Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i wtedy wygląda tak jak mój :D

20170410_1455242_zpsn2btgj3z.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem w Burtonie, i co? :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam czy używa może ktoś z Was myjki ultradźwiękowej do czyszczenia jasnych bezeli ?

Mój żółty na krawędziach się brudzi od kurtki skórzanej.

Pogoda taka jaka jest i nie będę już zmieniać na czarny ale pomyślałem o myjce.

Małe nie są drogie więc może warto rozważyć zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia znane i stare, ale mata oliwę ;)ltWExUQ.jpgvw4z6rX.jpg

To też oliwa? A gdzie żółte napisy? Jeśli nie oliwa to gdzie taki zielony komplet można dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też oliwa? A gdzie żółte napisy? Jeśli nie oliwa to gdzie taki zielony komplet można dostać?

hah :) wystarczy zmywacz do paznokci i już masz taki bezel

owszem, oliwa z mojego - zaczynam żałować odsprzedaży  :P

Edytowane przez Murillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe oliwa, oliwa może aparat trochę przekłamał kolory.

Ja tam zadowolony jestem z tego kompletu dla mnie to jest podstawowy kolor Roman później czarny :)

Zmywacz działa cuda ;)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie oliwka z wyświetlaczem przerobionym na pozytyw ale kolega podkręcił kolory w PS więc wygląda inaczej.

 

Nic w PSie nie podkręcałem... :ph34r:

(za to w GIMPie to i owszem)

 

No właśnie pod względem napisów pasował mi na oliwke. Chyba jednak łatwiej jest kupić pozytyw i zmienić bezel ;)

 

To zależy co ma być łatwiej. Zmienić gacie oczywiście, ale wszelkie złote dodatki już co najmniej tak samo trudno, a wręcz trudniej.

 

Było pokazywane, ale co tam, jeszcze raz - zielony ma złotko, czarny czerwoną galanterię.

 

F7D2RV9.jpg

 

RuZKeDU.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze "dzieło" jeszcze nie skończone ale ... :

 

DSC07327.jpg

 

DSC07335.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dobre ! 

Poloz go na jakiejs plaskiej powierzchni i pokaz go jeszcze z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ! 

Poloz go na jakiejs plaskiej powierzchni i pokaz go jeszcze z gory.

 

Jak skończę przebierankę to pokażę... na razie to tak poglądowa "zajawka". Docelowo też kagańca nie będzie bo mi przeszkadza... no i będą czarne przyciski wszystkie,


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebieranki są fajne, bo "niedużym" kosztem mamy prawie nowy, inny zegarek, a zawsze coś można jeszcze pomodzić :)

Edytowane przez korass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dysponuje może danymi lub linkiem do takowych, ile sztuk poszczególnych wersji limitowanych Rangeman'a wchodziło na rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką dyskusję na wusie znalazłem: http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=787296


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... temat co prawda sprzed ery Rangeman'a, ale wywnioskować można, że taki Burton np. wyszedł w ilości 5-10 tys. szt. Domniemam, że produkowany był tylko w 2015. Nie widziałem jeszcze innej litery oznaczającej rok prod. niż E. Pewnie naprodukowali i wypuścili w grudniu.

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich prośbę mam wytlumaczcie mi jak działa automatyczna aktualizacja czasu z zegarem atomowym i kiedy ma mi sie wyswietlac wskaznik ustawione mam oczywiście w received auto na "on"roman łączył mi się sam średnio co dwie doby ostnia aktualizacja byla 23.04 o 3:02 zauważyłem ze po zaktualizowaniu godziny wyświętał mi się wskaźnik przez jakiś czas potem znika i tu tego nie kumam.Dla mnie jezeli w ustawieniach włączam jakąś opcje to powinno się wyświetlać cały czas proszę o pomoc czy to normalne czy jest coś nie tak z moim romkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobra wiadomość: wszystko z Twoim Romkiem jest OK. Po prostu nie złapał ostatnimi czasy kontaktu z bazą i tyle. Musisz sprawdzić w różnych częściach mieszkania gdzie łapie Ci najlepiej fale z niemieckiego zegara i tam go zostawiać na noc.

 

Wskaźnik synchronizacji RC INDICATOR (trzy poziome kreseczki nad PS) wyświetla się tylko przez pierwszą dobę po udanej synchronizacji i jeśli kolejna automatyczna synchronizacja będzie nieskuteczna, wskaźnik RC INDICATOR znika. Innymi słowy nie wskazuje on włączenia funkcji automatycznej synchronizacji, tylko czy w ostatniej dobie miała miejsce prawidłowa synchronizacja.

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ponownie weźmie na Romcia to za każdym razem inaczej zegar świeci... już kiedyś wstawiałem fotki z porównaniem. Raz mam zegarek że idealnie równo innym razem że mocno kontrast traci ekran przy podświetleniu  przy kolejnym widać różnicę w podświetlaniu...

Jak u Was jest z podświetlaniem???

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój raczej równomiernie świeci cała tarcza ale tam gdzie jest dioda to normalne że się przebija większa część światła  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój raczej równomiernie świeci cała tarcza ale tam gdzie jest dioda to normalne że się przebija większa część światła  :)

Przy diodzie jasne że będzie jaśniej... :D 

To jest mój czwarty Romek i za kazdym razem inaczej świeci...

Wszystko chyba zależy jaka partia.....

Jak masz Romcia pierwszy raz to nikt nie zwraca na to uwagi.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jak masz Romcia pierwszy raz to nikt nie zwraca na to uwagi.

... że ja, hehe  :D

Podświetlenie to najmniejszy problem, bo to widać tylko jak podświetlasz  ;)

Lepiej trafić bardziej kontrastowy wyświetlacz, widziałem już takie że hohoo  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... że ja, hehe  :D

No gdzie Ty.......... :D nawet mi to przez myśl nie przeszło....  :P

 

Miałem na myśli kogoś kto pierwszy raz Romcia nabył... :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja też mam takie odczucia że niektóre Romki mają tak blade cyfry jakby im aku siadał.

Z tego powodu sprzedałem swojego pierwszego Romka, w drugim było ciut lepiej ale to nadal nie było to. 

Od tamtego czasu kilkukrotnie porównywałem kontrast Romanów z moim obecnym GW-M5610 i różnice widać gołym okiem. Gdybym trafił Romana z takim kontrastem jak mam w 5610 to bym się na niego skusił po raz trzeci a tak niestety. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.