Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli.

Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa.

 

Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R.

Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 

IMG_3003.jpeg

IMG_3004.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po co zamieniać świetny model na najgorszego suba? ;) Widziałem tego Starbaksa czy jak to go nazywają parę razy ma żywo , za każdym miałem wrażenie kiczu. Chcesz zielone to kup hulka, albo najlepiej kermita. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli.
Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa.
 
Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R.
Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 
IMG_3003.thumb.jpeg.2810e9b6786009e97cee1b14b30e80d9.jpeg
IMG_3004.thumb.jpeg.5141de40942fedb228fb796c4ec5cbc7.jpeg

Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Ja z SD zrezygnowałem, bo jest duży, gruby, przyzwyczaiłem się do trochę zgrabniejszych a i przy mniejszych potrafiłem o futrynę zawadzić
Po co zamieniać świetny model na najgorszego suba?  Widziałem tego Starbaksa czy jak to go nazywają parę razy ma żywo , za każdym miałem wrażenie kiczu. Chcesz zielone to kup hulka, albo najlepiej kermita. 

Akurat ja zrobiłbym podobnie, czyli wolałbym hulka, ale ma się podobać właścicielowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, tbn napisał(-a):

Po co zamieniać świetny model na najgorszego suba? ;) Widziałem tego Starbaksa czy jak to go nazywają parę razy ma żywo , za każdym miałem wrażenie kiczu. Chcesz zielone to kup hulka, albo najlepiej kermita. 

Dzięki za opinie:) nigdy nie widziałem live Starbucsa.

Hulka widziałem - nie mój typ zegarka… mimo fajnej koperty.

Tez nie do konca jestem przekonany do koperty/zapiecia w subie 41mm.

Zawsze to zapiecie wydawało mi się deal breakerem…

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie:) nigdy nie widziałem live Starbucsa.
Hulka widziałem - nie mój typ zegarka… mimo fajnej koperty.

Rób to, co Ci sprawi przyjemność Kup i ponoś, najwyżej sprzedasz i zamienisz na coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli.

Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa.

 

Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R.

Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 

IMG_3003.jpeg

IMG_3004.jpeg

 

Jeśli ten czarny SD to jedyny zegarek to bym się dobrze zastanowił przed podjęciem decyzji, bo jest ryzyko, że jak się zieleń opatrzy to będziesz

wracał do punktu wyjścia. Jeśli jeden z kilku to bym się nie zastanawial

 

Aczkolwiek mocno zwróciłbym też uwagę na Hulka, głownie z powodów, których nie widać na zdjęciach w necie, to znaczy że ten zegarek

ma wiele twarzy i w zależności od miejsca i oświetlenia czasem wygląda jak zwykły Sub z zieloną obwódka (bo tarcza robi się prawie czarna

z minimalnym refleksem tylko), a czasem właśnie jak Hulk (czyli pelna zieleń). Ale żeby ten aspekt docenić i ocenić to trzeba go minimum

dzień dwa ponosić. Żadne zdjęcia i filmy tego za bardzo nie oddają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 hour ago, I_love_britney said:

Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli.

Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa.

 

Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R.

Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 

IMG_3003.jpeg

 

Myśle że (po pewnym czasie) byś bardzo zatęsknił za tym SD43. 

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, I_love_britney napisał(-a):

Hejo Ekipa:) wszystkim dobrej niedzieli.

Ostatnio naszła mnie myśl aby SD43 zamienić na Starbucsa.

 

Czerń i dosyć klasyczny look zastąpić czymś z dodatkiem ulubionego koloru spod znaku R.

Uważacie, ze taki koncept się obroni?
 

IMG_3003.jpeg

IMG_3004.jpeg

A ja bym zamienił bez zastanowienia. Sea Dwellera miałem wielokrotnie w ręku i na ręku, a Starbucksa posiadam i noszę od czasu do czasu. Nie widzę w tym zegarku niczego kiczowatego, jest dużo zgrabniejszy od SD. Choć Hulk z pewnością jest jeszcze fajniejszy dzięki tarczy i mniejszemu rozmiarowi (głównie bransolety i zapięcia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum pomaga w podjęciu decyzji:)


Niekoniecznie dobrych ;)
Bardzo często na forum „pomagają w podjęciu decyzji” osoby, które dane zegarki widziały tylko na zdjęciach, albo widziały je przez 2 minuty w salonie (nie mówię, że akurat w tym przypadku).
Poza tym, to Ty musisz wiedzieć co Ci się podoba, a nie ktoś ma decydować za Ciebie co jest fajne, a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Niekoniecznie dobrych default_wink.png
Bardzo często na forum „pomagają w podjęciu decyzji” osoby, które dane zegarki widziały tylko na zdjęciach, albo widziały je przez 2 minuty w salonie (nie mówię, że akurat w tym przypadku).
Poza tym, to Ty musisz wiedzieć co Ci się podoba, a nie ktoś ma decydować za Ciebie co jest fajne, a co nie.

Dokładnie. Ja miałem tylko SD43 na ręce, Starbucksa nie. Dla mnie SD43, to już klocek i pewnie szukałbym coś zgrabniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, iż w obecnych czasach następuje zwrot w kierunku mniejszych formatów. Stąd GMT czy Datejust cieszą się tak dużą popularnością. Nowe Suby są zgrabne, ale to jednak całkiem spore zegarki, do których potrzebny jest nadgarstek 18+. Z drugiej strony sam czekam na Sky-Dwellera, który jest mocno napompowanych Rolexem. 😋 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Krystian napisał(-a):

 


Niekoniecznie dobrych ;)
Bardzo często na forum „pomagają w podjęciu decyzji” osoby, które dane zegarki widziały tylko na zdjęciach, albo widziały je przez 2 minuty w salonie (nie mówię, że akurat w tym przypadku).
Poza tym, to Ty musisz wiedzieć co Ci się podoba, a nie ktoś ma decydować za Ciebie co jest fajne, a co nie.

 

Jasne,

this is some point of view.

 

bardziej mnie interesowały argumenty innych osób nt. zegarka, którego nie mialem - czyli starbucsa.

po tym co usłyszałem - dochodzę do wniosku, ze w przypadku mniejszej ilości zegarków - ja celuje w takie top 3, lepiej mieć stonowane kolory i uniwersalne - czyli biel/czerń - ale co kto lubi. 

w przypadku większej ilość można się pochylić.

@facecik - musiałbym obejrzeć live nowy bezel i „poczuć” czy będzie to dla mnie grało.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, I_love_britney said:

Jasne,

this is some point of view.

 

bardziej mnie interesowały argumenty innych osób nt. zegarka, którego nie mialem - czyli starbucsa.

po tym co usłyszałem - dochodzę do wniosku, ze w przypadku mniejszej ilości zegarków - ja celuje w takie top 3, lepiej mieć stonowane kolory i uniwersalne - czyli biel/czerń - ale co kto lubi. 

w przypadku większej ilość można się pochylić.

@facecik - musiałbym obejrzeć live nowy bezel i „poczuć” czy będzie to dla mnie grało.

 

 


Jaka jest grubość tego SD? Masz zdjęcie z profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, logann napisał(-a):


Jaka jest grubość tego SD? Masz zdjęcie z profilu?

15mm z jakims haczkiem, jak znajde jakies zdjecie wrzuce Tobie w pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt jest taki, iż w obecnych czasach następuje zwrot w kierunku mniejszych formatów. Stąd GMT czy Datejust cieszą się tak dużą popularnością.

W tym problem. Sugerowanie się tym co sądzą inni nie ma sensu, bo zegarek ma się podobać właścicielowi, a nie obecnym trendom. Jak ja miałem DJ 36mm, to 90% tego forum uważało go za damski zegarek

Nowe Suby są zgrabne, ale to jednak całkiem spore zegarki, do których potrzebny jest nadgarstek 18+

Mam nadgarstek mniejszy niż piszesz i SUB leży idealnie tak więc nie zgodzę się z tą opinią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krystian napisał(-a):


W tym problem. Sugerowanie się tym co sądzą inni nie ma sensu, bo zegarek ma się podobać właścicielowi, a nie obecnym trendom. Jak ja miałem DJ 36mm, to 90% tego forum uważało go za damski zegarek emoji2371.png


Mam nadgarstek mniejszy niż piszesz i SUB leży idealnie tak więc nie zgodzę się z tą opinią ;)

Każdy ma swoje ideały, których się trzyma. 👊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

bardziej mnie interesowały argumenty innych osób nt. zegarka, którego nie mialem - czyli starbucsa.

po tym co usłyszałem - dochodzę do wniosku, ze w przypadku mniejszej ilości zegarków - ja celuje w takie top 3, lepiej mieć stonowane kolory i uniwersalne - czyli biel/czerń - ale co kto lubi. 

w przypadku większej ilość można się pochylić.

@facecik - musiałbym obejrzeć live nowy bezel i „poczuć” czy będzie to dla mnie grało.

 

Przy 3-4 zegarkowej kolekcji jak najbardziej pokusiłbym się o urozmaicenie. U mnie właśnie w takiej kolekcji całkiem niedawno wylecial Deepsea, a jego miejsce wleciał Hulk.

 

Zmiana ze względu na rozmiar (mniej) oraz kolor (bardziej) :)

 

 

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Przy 3-4 zegarkowej kolekcji…
 

3-4 obrazy Kandinsky’ego czy Łempickiej to jest kolekcja. Cztery limitowane vintage Patki to może być jakaś minikolekcja. 3-4 jakieś tam zegarki, kupione do codziennego użytkowania, to żadna kolekcja. Zresztą 10 też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rafi napisał(-a):


3-4 obrazy Kandinsky’ego czy Łempickiej to jest kolekcja. Cztery limitowane vintage Patki to może być jakaś minikolekcja. 3-4 jakieś tam zegarki, kupione do codziennego użytkowania, to żadna kolekcja. Zresztą 10 też nie.

Brzmi jak krzyk rozpaczy. 🤨


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest grubość tego SD? Masz zdjęcie z profilu?

Moje z ostatniej przymiarki, dla mnie gruby

7e25bfd3ae56ad2aefcfdbc7e5f705f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, rafi napisał(-a):

Cztery limitowane vintage Patki to może być jakaś minikolekcja. 3-4 jakieś tam zegarki, kupione do codziennego użytkowania, to żadna kolekcja. Zresztą 10 też nie.

A twierdzi tak jakiś Państwowy Urząd Licencjonowania Kolekcji, usankcjonowany prawnie, czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brzmi jak krzyk rozpaczy. 

?

A twierdzi tak jakiś Państwowy Urząd Licencjonowania Kolekcji, usankcjonowany prawnie, czy coś?

Nie wiem. Na pewno słownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.