Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

To nie cuda to zaczyna być prawdziwy rynek.

Spokojnie , tak dobrze to jeszcze nie jest .

Deus Dona Me Vi

Gratulacje! A można wiedzieć gdzie zamawiałeś?

The Ringing of The Division Bell Had Begun

Posted (edited)

Gratulacje! A można wiedzieć gdzie zamawiałeś?

w salonie Rolexa Ale nie w Kruku haha,bo tam podobno zaliczki biora.A Ja nie mam zamiaru placic depozytu,I czekac Bog wie ile Edited by Michael Kulczycki

Super gratulacje!

Jak już odbierzesz i ochłoniesz, to napisz jak odczucia szczególnie, że masz do czego porównać ;)

To jest właśnie różnica między Salonami Rolexa, a Krukiem. Good Customer vs. lista i zaliczki ;) tyle, że jedno i drugie ma swoje zady i walety ;)

Pozdrawiam,

Janek

Czym się tak podniecacie? "Radosna nowina" w kilku tematach jednocześnie, wymagana liczba postów jest i za chwilę nówka, nieśmigana Daytona trafi na bazarek ;)

Rynek ;)

Pozdrawiam, Mirek

Jeśli dobrze zrozumiałem odbiór nie był z polskiego AD więc myśle że kolega nie trafił.

Na bazarek raczej polskie ;-)

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Właśnie taki "rynek" się kończy (mam nadzieję). Świadczy o tym skrócenie kolejek. Producent będzie się fokusował na zaspokojenie kolejkowiczów - bo to żywa kasa która przebiera nogami do swego Graala - a potem mamy rynek.

Czym się tak podniecacie? "Radosna nowina" w kilku tematach jednocześnie, wymagana liczba postów jest i za chwilę nówka, nieśmigana Daytona trafi na bazarek ;)

Rynek ;)

Troszke Ci się ulało

Wyraźnie gul Ci chodzi

dobry customer hahah

No i super. Wreszcie masz jakiś „porządny zegarek” ;-)

Troszke Ci się ulało

Wyraźnie gul Ci chodzi

Spokojnie, jeśli właściciel pokaże zegarek na ręku np. za pół roku, to uroczyście odszczekam to co napisałem

Pozdrawiam, Mirek

No i super. Wreszcie masz jakiś „porządny zegarek” ;-)

nie zapominaj k A.Lange&Sohne haha

Spokojnie, jeśli właściciel pokaże zegarek na ręku np. za pół roku, to uroczyście odszczekam to co napisałem

na Bazarek nie Trafi,mozesz byc Pewnien.Gdybym sprzedawał To tylko tam gdzie mieszkam,Ale praktycznie nigdy swoich zegarkow nie sprzedaje.

na Bazarek nie Trafi,mozesz byc Pewnien.Gdybym sprzedawał To tylko tam gdzie mieszkam,Ale praktycznie nigdy swoich zegarkow nie sprzedaje.

Wobec takiej deklaracji chyba wypada żebym odszczekał już teraz. Zatem oficjalnie przepraszam, że podejrzewałem Kolegę o spekulanctwo. Niech się nosi :)

Pozdrawiam, Mirek

Gratuluje się raczej rzeczywistego nabytku niż miłej rozmowy telefonicznej więc raczej się wstrzymam.

Widzę, że kolejne osoby wierzą w to, że nagle kupią Rolexa od ręki i to jeszcze pewnie z dużym rabatem od detalicznej ;) (oczywiście mam na myśli pro).

nie zapominaj k A.Lange&Sohne hahana .

Myśałem że przywołasz GSa ;-)

Gratuluję ślicznego zegarka. Marzenia, jednak się spełniają. Czy rzeczywiście kolejki się redukują, ludzie się wstrzymują z zakupami ( nie sądzę)  czy po prostu jesteś szczęściarzem.  :D    

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Wątpię aby daytony, suby czy GMT były bardziej dostępne.

Rolex zarabia najwiecej na datejustach, OP oraz kolejno explorerach i milgauasach a że ta grupa nie jest chodliwa to aby schodziła reglamentuje gorące sportowe modele.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Fajnie Michael, gratuluje... Ja wpłaciłem zaliczkę w Kruku 12.2017 na daytone - biała tarcza - cisza do tej pory i nawet nie powiedzą mi który jestem na liście...

Gratuluję ślicznego zegarka. Marzenia, jednak się spełniają. Czy rzeczywiście kolejki się redukują, ludzie się wstrzymują z zakupami ( nie sądzę) czy po prostu jesteś szczęściarzem. :D

sporo szczecia

Fajnie Michael, gratuluje... Ja wpłaciłem zaliczkę w Kruku 12.2017 na daytone - biała tarcza - cisza do tej pory i nawet nie powiedzą mi który jestem na liście...

masakra

to pokazuje jak wielki jest to absurd.

starsza ref wyparła nowsze ref

? dobrego dnia panowie 

Screenshot_20200429-085302_Gallery.jpg

Daytona przekozak. Gratulacje!

Nie dobrze, bardzo nie dobrze co raz bardziej mi się podobają Rolki i co gorsza co raz to droższe modele ?

Swojego 16610 wspominam z nostalgią...ale zrobił się z czasem zbyt mały na mój nadgarstek i poszedł w dobre ręce, albo na dobry nadgarstek. Takie 43 mm jest teraz dla mnie idealne. A ta referencja to dla mnie kwintesencja Suba. Teraz i w przyszłości.

9 godzin temu, gasp50 napisał:

starsza ref wyparła nowsze ref

? dobrego dnia panowie 

Gratulacje

Gratulacje, fajnie że udało się w końcu kupić 14060M :).

4 godziny temu, Volver napisał:

Swojego 16610 wspominam z nostalgią...ale zrobił się z czasem zbyt mały na mój nadgarstek i poszedł w dobre ręce, albo na dobry nadgarstek. Takie 43 mm jest teraz dla mnie idealne. A ta referencja to dla mnie kwintesencja Suba. Teraz i w przyszłości.

Trafił nie tylko w dobre ręce ale nawet z powrotem do Krakowa ;). Kupiłeś coś po nim? Pamiętam że mówiłeś że chciałeś DJa.

1dFQTya.png