Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wziąłem przykład z ciebie:)

Objazdowe włochy w tym roku

 

To miłego wypoczynku Michał ..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie odczucie, ze jak juz sie zaliczylo ceramicznego suba to gmt jest juz zegarkiem na wieki wiekow.

 

BTW. Wczoraj mialem do czynienia z Włochem z Subem na rece i zatesknilem za tym zegarkiem...

Choc troche zapal zgasnal jak moj kolega, ktory siedzi w modzie poinformowal mnie, ze Wloch mial koszule Armaniego, ktorej Armanii nigdy nie wypuscil ;)

Z drugiej jednak strony w Polsce spotkalem sie z osobami, ktore jezdza autami po 0,5mln pln w falszywych zegarkach.

To moze Wloch w faszywej koszuli mial prawdziwego Roleksa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie odczucie, ze jak juz sie zaliczylo ceramicznego suba to gmt jest juz zegarkiem na wieki wiekow.

 

BTW. Wczoraj mialem do czynienia z Włochem z Subem na rece i zatesknilem za tym zegarkiem...

Choc troche zapal zgasnal jak moj kolega, ktory siedzi w modzie poinformowal mnie, ze Wloch mial koszule Armaniego, ktorej Armanii nigdy nie wypuscil ;)

Z drugiej jednak strony w Polsce spotkalem sie z osobami, ktore jezdza autami po 0,5mln pln w falszywych zegarkach.

To moze Wloch w faszywej koszuli mial prawdziwego Roleksa? ;)

 

Ja znowu na odwrót, samochód mam z dość niskiej półki, tyle, że to przemyślana strategia.

Powiedzmy, że potencjalny złodziej namierza mnie gdzieś w sklepie. Podąża za mną na parking podziemny myśląc, że zarobi darmowego Rolexa. 

Wyciągam kluczyk od samochodu, naciskam przycisk od centralnego zamka i... migają światła w Oplu Astrze. 

Złodziej momentalnie uświadamia sobie, że zegarek musi być z tych od majfrienda z Turcji, odwraca się na pięcie i wraca szukać innej ofiary  :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum to normalka ;)

Ja noszac sea dwelerra za 37,5k jezdzilem polo za 7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tu i tam potwierdzają się ze strony AD, nie ze sobą związanie, informacje że Rolex wypuścił Info o obniżeniu produkcji o 20%.

Często także info o przyduszeniu „Greymarket”

 

Patrząc na sytuacje, nie tylko w Polsce czy Europie ale także na świecie (od Ameryki do Azji), jest taka sama...oferta zegarków profesionali jest mizerna. Może ktoś coś ma pod lada lub gdzieś jakiś sklep (Bartek79 miał przykłady) ale to raczej rzadkość a nie normalność.

 

Wszędzie narzekają o dostępność, „pustych półkach” i wszędzie są listy oczekujące.

 

Sądzę że nie ma co mieć nadziei że w Polsce , w najbliższym czasie, będzie lepiej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyszkops w jakim rejonie jesteś?

Zaczęliśmy w Neapolu, teraz wybrzeże amalfitańskie z bazą w Salerno, a potem jeszcze trochę na południe. Professionali brak

 

Trzymajcie się, pozdrowienia !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał dzięki !,szyszkops ja zupelnie inne rejony chioggia ,wenecja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Tak więc, tego...

380370f3344b1bfd727b1e552cf612cb.jpg

Pierwsze zdjęcia jeszcze z zeszłego tygodnia :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu i tam potwierdzają się ze strony AD, nie ze sobą związanie, informacje że Rolex wypuścił Info o obniżeniu produkcji o 20%.

Często także info o przyduszeniu „Greymarket”

 

Patrząc na sytuacje, nie tylko w Polsce czy Europie ale także na świecie (od Ameryki do Azji), jest taka sama...oferta zegarków profesionali jest mizerna. Może ktoś coś ma pod lada lub gdzieś jakiś sklep (Bartek79 miał przykłady) ale to raczej rzadkość a nie normalność.

 

Wszędzie narzekają o dostępność, „pustych półkach” i wszędzie są listy oczekujące.

 

Sądzę że nie ma co mieć nadziei że w Polsce , w najbliższym czasie, będzie lepiej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Puste witryny w ekskluzywnym salonie - trochę to wygląda... biednie. Jeszcze będą je zapełniać słoikami z octem jak za PRLu.

 

 

Koledzy. Tak więc, tego...

 

Pierwsze zdjęcia jeszcze z zeszłego tygodnia :)

 

Ooo!

 

I ta piosenka na playliście :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był powrót do Krakowa z córeczką :)

44d8cd8d6e5e25f31d2387cf97308559.jpg

Potem bus :)

A po kilku dniach...

5410e3be5fe0230cfcb15bf5c912c8a6.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poka pan to seiko;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Z Polski czy z zagranicy?

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, będziesz zadowolony. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję koledzy

 

Dariusz Chlastawa ulitował się nade mną, po miesiącach obserwacji moich poszukiwań 14060. Wszystko zostaje w rodzinie (klubie) :)

 

Dziękuję też wszystkim, którzy pomagali mi w poszukiwania i opiniowali różne egzemplarze. Wybaczcie męczenie, ale dla mnie to zegarek, który zostaje, a w końcu otrzyma go moja córka. Więc chciałem trafić perełkę :)

 

Pozdrawiam


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór :) I to jest faktycznie zegarek, który może zostać już do końca (też mam takie myśli w stosunku do swojego).

 

Ale to jest 16610, a nie 14060?

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 16610. Niemniej, poszukiwania idealnego 14060 nie zarzucam. Tylko teraz faktycznie szukam idealnego, bez ustępstw. A dla mnie to oryginalny stan i tryt. To mogą być poszukiwania na dekadę, ale chyba o to też chodzi w naszej pasji. Ja przynajmniej tak to odbieram :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratuluje ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepszy możliwy wybór 16610 to najbardziej praktyczny i kultowy model Roleksa jaki został wyprodukowany! ;):)

Gratuluje!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję z miłe słowa. Obiecuję już nie zamęczać :) No, ostatnie zdjęcie :)

 

d4e910790bd8c49ce97a9912fad83b04.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Szlify wyglądają na oryginalne, piękny stan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! Na fali takich sentymentalnych zakupów rzuciłem okiem na chrono i Suby z 1980..

Patrząc jednak na ceny, samowyleczyłem się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.