Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Również gratuluję zegarka i uporu w szukaniu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Cieszy niezmiernie i powoduje, że zegarkowo czuję się spełniony. Dalej będzie to już ewolucja, ale nawet gdybym się zatrzymał, będę szczęśliwy :)

 

A jako, że dopiero w przyszłym roku miałem sobie na niego pozwolić, będzie musiał poczekać :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ale info o przyduszaniu jest powiązane z tym obniżeniem produkcji czy to jakaś osobna "strategia"? Bo jedyne kogo przyduszają tym ograniczeniem dostępności to normalnych klientów którzy nie mogą nawet obejrzeć i przymierzyć ich flagowych modeli. Chyba nie zabronili też handlarzom zapisywać się na listy więc nie wiem jakie działanie miałoby w jakikolwiek sposób dotknąć Grey market.

Ja mam tez swój problem z tym. Jedynie spekulanci się ucieszą.

 

A w przyszłości, rozpoznajemy biednego, po noszeniu złotych zegarków ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jaka spekulacja?  U nas rynek malutki więc i AD dostaje paczuszki. Byłem wczoraj w salonie i większość zegarków na ekspozycji  jest nie do noszenia a druga grupa złociszków na pewno nie jest żadną inwestycją bo po wyjściu z salonu gorzej jak  z nowym autem. Poza tym co ja mam oglądać w salonie? Zegarki z katalogu?

Jestem fanem Rolexów ale teraz mamy do czynienia z dziadostwem a nie serwisem. Jeszcze kasiorę biorą za depozyt???!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Dzięki wielkie. Cieszy niezmiernie i powoduje, że zegarkowo czuję się spełniony. Dalej będzie to już ewolucja, ale nawet gdybym się zatrzymał, będę szczęśliwy :)

 

A jako, że dopiero w przyszłym roku miałem sobie na niego pozwolić, będzie musiał poczekać :)

 

Przyłączam się do gratulacji ciesząc się, że zrealizowałeś swoje marzenie zegarkowe. Rolex jest super!  :) 

 

All I ever wanted was a Rolly. All I ever wanted was a Rolly. I just want a Rolly. I just want a Rolly... My Rolly don't tick tock, it just glide...

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wyglada na to że Rolex zaprzestał produkcje 116719 BLRO z białego złota.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie z czarną tarcza.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Przez chwile jeszcze...czarną tarcze można bezkosztowo wymienić na niebieską, jak się chce. Dużo zegarków było jeszcze na stronie, aczkolwiek już nie było „możliwości” aby je zamówić.

 

Ponoć zakupią pozostałe zegarki od AD, przerzuca do Bucherer (Luzern & Interlaken) i Pepsi z białego złota wyjdzie z produkcji.

 

Może dlatego nie dostał nowy mechanizm...

 

Może będzie nowy z białego złota...może Coke?

 

Może wyjdzie też po prostu 116719 i za to wchodzi 126719 z niebieska tarcza i nowym mechanizmem.

 

Ale nie rozumiem, dlaczego miała być to akurat powód aby to tak nagłośnić do i przez AD...,teraz?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie nowy z białego złota...może Coke?

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja już koczuję, żeby się zapisać na coke w stali, jakby nie daj boże pokazali na bazylu 2019

 

apple-iphone-7-release-store-queue.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie z czarną tarcza.

To wiem. Myślałem też, że jak pokazali z niebieską tarczą, to te z czarną znikają z oferty automatycznie.

 

To co Andreas pisze jest zastanawiające


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będą kupować Pepsi na oysterze i zmieniać bransoletę na jubilee żeby wszyscy myśleli że ich stać na stal :D.

Przecież problem z zakupem powoduje zegarek a nie bransoleta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież problem z zakupem powoduje zegarek a nie bransoleta??

 

Chodzi o Pepsi w białym złocie...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdu ludzie to tylko zegarki a rozmawiacie o nich jak o jakiś Bożkach z podnieceniem i w dodatku "przyciszonym głosem" 

tworzą się listy kolejkowe ludzie spoceni i zdenerwowani oczekują co tym razem rzuca na ladę i ile sztuk, wszyscy się zastanawiamy kto tym razem okaże się największym szczęściarzem nie tylko na kuli ziemskiej ale i w całym wszechświecie, bo przecież nie ma to jak napis rolex na tarczy wtedy to człowiek może umrzeć bo już jest spełniony i nic więcej od życia nie może oczekiwać

 

widać ze rolex swoja polityką w wuja leci a ludziska tylko nakręcają ta spiralę absurdu- brakuje modeli u AD to srał ich pies kupować inne zegarki gdzie normalnie traktuje się pasjonatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież problem z zakupem powoduje zegarek a nie bransoleta??

Kolega zażartował z Rolexowego kursu złota do stali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdu ludzie to tylko zegarki a rozmawiacie o nich jak o jakiś Bożkach z podnieceniem i w dodatku "przyciszonym głosem" 

tworzą się listy kolejkowe ludzie spoceni i zdenerwowani oczekują co tym razem rzuca na ladę i ile sztuk, wszyscy się zastanawiamy kto tym razem okaże się największym szczęściarzem nie tylko na kuli ziemskiej ale i w całym wszechświecie, bo przecież nie ma to jak napis rolex na tarczy wtedy to człowiek może umrzeć bo już jest spełniony i nic więcej od życia nie może oczekiwać

 

widać ze rolex swoja polityką w wuja leci a ludziska tylko nakręcają ta spiralę absurdu- brakuje modeli u AD to srał ich pies kupować inne zegarki gdzie normalnie traktuje się pasjonatów

oczywista oczywistość  :)

ale weź to wytłumacz człowiekowi, który nosi Rolexa, a jeździ Polo  :ph34r:  

przypomina mi się finałowa scena Ballady o Januszku... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdu ludzie to tylko zegarki a rozmawiacie o nich jak o jakiś Bożkach z podnieceniem i w dodatku "przyciszonym głosem"

tworzą się listy kolejkowe ludzie spoceni i zdenerwowani oczekują co tym razem rzuca na ladę i ile sztuk, wszyscy się zastanawiamy kto tym razem okaże się największym szczęściarzem nie tylko na kuli ziemskiej ale i w całym wszechświecie, bo przecież nie ma to jak napis rolex na tarczy wtedy to człowiek może umrzeć bo już jest spełniony i nic więcej od życia nie może oczekiwać

 

widać ze rolex swoja polityką w wuja leci a ludziska tylko nakręcają ta spiralę absurdu- brakuje modeli u AD to srał ich pies kupować inne zegarki gdzie normalnie traktuje się pasjonatów

Rolex ograniczył produkcję professionali i ma do tego prawo. Sztuczne kolejki tworzą handlarze. To po pierwsze, po drugie jeśli wydaje Ci się że o dziwnymi praktykami walczy o swoje tylko Rolex to popatrz na pojawiające się co chwilę limitki Omegi - to z jednym portalem to z drugim , to ograniczone do jednego kraju. One również karmią handlarzy. A co powiesz na odkupowanie stocków przez Richemont żeby czasem AD nie dał Ci rabatu na zalegający 2 lata zegarek. A części z tego zegarka i tak zobaczysz w kolejnym Cartier, IWC czy PAMie którego kupisz grzecznie u AD płacąc retail price.

Także faktycznie niezły masz wybór jako klient.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-106249-0-27700600-1536755154_thumb.jpg

Miałem przyjemnosć być przed chwilą w salonie. Jedna perełka,bardzo prosty model,piękna tarcza. Wzór elegancji.

Edytowane przez Natan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex ograniczył produkcję professionali i ma do tego prawo. Sztuczne kolejki tworzą handlarze. To po pierwsze, po drugie jeśli wydaje Ci się że o dziwnymi praktykami walczy o swoje tylko Rolex to popatrz na pojawiające się co chwilę limitki Omegi - to z jednym portalem to z drugim , to ograniczone do jednego kraju. One również karmią handlarzy. A co powiesz na odkupowanie stocków przez Richemont żeby czasem AD nie dał Ci rabatu na zalegający 2 lata zegarek. A części z tego zegarka i tak zobaczysz w kolejnym Cartier, IWC czy PAMie którego kupisz grzecznie u AD płacąc retail price.

Także faktycznie niezły masz wybór jako klient.

mogę mieć za to miliony innych zegarków wcale jakościowo nie gorszych a przynajmniej jakoś bardzo nie odbiegających wykonaniem od R

i nie musze dawać się robić w wuja, co do Omegi czy IWC czy Pam-a to mimo wszystko można spokojnie pójść i kupić najbardziej pożądane i kultowe modele praktycznie od ręki, chce spidiego idę i kupuje chcę Portugalczyka o proszę moment i mam... chcę Daytone czy suba idę i słyszę może za parę miesięcy - to jakaś paranoja co do Cartiera to się nie wypowiadam bo to niszowa marka u nas

oczywista oczywistość  :)

ale weź to wytłumacz człowiekowi, który nosi Rolexa, a jeździ Polo  :ph34r:  

przypomina mi się finałowa scena Ballady o Januszku... :lol:

pół biedy jak ma Polo a gorzej jak do garnka czasem brakuje by coś włożyć i dzieci przymierają głodem , to nic bo R na tarczy wywindował go na szczyt :)

 

Miałem przyjemnosć być przed chwilą w salonie. Jedna perełka,bardzo prosty model,piękna tarcza. Wzór elegancji.

złapałeś Pana Boga za nogę , nawet się nie zastanawiaj i kupuj bo przy obecnej polityce tej marki nie minie rok jak i na te modele będą się tworzyć kolejki społecznościowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie musze dawać się robić w wuja, co do Omegi czy IWC czy Pam-a to mimo wszystko można spokojnie pójść i kupić najbardziej pożądane i kultowe modele praktycznie od ręki, chce spidiego idę i kupuje chcę Portugalczyka o proszę moment i mam... chcę Daytone czy suba idę i słyszę może za parę miesięcy -

W wuja dajesz się robić jeśli przepłacasz u handlarza za model z aktualnej oferty...jakby nikt nie przepłacał u handlarza - nie byłoby kolejki...proste.

Co do IWC czy PAMa ..tak jak pisałem istNieje ryzyko że Twój „nowy” zegarek jest fabrycznym frankenem złożonym z odkupionych kilkuletnich części chyba że kupujesz hit który co roku schodzi na pniu ( jak SUB ;-) . To już chyba wolę poczekać na nowego Rolexa.

Także kieruj ostrze swej krytyki nieco celniej. I masz rację - zawsze możesz kupić GSa...i oby Ci się nie znudził bo...będzie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemnosć być przed chwilą w salonie. Jedna perełka,bardzo prosty model,piękna tarcza. Wzór elegancji.

the simpler the better, ale z tym wzorem elegancji to przesadziłeś ...chyba że sportowej elegancji ;-)

oczywista oczywistość  :)

ale weź to wytłumacz człowiekowi, który nosi Rolexa, a jeździ Polo  :ph34r:  

przypomina mi się finałowa scena Ballady o Januszku... :lol:

Zdaje się że w tym kraju „ szpanuje” się furą więc akurat byłbym spokojny o motywacje tego właściciela Rolexa...90% społeczeństwa nie zwróci uwagi co nosi - więc kupował dla siebie. Co innego wyścigi leasingowanych limuzyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.