Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@artme, czy dopuszczasz do siebie taką myśl, że na forum nie brakuje takich, co niby pasjonują się, a tak na prawdę widzą w tym przede wszystkim inwestycję, a dokładniej to spekulację? Tak, w tym wątku kilku można byłoby naliczyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, machlo napisał(-a):

@artme, czy dopuszczasz do siebie taką myśl, że na forum nie brakuje takich, co niby pasjonują się, a tak na prawdę widzą w tym przede wszystkim inwestycję, a dokładniej to spekulację? Tak, w tym wątku kilku można byłoby naliczyć. :)

Tak - dopuszczam - jednak po przebyciu ponad 10 lat na tym forum, poznajac osobiscie wielu stalych bywalcow uwazam, ze to promil nie wart zainteresowania i przykro mi czytac posty, ktore takie "przypadki" traktuja jak normę 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, artme napisał(-a):

jakby nie przypasowal na zywo, to bym nie bral i tyle

 

Pepsi byś nie brał ?? "Żarty żartami" to nie w tym dziale 😃

Ja batmana też brałem na podstawie zdjęć (ech ten @mario1971 - skutecznie szczuł fotkami) ale wiedziałem że na pewno odbiorę. Oczywiście bardzo mi "przypasował", wkurza mnie tylko zbyt wiele nieużywanych funkcji jak data albo GMT (szybciej "przesuwam" w myśli wskazówkę godzinową niż przetwarzam tą z bezela).

@facecik Bardzo, bardzo Ci dziękuję za Twoją propozycję, ale już sama data to za dużo. Lupki zawsze mi przeszkadzały, poczekam na zapisy. Wyzwanie basenowe wziąłem sobie do serca i wczoraj machnąłem 40.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic a nic się tu nie zmienia. Jedni - miłośnicy cieszą się swoimi zegarkami (sukcesami i porażkami), drudzy zajmują się profilem psychologicznym tych pierwszych - ocenianiem z zaszeregowaniem włącznie, zaglądaniem do ich portfela i moralnymi połajankami. 

Do obrzygania jeden krok...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mroova napisał(-a):

wczoraj machnąłem 40.

I tak trzymaj👍 Ja dziś miałem słabszy dzień basenowy. Nie ma czym się chwalić😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Michal93 napisał(-a):

To przerywamy nowym nabytkiem :) 

 

Gratuluję 👍

Podoba mi się ten poprawiony AK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

To przerywamy nowym nabytkiem :) 

 

Niech się nosi! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

Pepsi byś nie brał ?? "Żarty żartami" to nie w tym dziale 😃

Po trzech latach oczekiwania (znajac sytuacje rynkowa)  pewnie bym bral i jesli by nie podpasowala, to zawsze jak juz Koledzy wspomnieli mozna na cos innego wymienic, jednak nie o tym ta dyskusja 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja jest pozbawiona sensu od samego początku. Każdy robi jak uważa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Ta dyskusja jest pozbawiona sensu od samego początku. Każdy robi jak uważa i tyle.

Zgadza sie - tylko sa tacy, ktorych to denerwuje jak np. nicona 😁😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, co kto kupuje i za ile, i co potem z tym robi.
Problemem jest hipokryzja, gdzie parę osób pod płaszczykiem "pasji" uprawia czystej postaci fliperstwo, a forum traktuje jako platformę marketingową. Dodatkowym smaczkiem jest zaspokajanie swojego ego.
A drugim problemem jest to, że Kruk przymyka oko (brak transparentności) i faworyzuje klientów z dużym obrotem - w dużej mierze fliperów. Działanie wątpliwe etycznie i może też prawnie, ale to pokazuje, jaki stosunek ma Kruk do klientów, którzy nie są spekulantami. U mnie mają dużego minusa i nie mogę się doczekać sytuacji, gdy przestaną być wyłącznym AD wielu marek zegarkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, machlo napisał(-a):

Problemem nie jest to, co kto kupuje i za ile, i co potem z tym robi.
Problemem jest hipokryzja, gdzie parę osób pod płaszczykiem "pasji" uprawia czystej postaci fliperstwo, a forum traktuje jako platformę marketingową.

Ok - tylko jesli znasz od lat osobiscie ludzi i wiesz jak postepowali przed absurdalnym blokowaniem zapisow, to jak ktos ciagle chce wcisnac innym, ze zalezy im tylko na zarobku, to masz juz w pewnym momencie tego dosyc a niestety ten ktos tego nie widzi i mysli, ze jest taki "prawy" i uczciwy... a wychodzi z niego tylko zazdrosc i obluda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, artme napisał(-a):

Zgadza sie - tylko sa tacy, ktorych to denerwuje jak np. nicona 😁😉

Mnie nic nie denerwuje, ja tylko wyśmiewam hipokryzję i zacietrzewienie w dyskusjach w najbardziej bekowym wątku na forum, a tobie żyłka pęka 🤷‍♂️. Dobrze że chociaż są te spiny i trole, bo tak to zostałoby samo spijanie z dziubków i nudne zdjęcia 3 tych samych zegarków, albo autystyczne dyskusje czy jubilee pasuje bardziej do pepsi czy batmana.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2048 stron wątku same się nie naklepie, a na pewno nie merytorycznymi postami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradźcie proszę którzy to ci flipperzy. Chętnie poznam ludzi, którzy pod "płaszczykiem" pasji chcą się bezczelnie dorobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, nicon napisał(-a):

Mnie nic nie denerwuje, ja tylko wyśmiewam hipokryzję i zacietrzewienie w dyskusjach w najbardziej bekowym wątku na forum, a tobie żyłka pęka 🤷‍♂️. Dobrze że chociaż są te spiny i trole, bo tak to zostałoby samo spijanie z dziubków i nudne zdjęcia 3 tych samych zegarków, albo autystyczne dyskusje...

Zal mi takich ludzi jak Ty - mam nadzieje, ze masz choc jednego normalnego kolege w zyciu real - z mojej strony eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, rozmowa tutaj z tobą to maks na co mogę liczyć jeżeli chodzi o interakcje z ludźmi. To tragedia, ale miło że się martwisz. 
 

Mnie z kolei szkoda ludzi szukających walidacji i poklasku na forum o drogich zabawkach, a gdy usłyszą coś innego niż ochy i achy to się pienią jakby im ktoś matkę obrażał. 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najfajniejszy z dotychczasowych gadżetów. Etui podróżne. Mieści się w kieszeni. Idealne na lotnisko, sejfu, albo gdy potrzeba schować zegarek aby za mocno nie szczuł co niektórych 😁

8FDF5E16-681B-422E-B9DC-BEBF510313B0.jpeg

FF80BEF4-C682-4618-B09B-B77814169864.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marr napisał(-a):

Chyba najfajniejszy z dotychczasowych gadżetów. Etui podróżne. Mieści się w kieszeni. Idealne na lotnisko, sejfu, albo gdy potrzeba schować zegarek aby za mocno nie szczuł co niektórych 😁

 

Lista na etui już zamknięta? :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

To przerywamy nowym nabytkiem :) 

4A6C6ECC-7A18-4470-AD0A-D3F54E1D0377.jpeg

Gratuluję. 

Fajny jest. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to cudowny temat jest, nie mam Rolex'a, planowałem kiedyś ale na co i po co mi to 😉 acz podziwiać lubię, a Wy się tu żrecie jak w tej polityce, zatem zobaczmy kto ma rację 😉 Z tabaką brzoskwiniową przypatruję się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.