686b5d51.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek żona ma dwa Rolexy a Ty jednego??? Musisz to naprawić :)

Jestem na kupnie , tylko czasy kiepskie. Błędem było pierwszego kupić żonie , zakochała się. Chyba bardziej niż ja ale jakiś Sub napewno się pojawi. Businessy pozamykane , zapisany jestem ale ni widu ni słychu. Co się zawlecze nie uciecze

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ten "szampanski" chyba Piotrek nosi :rolleyes:

Niestety , skrócony nie ma szans nawet na nadgarstek włożyć

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

93276918_593525044850654_414191314710980

 

No to Basel powoli moze sie zamykac...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek no to wygląda że udało nam się odwiedzić ostatnie Baselworld w historii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrr. Myślałem że to jakaś 9999 limitka Munłocza ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek no to wygląda że udało nam się odwiedzić ostatnie Baselworld w historii :)

Dokładnie to samo sobie pomyślałem ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.