Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

To ,że kupuję go trzeci raz nie oznacza, że coś mi w nim nie pasuje. Za pierwszym razem kupiłem zieloną oliwkę i rzeczywiście negatyw mi nie podszedł, ale druga sprzedaż była związana z brakiem gotówki na inny cel niż zegarki. Jeśli chodzi o rozmiar to chyba nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi gdzie pisałem, że wiedząc jaki Rangeman jest wielki po prostu się go nie kupuje. Najlepiej gdzieś w salonie go przymierzyć przed zakupem i wtedy zdecydować.

Edytowane przez tomasznowak244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest zegarek nie na nadgarstek, tylko na łokieć. Pisałem już na samym początku, że nie da się go nosić. Rangeman to krok wstecz w stosunku do Risemana. W ogóle te nowe G-Shocki mi się nie podobają.

 

Nie da się go nosić i jest zacofany, a w ogóle to brzydki.

Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej bo bym go nie nosił, skoro się nie da :D:lol:  :ph34r: 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w góry jak znalazł ma kompas-ciśnienie(skala jej sie bardzo przydaje jak również alarm baro) a to że jest duży to nie problem ponieważ przed kupnem przymierzyłem go i nie kupowałem w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się go nosić i jest zacofany, a w ogóle to brzydki.

Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej bo bym go nie nosił, skoro się nie da :D:lol:  :ph34r:

A co dopiero nowy Romek :D C'nie?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem już po prostu stary i zrzędze. Fajnie, że dziś jest słońce :)

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze.

Czasem mnie tylko nie widać ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy tego modelu zegarka. On ma jedna diodę podświetlające?

Podświetlenie jest równomierne? Bo z tego co widzę to dioda chyba jest z lewej strony?

Edytowane przez PL1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dioda jest jedna z lewej od dołu, a równomierność podświetlenia zależy od konkretnego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia należy przyjąć, że podświetlenie jest nierównomierne.

Jak ktoś ma inaczej, to trafił na Cudownego Romana, a takich jest tylko siedem na całym świecie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podrobke. Oryginaly tak nie swieca :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie dali dwóch diod tak jak w tańszych modelach ale i tak go kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, ciesz się i czytaj co wcześniej napisałem :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Roman chcialby  dolaczyc do tego grona:)  Zegarek ze mna od 4 lat to drugi pasek i bezel i pewbie niedlugo trzeba ponyslec o zmianie. Zegarek wykorzystywany dosyc mocno. Przezyl kilka nocy w lesie i kilka prob mozna powiedziec na poligonie. Praktycznie kazdy sensor sprawdza sie niezle. 

Kolega ktory porownal zegarek do telefonu. Moim zdaniem troszke nie trafil  z tym porownaniem.   I juz nie chodzi nawet o źródło zasilania w telefonie. 

Nigdy nie pomyslalem ze jest niewygodny lub ze zle lezy. Mam zegarki tez inne. Uwielbiam nosic aviatora a ostatnio kupilem gulfmastera i na pewno sa wygodniejsze. Ale gdybym mial wybrac jeden jedyny zegarek to tylko Roman. Cene do mozliwosci swietna i watpie zeby sie powtorzyla kiedykolwiek widzac polityke Casio. Reszta zegarkow  pod tym wzgledem  jest dublowana :) oczywiscie to tylko moje zdanie i rozuniem ze za wyglad mozna zaplacic spooore pieniadze :)

post-96520-0-62556300-1522934810_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym kolorze wg Was 9400 wyglada najlepiej? Białym, czerwonym, niebieskim czy standardowo czarnym? Wyświetlacz pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym kolorze wg Was 9400 wyglada najlepiej? Białym, czerwonym, niebieskim czy standardowo czarnym? Wyświetlacz pozytyw.

Żółtym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat sprzedaży zegarka zakończony i proszę nie komentować.

Prawie cała strona postów usunięta. 

Jedyne miejsce gdzie zamieszczamy oferty sprzedażowe to dział sprzedam.

Sami sobie śmiecicie Panowie ciągnąc temat którego nie powinno tu być.

EOT

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółtym ;)

W żółtym ale tylko wersja 9430 ;) Moim zdaniem Roman powinien być czarny, chyba że masz kilka "G" t wtedy jaki tam się komu podoba - czarny dlatego że do wszystkiego pasuje... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli chodzi o funkcję wschodu i zachodu słońca to nie można ustawić dokładnie dla miejsca zamieszkania np Warszawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli chodzi o funkcję wschodu i zachodu słońca to nie można ustawić dokładnie dla miejsca zamieszkania np Warszawy?

Oczywiście, że można. Podajesz współrzędne danej miejscowości, które znajdziesz np. na https://www.wspolrzedne-gps.pl i już. Dla Warszawy-Woli na przykład wpisujesz: LON (longitude - długość geograficzna): 20,9° i LAT (latitude - szerokość geograficzna): 52,2°.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiam współrzędne to u góry na wyswietlaczu jest np N niżej .4 i na dolnym 52* to co to jest ta wartość .4 wciskając reverse lub forward wartość tą można zmienić np na .4 ,.5,.6 itd.

To jest wartość po przecinku? Czyli np 52.4*?

Ok sorry głupie pytanie zadałem. Czytanie instrukcji nie boli. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez PL1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, bo podałem Ci nieprecyzyjną informację. Powinienem podać:

LAT: 52,2°N

LON: 21,0°E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.