Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chcial gmt i wrzucilbym na Rona.

Jeden na cale zycie to chyba jednak Submariner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, chodzi mi to po głowie aby Suba zostawić bo coraz bardziej mi się podoba. Natomiast gdy przyjdzie Batman to pewnie i tak uznam, że dzieli je zbyt mały wizualny dystans aby był sens je oba zachować.

 

Poza tym jesteś wąż, że mi podrzucasz skądinąd świetny pomysł z gumą do niego:-) Wtedy byłby jeden na gumie, drugi na brązowym pasku a trzeci na bransolecie i każdy byłby inny.

 

A mnie po prostu nie stać na takie rozwiązanie. Tzn. przynajmniej nie powinienem.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostawisz, to przywiozę Ci do przymierzenia rubberb na następne spotkanie. Zakochasz się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze wrzuce fotke bo z ręki mi nie schodzi :) Jest naprawdę naprawdę wygodny przez rozmiar i co dziwne po przyzwyczajeniu wcale się nie wydaje za mały. To raczej Tudor Chrono 42mm którego mam wydaje się za duzo za duży :)24bfee290ba2ebd684bc3d378c15e3a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglada na 36mm , dobry zakup gratuluje 

 

u mnie ...

 

_20160626_121544_zpszalubz2q.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny bicolor. Ja na 100 kupię Submarinera następnego jak będę miał budżet. Na tym zdjęciu wygląda bardziej na 36mm. 9662961d4a294f582506f60f4c4cece3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza gustem o wyborze akurat tego zestawu ( tarcza, bezel, bransoleta, materiały) kierowały Tobą jakieś racjonalne powody? Sam kiedyś przymierzałem się do DJa i wybór konfiguracji nie był prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem używkę więc po prostu taki był :) ale jakbym wybierał w salonie to bym skonfigurowal podobnie. Jedyna różnica to moze bym kupił z niebieską tarcza

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski też mnie kusił. Poza tym zauważyłem że jasne tarcze i karbowany bezel powiększają trochę optycznie tarczę. To dla tych którzy obawiają się 36 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ 36 jest świetny, niesamowicie wygodny i na średniej wielkości nadgarstku bardzo dobrze się prezentuje. Z tym, że ja wybrałbym, jak Kolega wyżej, two tone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two tone jest fajny ale złoto ze stalą, 36mm, bransoleta jubile nie każdy nadgarstek to uniesie :) a mój obawiałem się że będzie się rzucał w oczy i wszysyc będą zwracać uwagę a nie zwraca uwagi nikt. Ani jedna osoba o niego nie zapytała a znajomi wiedzą że często zmieniam zegarki. Chyba rozpoznawalność i stygmat Rolexa to nasza forumowa przypadłość bez odzwierciedlenia w świecie ludzi bez pasji do zegarków :)

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na znanym portalu pojawił się Batman :) jeżeli ktoś szuka to chyba jest w dobrej cenie, do tego guma w zestawie  B)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex w SD zmienił tarcze z matowej na (glossy) błyszczącą, taką jak w Subie. Buuuuuu...bezel powinni zmatowić a nie tarczę świecącą zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e564d0da5bc228fc45e21653f99c44af.jpg

 

Dalej cieszy i z ręki nie chce zejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdjęcia coraz lepsze :) Przyjemny dla oka ten DJ


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das - gratuluje! I choc mam nadgarstek 38cm, to ten model rowniez kupilbym w rozmiarze 36 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das - gratuluje! I choc mam nadgarstek 38cm, to ten model rowniez kupilbym w rozmiarze 36 B)

No jest se kawal lapy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ubaw dla Kolegow... :)

 

Przeciez wiadomo, ze 18 - nerwy przedmeczowe a tu od razu cie dopadna :D:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj u gościa "megatendetną podróbkę" submariner'a. Powiedział mi ,że kupiła mu go dziewczyna i ,że ma (serio tak powiedział) 5 minut dziennie wachania (haha) przeszklony tył itd..

 

 

Na szybko ale dużo ciekawostek, i jeżeli ten certyfikat z prawej strony (2:34) jest prawdziwy z 1914 roku to te 6 przecinek... (ile? nie rozumiem tego oznaczenia) to na ten rok i taka dokładność.....moje uszanowanie Panowie.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał kupić Rolka to polecam Wenecje. Wszystko jest pod turystów na miejscu bez czekania. 7900€ na metce SUB DATE. Negocjacja możliwa...

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy mam takie oto 2 zegarki nie wiem czy są oryginalne .

Szukałem ale nie potrafię znaleźć ich w internetach .

Ktos się tu na tym zna może? 

 

http://imgur.com/a/77pMN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.