Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi to strasznie przeszkadzało w podstawce z 2016 roku którą sprzedałem. Sztuka z 2014 roku miała świetny kontrast. Teraz mam CMJ i imo jest ideał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącza świeżak. Witam wszystkich! Nadgarstek 20 cm i myślałem, że będzie bieda ale kawał z niego sukinsyna. Pierwszy mój kwarc od wielu lat i trafiony w dychę, dzięki koledze z forum

 

ea4c9dba4876acc3ae57cb81ff86fb10.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego szuwar a jak u Ciebie z kontrastem wyświetlacza podczas podświetlania? Czy cyfry są wyraźne? Czy jest różnica jak patrzysz przy podświetleniu na wprost, od góry i od dołu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dołącza świeżak. Witam wszystkich! Nadgarstek 20 cm i myślałem, że będzie bieda ale kawał z niego sukinsyna. Pierwszy mój kwarc od wielu lat i trafiony w dychę, dzięki koledze z forum

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje, witamy w gronie posiadaczy Romana. Będziesz zadowolony, to świetny zegar. :)

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......Teraz mam CMJ i imo jest ideał :)

Też bym chętnie CMJ'a przygarnął w jakieś przyzwoitej cenie. Nie widział ktoś gdzieś.... w dobrej cenie??

 

 

Kolego szuwar a jak u Ciebie z kontrastem wyświetlacza podczas podświetlania? Czy cyfry są wyraźne? Czy jest różnica jak patrzysz przy podświetleniu na wprost, od góry i od dołu?

 

Różnice w kontraście to nawet bez podświetlania widać ale ile zegarków miałem to zawsze było tak samo....  no ja nie miałem z wyświetlaczem jak to Tomaliusz napisał "że hohoo..." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że pewnie przewijał się temat ale możecie podlinkować gdzie mógłbym kupić bezel i pasek od wersji Burton? Chyba, że ktoś posiada i chciałby się pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIbi, allegro, ebay :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie CMJ'a przygarnął w jakieś przyzwoitej cenie. Nie widział ktoś gdzieś.... w dobrej cenie??

 

 

 

 

Różnice w kontraście to nawet bez podświetlania widać ale ile zegarków miałem to zawsze było tak samo.... no ja nie miałem z wyświetlaczem jak to Tomaliusz napisał "że hohoo..." :)

Ciekawy jest co to znaczy to hohoo. Chciałbym to zobaczyć w celu porównania. W moim egz najlepszy kontrast (głównie przy podświetleniu ) jest gdy się patrzy lekko od dołu (na wprost jest tak jak u Ciebie na zdjęciach), wystarczy spojrzęć lekko od góry lub z prawej i juz kontrast słaby. Ciekawy jestem czy to norma czy to hohoo?:) Edytowane przez tomekk33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest hohoo  :P

Już niedługo może będzie ten hohoo na sprzedaż to Kto chcę to się dowie  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już to przerabiane, temat urwanych uszu w Romanie wraca co jakiś czas jak bumerang ;)

Prawda jest jednak taka że jest to faktycznie najsłabsze ogniwo w tym zegarku.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany temat

To po pierwsze - po drugie to nie King żeby był mocny ;):D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram.dla mnie king to po prostu czołg.jedyny zegarek który zamierzam mieć w ilości kilku sztuk.mega sprzęt-już teraz takich mocarzy nie robią niestety

bc64894b97cf6e6718b5d8a1a98f335e.jpg

Bardzo fajny,wyfisiowany ale z wytrzymałością do kinga nie ma startu

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek dlaczego Ci sekunda w koło w tym Protku nie goni??? Zepsuty jakiś :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień razem

 

Chyba pierwszy na forum. Gratuluję.

Jedna z najładniejszych wersji Romana :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy na forum. Gratuluję.

 

Dzięki, ale z tego co wiem, już kiedyś ktoś miał Burtona... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zarejestrowałem, ale być może.

Jak wrażenia? :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej pozytywne... lekki, wygodny, funkcjonalny i lajfstajlowy ;) jedyny mały zgrzyt, to na wyświetlaczu (w sektorze daty) jest jedna malutka (ledwo widoczna) kropka. Myślałem, że to drobinka kurzu, ale byłem w serwisie w Galerii Mokotów i okazało się, że to wtrącenie w strukturze wyświetlacza... tłumaczę sobie, że jest wyjątkowy niczym bursztyn z owadem :P i że jest oznakowany jak na limited edyszyn przystało... ale w głowie siedzi ;) czy ktoś się z czymś takim spotkał w jakimkolwiek wyświetlaczu casio? 

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może komplet używanych srebrnych śrubek do bezela na zbyciu? Poratujcie proszę :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.