Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie można.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy użytkownicy „nie wiedzą, nie umieją” albo porostu są na tyle leniwi żeby zadać pytanie o kolejki w odpowiednim specjalnie przeznaczonym do tego temacie?! 
 

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mój błąd, ale czy to powód do tego, żeby od razu sugerować lenistwo itp.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafalmosty napisał:

Przepraszam, mój błąd, ale czy to powód do tego, żeby od razu sugerować lenistwo itp.? 

Chyba lepiej mieć kompetentną odpowiedź bezpośrednią. A tak by the way to wg mnie warto jeszcze klika m-cy poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2020 o 12:52, piotrek39 napisał:

Wizualnie DJ większy , może przez ten jasny gładki bezel i tarcze większą.

Jak kiedys zaczynalem zabawe z R, to nowe DJ byly dla mnie zbyt duze i "plackowate" a suby/gmt wizualnie przez bezel takie jakies przymale ? Teraz tego nie widze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał:

Jak kiedys zaczynalem zabawe z R, to nowe DJ byly dla mnie zbyt duze i "plackowate" a suby/gmt wizualnie przez bezel takie jakies przymale ? Teraz tego nie widze ?

Czego nie zauważasz, przymaławych Subów/GMT czy zbyt dużych i plackowatych DJ?

 

Mnie się czasami wydaje, że mój Batman jest idealnie skrojony na mój 18,5cm nadgarstek. Wielokrotnie mierzyłem także DJ-a, i za każdym razem widziałem go "trochę za dużo" na moim nadgarstku.  Miałem na łapce także nowego EXII, który wg mnie także leżał/wyglądał dużo lepiej jak matematycznie mniejszy DJ.    

A może to wszystko wynika z faktu, że ja po prostu nie lubię dużych zegarków... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, artme napisał:

Jak kiedys zaczynalem zabawe z R, to nowe DJ byly dla mnie zbyt duze i "plackowate" a suby/gmt wizualnie przez bezel takie jakies przymale ? Teraz tego nie widze ?

Mariusz jak Ty zaczynałeś zabawę z R to DJ 2 miał za szeroki bezel, uszy i indeksy i ...stary mechanizm nic dziwnego że Ci się nie podobał ? 

14 minut temu, mario1971 napisał:

 

Mnie się czasami wydaje, że mój Batman jest idealnie skrojony na mój 18,5cm nadgarstek. Wielokrotnie mierzyłem także DJ-a, i za każdym razem widziałem go "trochę za dużo" na moim nadgarstku.  Miałem na łapce także nowego EXII, który wg mnie także leżał/wyglądał dużo lepiej jak matematycznie mniejszy DJ.    

A może to wszystko wynika z faktu, że ja po prostu nie lubię dużych zegarków... ;)

 

Niepotrzebnie traktujesz większego  DJa jak klasycznego garniturowca. To nadal współczesny zegarek sportowy tyle, że nie w narzędziowej ( pilot, diver ) stylistyce . Ale dzięki temu jest najbardziej uniwersalnym Rolexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, desmo napisał:

Niepotrzebnie traktujesz większego  DJa jak klasycznego garniturowca. To nadal współczesny zegarek sportowy tyle, że nie w narzędziowej ( pilot, diver ) stylistyce . Ale dzięki temu jest najbardziej uniwersalnym Rolexem.

Nie traktuję DJa jak garniturowca, oj nie. To jest faktycznie uniwersalny zegarek, jednak jakoś nie mogą się przekonać do jego rozmiaru. Jak napisał powyżej @artme, patrząc na niego, w głowie koduje mi się obraz najnowszej wersji Volvo S90 - duży, szeroki i płaski ;)

 

To są oczywiście moje indywidualne odczucia. Z pewnością zgoła inne od licznej rzeszy ich wielbicieli/użytkowników. W końcu DJ to sprzedażowy nr 1 marki Rolex :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedys zaczynalem zabawe z R, to nowe DJ byly dla mnie zbyt duze i "plackowate" a suby/gmt wizualnie przez bezel takie jakies przymale Teraz tego nie widze

No wiec tak , po kilku dniach użytkowanie moje wrażenia wyglądają tak. Przymiarki w salonie jedno a użytkowanie inna sprawa. Na początku myśle , co ja kupiłem , taki mały damski zegarek. Zdjęcia przekłamują , na żywo to inaczej się prezentuje. Żona zacierała rączki , mówiła , że zegarek za mały na moją rękę. Przez moment nawet w to uwierzyłem. Po kilku dniach się przyzwyczaiłem , nawet stwierdziłem , że wyglada bardzo dobrze , i że wygodniejszy od DJ. Nosiłem zegarki na zmianę , dochodzę do wniosku , że gmt jest świetny ale jednak DJ wygodniejszy. Nie wiem czym to jest spowodowane , ale lepiej się czuje z nim na ręce. Jedno jest pewne , one się uzupełniają , i teoretycznie nic więcej facetowi nie jest potrzebne. Gdyby był jeszcze sub zegarkowo można powiedzieć jestem spełniony. 30a26d24249a8d6110d8d886b8b665d6.jpg

e60e8ea2da8f81ef271134e6e3861ea2.jpg

 

 

Mariusz

Jak nie DJ 41 to może 36 , według mnie w wersji z bezel fluted jest jednym z ładniejszych zegarków. I na 18-18,5 nadgarstku nie ma wstydu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Rolex DayDate 40 mm w białym złocie. Ten wydaje się być idealny. Poza tym, że pewnie ciężki i raczej dosyć drogi....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mylof napisał:

Albo Rolex DayDate 40 mm w białym złocie. Ten wydaje się być idealny. Poza tym, że pewnie ciężki i raczej dosyć drogi....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i nie każdemu podoba się kolejna dziura w tarczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta kolejna dziura. Może być z napisami po polsku nawet.
Tak na serio, to DayDate 40 w białym złocie z oliwkową tarczą jest piękny moim zdaniem, choć nie wyobrażam sobie, abym mógł nosić taki zegarek.
Czy ktoś w klubie miłośników Rolexa ma Day Date ? Jak się nosi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rozmiarów, mimo niedużego nadgarstka ale stosunkowo płaskiego, zarówno DJ41 jak i EXII leżą całkiem nieźle. 
 

4A3FEC04-CEDD-43B7-B47B-938B96EA3E16.jpeg

FA97F844-30B5-4038-9270-113B623A7B54.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DJ z gładkim bezelem wygląda na tym zdjęciu jak mln$. Super!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mylof napisał:

Fajna jest ta kolejna dziura. Może być z napisami po polsku nawet.
Tak na serio, to DayDate 40 w białym złocie z oliwkową tarczą jest piękny moim zdaniem, choć nie wyobrażam sobie, abym mógł nosić taki zegarek.
Czy ktoś w klubie miłośników Rolexa ma Day Date ? Jak się nosi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolega Karol - DAS ( prawie jak Haagen Dazs ? ) miał takiego eleganta. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, desmo napisał:

Mariusz jak Ty zaczynałeś zabawę z R to DJ 2 miał za szeroki bezel, uszy i indeksy i ...stary mechanizm nic dziwnego że Ci się nie podobał

No mozliwe ?

Mario - nie zauwazam "przymalej" tarczy w sub/gmt - te modele sa teraz dla mnie "normalne", jednak jesli chodzi o DJ, to bardziej podobaja mi sie mniejsze referencje (nawet te ponizej 40mm) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał:

Mario - nie zauwazam "przymalej" tarczy w sub/gmt - te modele sa teraz dla mnie "normalne", jednak jesli chodzi o DJ, to bardziej podobaja mi sie mniejsze referencje (nawet te ponizej 40mm) ?

Czyli mamy dokładnie tak samo :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafalmosty napisał:

W fotelu pasażera, czyli majówka się udała?

Udało się dociągnąć tyle ile tylko się dało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.