Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Świetny jest - jedna z najlepszych konfiguracji. Szczerze gratuluję! :)

56 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

Nooo, prawie jak mój SKX 007 :)

A na poważnie, to gratuluję nabytku, jest świetny :wub:

BTW w Aparcie w Arkadii sprzedają Rolexy ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić
F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.thumb.jpeg.870215e3be924cba6813dad1b3db1a08.jpeg
3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.thumb.jpeg.363b7f4940bf1d0ab79cb2e55e264377.jpeg
5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.thumb.jpeg.1cd0c3d850e6298b7f45c10f7cbe9dfb.jpeg

Najlepszy, żebym miał taki gdzie nosić...

1 godzinę temu, robert_gda1 napisał(-a):

Jaki rozmiar ?

41, mam reke 19,5 cm :)

Dziękuję!

Kupowany w Rafflesie, Breitling w Aparcie w Arkadii :) 

Bugs, ja nie mam. Ale uznałem, ze lepiej mieć w te stronę problem niż mieć gdzie nosić, ale nie mieć DJa :D

Piękny zestaw - Datejust i Audi S, jeśli 93 to rok urodzenia to zazdroszczę pracy ;) 

2 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

To mówisz, że po dwóch latach zerkania, można już taki kupić 😁 No to zaczynam spoglądać.

A serio to gratuluję, też mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie.

24 minuty temu, Tom87 napisał(-a):

Piękny zestaw - Datejust i Audi S, jeśli 93 to rok urodzenia to zazdroszczę pracy ;)

Tak, Audi starsze od Breitlinga, nie ma co ;) 

Ja niepotrzebnie zająłem się vintage, bo trochę mnie rozproszyło. W 18/19 było się po suba czy pepsi ustawiac :D Ale coś tam nadrobimy 

1 godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

Ja niepotrzebnie zająłem się vintage, bo trochę mnie rozproszyło. W 18/19 było się po suba czy pepsi ustawiac :D Ale coś tam nadrobimy 

Gratuluję!!! Nie wiem ile czekałeś, ale to czekanie chyba trochę przywiązuje do zegarka. Ja byłem telefonem w sprawie odbioru mocno zaskoczony i niestety trafił się on w najmniej korzystnym finansowo momencie.

Nie mam pewności czy w 2018 zapisałbyś się na pepsi, na suba na pewno dałoby radę. Dalszego spełniania marzeń życzę!

4 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.jpeg

3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.jpeg

5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.jpeg

Piękna referencja, gratuluje. Ile czekałeś na to cudo?

4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Ten niebieski miażdży w DJach, no i wiadomo najbardziej prawilna konfiguracja.

Otóż to! Chyba jedyny z nowych Rolexów, na którego sam bym się skusił, to właśnie DJ w takiej konfiguracji, tylko że...

24 minuty temu, Tommaso napisał(-a):

Gratuluję nowych nabytków, Ex świetny, a DJ wiadomo, w najładniejszym kolorze. :)

A w słońcu to aż chce się na niego patrzeć:

... w 36mm jak u @Tommaso ;)

Tymczasem ja zaczynam sobie przypominać jak wielki problem sprawia robienie "czystych" fot zegarkom z szafirem i czarną lakierowaną tarczą :P

4-1.jpg

ng6mnrm.png

@MasterMind Nie miałem w ręku tej referencji, tarcza jest lakierowana jest w pięciocyfrowych subach? W moim 214270 jest bardziej mat/półmat .

Tak, to typowe "glossy black", głęboka połyskliwa czerń z delikatnie wzniesioną białą czcionką napisów i ledwo zauważalnym wklęśnięciem w centrum tarczy przy osadzeniu wskazówek.

ng6mnrm.png

Posted (edited)
1 godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Piękna referencja, gratuluje. Ile czekałeś na to cudo?

Miałem czekać 6-9 miesięcy. Wyszło tak szybko, że nie zdążyłem puścić Omegi (bazarek) i musiałem wspomóc się „Bocianem” :D

facecik, dokładnie w takim momencie teraz jestem, ale stwierdziłem, że Krukowi się nie odmawia :)

Edited by Michal93

7 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.jpeg

3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.jpeg

5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.jpeg

Gratuluję! Piękny. Czekam na taka sama konfigurację tylko w 36 mm. Chyba, ze 7 kwietnia oglosza ze wraca Ex 36 mm to wtedy bede miał powazny dylemat. 

Na twojej 41mm wygląda jak 36mm :D Musiałem się dobrze przyjrzeć by stwierdzić która to wersja :D

ng6mnrm.png

10 minut temu, nicon napisał(-a):

To samo miałem :D. Ale tutaj ładnie widać że DJ 41 to jest rozmiar dla nadgarstków 19cm+ bo wygląda proporcjonalnie, czyli jak 36mm u przeciętniaka.

Jako posiadacz nadgarstka 18 plus nie potwierdzam - 36 wygląda jak bransoletka, zaś niecałe 40 mm DJa41 wygląda jak współczesny, uniwersalny Rolex na każdą ( poza pływaniem) okazję.

3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Jako posiadacz nadgarstka 18 plus nie potwierdzam - 36 wygląda jak bransoletka, zaś niecałe 40 mm DJa41 wygląda jak współczesny, uniwersalny Rolex na każdą ( poza pływaniem) okazję.

Bez foty brzmi to jak półprawda ;) 

A to niby dlaczego DJ powinien unikać wody?