desmo 3941 #54451 Posted March 27, 2023 3 godziny temu, facecik napisał(-a): Ale zamiast czy komplementarnie? Jestem w rozterce, ten nowy Rolex mi podchodzi. A Reverso - zawsze można do niego uciec😉, co nie? Jak podchodzi to nic nie poradzisz ale sądząc po urodzie może za rok będą go rabatować 😉 0 Share this post Link to post Share on other sites
szuwi 6612 #54452 Posted March 27, 2023 Godzinę temu, machlo napisał(-a): Porównanie EXP40, EXP39, EXP36: Jakoś szybciej mojego 39 zamieniłbym na 36 niż na 40. 6 Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1693 #54453 Posted March 27, 2023 37 minut temu, Bugs napisał(-a): Mnie też, i już wiem gdzie to widziałem Czyli każda marka ma model że wsparciem dla ludzi z chorobami psychicznymi , R dołączył się do akcji , LV też, bo chyba o to chodzi 🤔 0 Share this post Link to post Share on other sites
Osy123 3588 #54454 Posted March 27, 2023 Jakoś szybciej mojego 39 zamieniłbym na 36 niż na 40. 36 jest super (zdjęcie z dzisiaj ).A mi się nowy GMT w TT podoba. Moim zdaniem w tym połączeniu wyglada dobrze (ciekawe czy podobe odczucia będą na żywo). OP tez w sumie ciekawy, inny. Jak się uda spróbuje zamowic w 36mm i bede uzywal jako wesołego wakacyjniaka. Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka 4 Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1693 #54455 Posted March 27, 2023 Z nowości ja bym tego zamówił 😍 2 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #54456 Posted March 27, 2023 Nowy full set Graty, niech się nosi jak najdłużej 0 Share this post Link to post Share on other sites
robol1 248 #54457 Posted March 27, 2023 z nowości ten jest mega 6 Share this post Link to post Share on other sites
sviety 6347 #54458 Posted March 27, 2023 Jeśli już coś mi się podoba to Wilk z Wall Street ale generalnie to sama biżuteria ...prawie nic normalnego 5 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #54459 Posted March 27, 2023 Ten GMT bardzo przypomina suba, jest taka wersja żółte złoto i czarny bezel Mi się podobają te dwa SkyDwellery. Miętus choćby przez to, że Mario ciągle szczuje miętusem DJ i wygląda bardzo dobrze. Ten drugi w różowym złocie ma fajną niebiesko-zieloną tarczę. Ciekawe jak się prezentuje na żywo ? 1 Share this post Link to post Share on other sites
marcin35 9 #54460 Posted March 27, 2023 30 minut temu, Osy123 napisał(-a): 36 jest super (zdjęcie z dzisiaj ). A mi się nowy GMT w TT podoba. Moim zdaniem w tym połączeniu wyglada dobrze (ciekawe czy podobe odczucia będą na żywo). OP tez w sumie ciekawy, inny. Jak się uda spróbuje zamowic w 36mm i bede uzywal jako wesołego wakacyjniaka. Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka Też się zastanawiam nad tym OP tylko nie wiem czy rozmiar 36 nie bedzie zbyt mały. Mój rozmiar nadgarstka to około 16.5 1 Share this post Link to post Share on other sites
Jan 19719 #54461 Posted March 27, 2023 4 📸@horo_logic_life Share this post Link to post Share on other sites
Osy123 3588 #54462 Posted March 27, 2023 Też się zastanawiam nad tym OP tylko nie wiem czy rozmiar 36 nie bedzie zbyt mały. Mój rozmiar nadgarstka to około 16.5Ja mam 17 cm i zazwyczaj nosze mniejsze zegarki. Mam Dj-a 36, Ex-a 36 (choc realnie jest mniejszy) i noszą się super. Zależy co lubisz. Jak dla mnie 41 by był za duży. Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73771 #54463 Posted March 27, 2023 Ten elegant w środku wygląda super. 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #54464 Posted March 27, 2023 Skydweller i Daytona, dziadkowego bierze Mario 0 Share this post Link to post Share on other sites
MasterMind 13010 #54465 Posted March 27, 2023 Ale nuuudne te tegoroczne premiery. W przypadku Rolexa, który jak jest zwykle zachowawczy, powiedziałbym, że człowiek musi dobrze się przyjrzeć, żeby coś dla siebie ciekawego wybrać. To samo z Tudorem, gdzie największym "hitem" jest GMT, któremu po prostu dali białą tarczę. 0 Share this post Link to post Share on other sites
bibbi 5795 #54466 Posted March 27, 2023 Też się zastanawiam nad tym OP tylko nie wiem czy rozmiar 36 nie bedzie zbyt mały. Mój rozmiar nadgarstka to około 16.5Bedzie ok. Tu OP36 na 16cm. bibbi 1 Share this post Link to post Share on other sites
Szymon. 9123 #54467 Posted March 27, 2023 Nowości na miarę Rolexa... Najciekawszy jest 1908. No i dużo ludzi się oczywiście posika na szafirowa rewolucje na deklach. Poza tym... Nowy kolor, inna kombinacja metali... Więcej emocji wzbudzi chyba zabicie Cellini i Milgaussa 1 Instagram: @my.nickname.was.taken || FS: H.G.P. Diver 200m Automatic, Zenith Defy Surf, Baltic MR-01 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #54468 Posted March 27, 2023 9 minut temu, MasterMind napisał(-a): To samo z Tudorem, gdzie największym "hitem" jest GMT, któremu po prostu dali białą tarczę. Tu mieli łatwo. "Wrócili" do GMT "PanAm". 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #54469 Posted March 27, 2023 19 minut temu, a_team napisał(-a): Skydweller i Daytona, dziadkowego bierze Mario Dziadkowego? Chodzi o monokl na godzinowej?😬 0 Share this post Link to post Share on other sites
KrysH 7620 #54470 Posted March 27, 2023 3 hours ago, amatsukaze said: Zapisałem się na nową Pandę, a w międzyczasie będę nosić wersję spoza katalogu. 😊 Jedna z najpiękniejszych referencji Daytony! 0 Share this post Link to post Share on other sites
Krystian 2291 #54471 Posted March 27, 2023 Nigdy w życiu, i piszę to we własnym interesieBatman już Ci przeszedł? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #54472 Posted March 27, 2023 Dziadkowego? Chodzi o monokl na godzinowej?Nie, bardziej o to, że jest taki klasyczny i elegancki, pod garnitur. Tak mi się kojarzy, że dziadki na emeryturze takie noszą 0 Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73771 #54473 Posted March 27, 2023 (edited) 6 minut temu, a_team napisał(-a): Nie, bardziej o to, że jest taki klasyczny i elegancki, pod garnitur. Tak mi się kojarzy, że dziadki na emeryturze takie noszą Dziadki na emeryturze noszą gajerki? Za dużo filmów gangsterskich oglądasz. 😆 Edited March 27, 2023 by mario1971 1 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Krystian 2291 #54474 Posted March 27, 2023 Nowy full set Gratulacje 0 Share this post Link to post Share on other sites
facecik 4963 #54475 Posted March 27, 2023 13 minut temu, Krystian napisał(-a): Batman już Ci przeszedł? Na Batmana akurat nie jestem zapisany😉 A po prawdzie, to tak, jakoś tak mi się już opatrzyły te klasyczne rolexowe wzory. Jak coś z wcześniejszego zapisu wpadnie to OK, przyjmę z łaską😆. Od jakiegoś czasu chciałbym coś innego. Może nawet być z monoklem😉 0 Share this post Link to post Share on other sites