Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@desmo Nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia, ale mnie "bober" aż tak bardzo w kolorowych tarczach nie razi, w białej byłby to może jednak jakiś problem. No ale każdy ma jakieś tam swoje "demony" - mi do tej pory nie podobają się zbyt małe wskazówki w poprzednich referencjach subów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że większość antyfanów nie widziało zegarka na żywo a już mieli „problem”.

W wersji 41 oraz 36 podwójne indeksy dodają zegarkowi pazura i świetnie się komponują w całości.

 

Zresztą tak jest z większością Rolexow , siadają na łapę i nagle wszystko ma sens i jest skrojone na miarę. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że nasz ekspert widział, przymierzał i użytkował wszystkie zegarki, i może ferować swoje niezależne wyroki/ekspertyzy na ich temat ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał(-a):

@desmo Nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia, ale mnie "bober" aż tak bardzo w kolorowych tarczach nie razi, w białej byłby to może jednak jakiś problem. No ale każdy ma jakieś tam swoje "demony" - mi do tej pory nie podobają się zbyt małe wskazówki w poprzednich referencjach subów.

Bober boberem 😉 ale generalnie mieszane indeksy wyglądają słabo i imo jedynie w historycznej cali się bronią.

jest mi obojętne czy to DJ wimbledon czy OP - nie jest to moja estetyka bo powoduje bałagan na tarczy. Każdy z tych zegarków miałem na nadgarstku zanim samozwańczy „ekspert” zorientował się, że są w sejfie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście jest taka duża paletą zegarów, ze każdy coś dla siebie znajdzie. 
Jak dla mnie, podwójne indexy to nigdy nie była moja bajka. No cóż, kolor wygrał. 
W 34 mm indexy są pojedyncze. I bardzo ładnie to wygląda. Ale jest za mały dla mnie. Nie dlatego, ze mój nadgarstek jest taki albo owaki. Tylko dla tego, ze 36 jest najbardziej uniwersalny i dobrze widzę godzinę bez okularów. 
Oczywiscie jak w każdym modelu, można sobie pogdybać. Nie trzeba być w tym expertem.  
Gdybym miała go projektować ja, to bym dała bardzo czerwony kolor tarczy. Indexy 6 i 9 czarne szafiry prostokątne i na 3 godz dodałabym datę. 
Gdybym jeszcze trochę pogdybala, to może za rok albo dwa bym się zapisała w kolejce. A najlepiej zdecydować się na jakiś model, wtedy kiedy go wycofają z produkcji. 
I wtedy żale. 
Albo się podoba albo nie. I tyle. 
Ktos mówił, ze kobiety nie mogą się szybko zdecydować. 😩🤣🤣🤣
 

image.jpg

Dodam tylko, ze faktycznie, łatwiej jest podjąć decyzje, jeśli można po przymierzać różne modele. Warto tez nie zapomnieć o swoich możliwościach finansowych. 

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ważne, że nasz ekspert widział, przymierzał i użytkował wszystkie zegarki, i może ferować swoje niezależne wyroki/ekspertyzy na ich temat ;)


To prawda miałem je dosyć szybko na nadgarstku, zanim trafiły jeszcze do Polski. Ale nie robię z tego wielkiego hallo bo cóż to wielkiego może oznaczać🙂.
Wyscigi kto pierwszy miał co na nadgarstku zostawiam tym bardziej niedopieszczonym i aspirującym😌


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Maserati napisał(-a):


To prawda miałem je dosyć szybko na nadgarstku, zanim trafiły jeszcze do Polski. Ale nie robię z tego wielkiego hallo bo cóż to wielkiego może oznaczać🙂.
Wyscigi kto pierwszy miał co na nadgarstku zostawiam tym bardziej niedopieszczonym i aspirującym😌

a tak na marginesie jak tam po rozliczeniach podatkowych w USA- rolexy potaniały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

a tak na marginesie jak tam po rozliczeniach podatkowych w USA- rolexy potaniały ?


 

Dariusz, ostatni wpis który do mnie kierowałeś to była informacja że siedzisz i się śmiejesz. 
Za bardzo nie wiem co Tobie odpisywać na te wrzutki  i nie wiem też czy kogokolwiek te Twoje wrzutki interesują? 

8000 wpisów , 560 lajków , kilkanaście lat na forum, bo pomyśle że chcesz kosztem Lotusa poprawiać swój performance 😁


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszony obsesyjnie:

 

11-1.jpg

 

I bardziej "sesyjnie":

 

34-1.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień, w końcu wyszło słońce :)

4de24e8ce8eda550279fa625554c3aee.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

a tak na marginesie jak tam po rozliczeniach podatkowych w USA- rolexy potaniały ?

Aż sobie sprawdziłem wróżone przez „samozwańczego eksperta” korekty cen - no zmianę przewidział tylko kierunek pomylił 😂
 

 

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wypust GMT- MASTER jaką będzie miał bransoletę? Oyster czy Jubille, bo na stronie do wyboru albo jedna albo druga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marcin35 napisał(-a):

Nowy wypust GMT- MASTER jaką będzie miał bransoletę? Oyster czy Jubille, bo na stronie do wyboru albo jedna albo druga. 

obie są do wyboru

tylko się zapisać nie można :)

5 godzin temu, Maserati napisał(-a):

Przede wszystkim legenda nie prognozowała zmian na 2021 tylko korektę premier z roku 2020 która miałaby nastąpić w q1 2021. I nastąpiła. Przytoczyłem również dane i źródło.

 

Zasadniczo drogi DESMO i użytkowniku Chlastawa, nikt nie zbudował pozycji Lotusa na forum tak mocno jak Wy. Nie byłbym legendą gdyby nie Wy. Dziękuje 😁👍

mylisz rozgłos ze sławą ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam , orientuje się ktoś jaka cena w Polsce za Daytona TT ? Chodzi o cenę w salonie przy odbiorze.
Dzięki.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc cene z konfiguratora: 16800€ x 4.7zl (przelicznik € Kruka) = 78960 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biorąc cene z konfiguratora: 16800€ x 4.7zl (przelicznik € Kruka) = 78960 zl.

Zapomniałem jak to w Polsce jest , to już cena z podatkiem jak rozumiem ?
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jak to w Polsce jest , to już cena z podatkiem jak rozumiem ?
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak Piotrek, to cena detaliczna, tj. z VAT, bez RETu (taki zarcik branzowy ).

Jesli wywozilbys zakupiony zegarek poza teryt. UE (zakladajac, chyba trafnie, ze nie masz w PL tzw. stalego miejsca zamieszkania), wowczas moglbys jeszcze uzyskac zwrot VAT (23%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Piotrek, to cena detaliczna, tj. z VAT, bez RETu (taki zarcik branzowy ).

Jesli wywozilbys zakupiony zegarek poza teryt. UE (zakladajac, chyba trafnie, ze nie masz w PL tzw. stalego miejsca zamieszkania), wowczas moglbys jeszcze uzyskac zwrot VAT (23%).

Dzięki
Mam zameldowanie a obecnie kolejne mieszkanie realizuje zdalnie

Pytam , bo sprzedałem Daytone kuzynowi , a nie chciał bym by był stratny za 66k złotych. Czyli będzie zadowolony


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marcin35 napisał(-a):

Nowy wypust GMT- MASTER jaką będzie miał bransoletę? Oyster czy Jubille, bo na stronie do wyboru albo jedna albo druga. 

Tegoroczna nowość jest na oyster. 

Możesz dokupić jubilee. 

1 godzinę temu, marcin35 napisał(-a):

Nowy wypust GMT- MASTER jaką będzie miał bransoletę? Oyster czy Jubille, bo na stronie do wyboru albo jedna albo druga. 

Tegoroczna nowość jest na oyster. 

Możesz dokupić jubilee. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie pepsi z Meteorite Dial i zacząłem się zastanawiać. Czy każda tarcza jest trochę inna? Nie wiem czy to światło na zdjęciach ale te na chrono24 wyglądają każdy trochę inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, każda ma swój indywidualny, niepowtarzalny wzór.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zadzwonić w końcu, że coś jest do odbioru.  Z chęcią przytulił bym jakiś nowy model 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Majk2 napisał(-a):

Przeglądam sobie pepsi z Meteorite Dial i zacząłem się zastanawiać. Czy każda tarcza jest trochę inna? Nie wiem czy to światło na zdjęciach ale te na chrono24 wyglądają każdy trochę inaczej. 

Oczywiście, każda tarcza jest inna i niepowtarzalna. Jest z meteorytu. 
Naturalna bryła cięta na plasterki. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jubille będę mógł złożyć zamówienie?, na chwile obecną bardziej skłaniam sie ku pepsi ale batman też jest całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.