Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

35 minut temu, Andrzej1 napisał:

:) :) :)  i się zaczęło

a zegerek w rotomat i niech leży, żeby się nie niszczył bo przecież nie jest to przedmiot użytkowy tylko zabytkowy :)

Jeszcze raz "Artme" gratuluję 👍 w tym świetle świetnie się prezentuję w piątkowy wieczór i niech się nosi

Zapomniałeś o foliach, w foliach się nie rysuje😃.

O to juz sie zatroszczyl sam Rolex kazac zdejmowac przy odbiorze 🤨

Ojojojojojjjjjjjjjjj!!!!

wrażliwe dusze spać nie mogły. 
Facety!!!!!

Uspokójcie się!!!!

Pzeciez to nie pisze złośliwie. 
Niech sobie każdy robi co chce.  
Jak napisałam wyżej. Są pewne reflexy zegarmistrzowskie. 
Przeciez wiem, ze bransoleta nie jest z papieru. I był tak położony do zdjęcia na chwile. I nawet gdyby tak leżał całą noc, co mi po tym. 
Nigdy nie napisałam, ze ma leżeć w rotomacie i na dodatek w naklejkach. 
Przecież zegar rzecz użytkowa. 
Jest tylko taka reguła. I na pewno każdy z was ją zna. 
NIE SIKAJĄ POD WIATR JAK NIE MUSISZ. 🤣😂🤣

GADU GADU GADU. LUZ PANY LUZ. 😂😂😂

image.jpg

Edited by Markiza
Poprawka

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

47 minut temu, beniowski napisał:

Zapomniałeś o foliach, w foliach się nie rysuje😃.

Teraz już wiem dlaczego tyle ich na e-bay'u 🤪

19 minut temu, artme napisał:

O to juz sie zatroszczyl sam Rolex kazac zdejmowac przy odbiorze 🤨

Jak odbierałem w grudniu Root Beer'a to porosiłem żeby je zostawili - lubię je zdejmować, po zakupie są emocje i jest to dodatkowy zastrzyk :)jak rozpakowywanie prezentu 😁a najlepiej jak po miesiącu znajdzie się jeszcze jakaś ukryta.

Niestety zdjęli wszystkie, w dwójkę szukali i szukali żeby nic nie zostawić.  

Kumpel chciał zobaczyć GMT, wziąłem go następnego dnia, trochę go poprzekładaliśmy z miejsca na miejsce i....już nie jest "igła" :) dekiel porysował się od bransolety  i zastanawiam się czy nie dokupić teraz folii, ponaklejałbym, byłby jak nówka 😆

30 minut temu, Andrzej1 napisał:

Teraz już wiem dlaczego tyle ich na e-bay'u 🤪

Jak odbierałem w grudniu Root Beer'a to porosiłem żeby je zostawili - lubię je zdejmować, po zakupie są emocje i jest to dodatkowy zastrzyk :)jak rozpakowywanie prezentu 😁a najlepiej jak po miesiącu znajdzie się jeszcze jakaś ukryta.

Niestety zdjęli wszystkie, w dwójkę szukali i szukali żeby nic nie zostawić.  

Kumpel chciał zobaczyć GMT, wziąłem go następnego dnia, trochę go poprzekładaliśmy z miejsca na miejsce i....już nie jest "igła" :) dekiel porysował się od bransolety  i zastanawiam się czy nie dokupić teraz folii, ponaklejałbym, byłby jak nówka 😆

Rolexy się rysują tylko od oglądania oczami.

A co dopiero jak się ma kurz na paluszkach. To w zupełności wystarczy.  

Był tu taki kolega co postanowił nosić w foliach jak kupił; ponosi trochę, pokaże się na mieście i sprzeda potem nówkę igłę. I wszyscy będą zadowoleni: pierwszy nabywca pokaże się z Rolkiem, kolejny kupi egzemplarz jak ze sklepu. 

Mariza: a jak odłożę drugą stroną (tą bez koronki) to mi się rozciągnięcie bransolety skompensuje?

Edited by beniowski

1 minutę temu, beniowski napisał:

Mariza: a jak odłożę drugą stroną (tę bez koronki) to mi się rozciągnięcie bransolety skompensuje?

Kąt wygięcia bransolety z koronką na dole jest większy. 
Czy się skopensuje? Nie wiem. Tak daleko nie robiłam dochodzenia. 

No to cyk, sobota przecież.image.thumb.jpeg.a2817ca6e8a1a0e2c6992656de054229.jpeg

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek :) nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście. 

14 minut temu, Majk2 napisał:

Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek :) nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście. 

Coś chyba wybiórczo czytasz albo ironii nie łapiesz - większość postów tutaj nabija się z takich foliowaczy zegarków itp. Ja już nie wiem jak pisać żeby było ironię widać. Nawet emotikonki nie pomagają jak widać.

Ja swoje Rolexy noszę jak każde inne zegarki; po to je kupiłem żeby je normalnie użytkować.

22 godziny temu, Majk2 napisał:

Ja tez widzę, ze się nie rozumiemy. 
Każdy robi co chce. 

Można tez trzymać w gablocie. 
Ale wszystkim jest wiadomo, ze Rolexy są do wszystkich terenów. 
Ja nie używam młotów pneumatycznych, bo jestem tylko zegarmistrzem. I pisze wyłącznie o podejściu z tej strony. 
Moje zegary żyją ze mną w każdej sytuacji. 

Edited by Markiza

14 minut temu, Markiza napisał:

Ja tez widzę, ze się nie rozumiemy. 
Każdy robi co chce. 

Można tez trzymać w gablocie. 
Ale wszystkim jest wiadomo, ze Rolexy są do wszystkich terenów. 
Ja nie używam młotów pneumatycznych, bo jestem tylko zegarmistrzem. I pisze wyłącznie o podejściu z tej strony. 
Moje zegary żyją ze mną w każdej sytuacji. 

Najbardziej kororowy Rolex w klubie. 

Zegarmistrzynią :)

11 minut temu, mario1971 napisał:

Zegarmistrzynią :)

Mario, z Tobą chyba się rozumie. 😃

2 godziny temu, Markiza napisał:

Przecież zegar rzecz urzydkowa. 

I wszystko jasne 😉

Zegar mistrzynią ortografii. Markiza wyedytuj tego babola proszę.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Oj tam - jeszcze branzoleta przeciez nie jest z papieru... 😂

Ale powaznie trzeba sie mocno zastanowic, czemu ta marke upodobali sobie tacy ludzie i musza tutaj przychodzic i raczyc nas takimi "babolami" czy idiotyzmami, jak "sikanie pod wiatr" etc... Czemu nie kupuja sabie innej marki i nie goszcza w tamtych watkach - az czasem mialoby sie ochote sprzedac swoje R i przestac sie nimi interesowac, aby nie upodabniac sie do nich w zaden sposob... 😒

Pany, wybaczcie mi tą czasami nie sprawną pisownię. Często mnie poprawia mój telefon. I to na całe szczęście. Byłoby gorzej. Poważnie. 🤣

To jeszcze raz napisze. 
30 lat nie miałam dużo okazji, żeby pisać po polsku. Od kiedy jestem na tym forum, musicie przyznać, ze się dużo poprawiłam. 
Nigdy mi nie przeszkadza, ze ktoś mi zwraca uwagę z tego powodu. 
Co tez wcale nie przeszkadza żebym była 

MIŁOŚNICZKĄ ROLEXA. 😉

Już poprawiłam. 😜

Godzinę temu, artme napisał:

Oj tam - jeszcze branzoleta przeciez nie jest z papieru... 😂

Ale powaznie trzeba sie mocno zastanowic, czemu ta marke upodobali sobie tacy ludzie i musza tutaj przychodzic i raczyc nas takimi "babolami" czy idiotyzmami, jak "sikanie pod wiatr" etc... Czemu nie kupuja sabie innej marki i nie goszcza w tamtych watkach - az czasem mialoby sie ochote sprzedac swoje R i przestac sie nimi interesowac, aby nie upodabniac sie do nich w zaden sposob... 😒

Artme, 
Rolex nie robi zegarów dla ludzi z jakimś specyficznym profilem. 
Kazdy jest jakiś, a Ty nie jesteś jak inni. 
Nie musisz mnie ocenić . Bo jeszcze mnie nie znasz. 😉

Edited by Markiza
Poprawka

11 minut temu, Markiza napisał:

Nie musisz mnie podceniać . Bo jeszcze mnie nie znasz. 😉

Za pierwszym razem przeczytałem - podniecać ;)

A miało być pewnie - oceniać? 

3 minuty temu, mario1971 napisał:

A miało być pewnie - oceniać? 

👍

17 minut temu, Markiza napisał:

Pany, wybaczcie mi tą czasami nie sprawną pisownię. Często mnie poprawia mój telefon. I to na całe szczęście. Byłoby gorzej. Poważnie. 🤣

To jeszcze raz napisze. 
30 lat nie miałam dużo okazji, żeby pisać po polsku. Od kiedy jestem na tym forum, musicie przyznać, ze się dużo poprawiłam. 
Nigdy mi nie przeszkadza, ze ktoś mi zwraca uwagę z tego powodu. 
Co tez wcale nie przeszkadza żebym była 

MIŁOŚNICZKĄ ROLEXA. 😉

;)

Screenshot_2021-01-16 Klub Miłośników Zegarków ROLEX.png

7 godzin temu, Majk2 napisał:

wszystko co piszesz to prawda ale u nas na zakup Rolka stać niewiele a Norwegów raczej wielu.Zakup takiego przeciętnego rolka nie rujnuje im budżetu dlatego pewnie nie dbaja tak o nie.

3 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

;)

Screenshot_2021-01-16 Klub Miłośników Zegarków ROLEX.png

Nikt nie jest idealny. 
Ale lepiej komuś wsadzić palec w oko, niż sobie samemu. 😂

2 minuty temu, Andrzej1 napisał:

To wrzucam coś o zegarkach....😀

No pokazalbys go w fajniejszych kolorach, bo to zloto ginie jak wszystko jest zlote 😜

3 minuty temu, artme napisał:

No pokazalbys go w fajniejszych kolorach, bo to zloto ginie jak wszystko jest zlote 😜

Wiem, wiem za skromny :)