Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Do wyboru oprócz dhla jest jeszcze "Registered Airmail (With Folding Watch box and Watch pouch. (3 - 4 Weeks)    (Free Shipping)"

a jak wygląda sprawa gwarancji w przypadku zamówienia z creation watches?

6 minut temu, tomaliusz napisał:

Czarny piątek a żadnych ciekawych ofert ... znaczy polskie błoto! ^_^

Tomek, serio spodziewałeś się czegoś w PL ? :P

25 minut temu, tomaliusz napisał:

Czarny piątek a żadnych ciekawych ofert ... znaczy polskie błoto! ^_^

Hello... a skrzynki na zegarki z Lidla to co? Aaa... zapomniałem, że to przecież Niemcy ;)

BTW, ja kupiłem. Tylko nie piszcie, że można znaleźć za "pu" ceny :)

Nie wiem, czy było, ale nasz rodzimy, forumowy producent Vratislavia Conceptum ma aktualnie BF promocję. Zniżki do 30%.

https://timeandpassion.pl/kategoria-produktu/zegarki/

Edited by clusca

Nie wiem czy bylo czy nie ale wrzucam:

We give you the option to choose between:
15% OFF with code 
BLACK2020*
or
25$ OFF with code 
BLACK*

Promotions running until Monday.

www.heimdallrwatch.com

Panowie, jestem Wam winien małe podsumowanie w temacie okazji na Sinna.

Potwierdza się fakt o polityce cenowej - nie robią promocji i nie dają rabatów na swoje zegarki. Z kolekcjonerskiego punktu widzenia to dobrze. Z czysto użytkowego - tak sobie.

Większość dealerów operuje na bardzo ciasnych marżach i również nie są skorzy do dawania rabatów, przynajmniej nie w pułapie cenowym ponizej 2k€.

Wrzeciono Czasu jak i Eriksson Urhandel dały mi praktycznie cenę retail producenta, w przypadku tego drugiego podniesioną o koszty dostawy.

Pan Bernie z Classic Watch coś tam urwał ze swojej marży i dorzucił darmową wysyłkę do PL. I to tam prawdopodobnie dokonam zakupu, chyba, że jeszcze coś się objawi w międzyczasie.

Edited by Kojiro

Krzysiek

Panowie

Coś kojarzę że miały być nowe certiny da action diver w automacie (na powermatic80?) tylko w mniejszym rozmiarze
Kojarzycie referencje?
Są gdzieś już dostępne?

Szanowny Panie, naturalnie, że kojarzę :D Dosyć zabawne, że pytasz o nie akurat tutaj bo wygląda na to, że jest w bardzo fajnej cenie tu: https://dolinski.pl/certina-ds-action-diver-c032.807.11.041.00 Wisi u nich przedpremierowo od dawna i trzymam ją w zakładkach, ale kurde... Kolejny zakup i do tego 2 miesiące czekania?... Zawsze można wziąć za pobraniem i nie zamrażać kasy niepotrzebnie. Świetna jest.

Edited by Krygo

Moje wrażenie z obecnymi certina oraz np Tissot to na fotkach fajnie, na żywo bez prądu.
Rozmiar 38 mm raczej miętki
Uważaj na decyzje

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

A wiadomo czy będzie coś w zieleni? Obawiam się że generacja 43 mm jest za duża jak na mnie. Wypada większą od biedamasa czy mm200 które mają ok 44mm i 50 L2L

6 godzin temu, Kojiro napisał:

Panowie, jestem Wam winien małe podsumowanie w temacie okazji na Sinna.

Potwierdza się fakt o polityce cenowej - nie robią promocji i nie dają rabatów na swoje zegarki. Z kolekcjonerskiego punktu widzenia to dobrze. Z czysto użytkowego - tak sobie.

Taką politykę lubię i preferuję (max. 15-20% rabatu) i realna cena katalogowa ma odzwierciedlenie na rynku wtórnym. Uważam to za lepsze z kolekcjonerskiego i użytkowego punktu widzenia.

A nie robienie klientom mętliku w głowie jak niektóre marki - cena z metki 3000 usd, dzisiaj wyprzedaż -66%, ktoś się podpalił, a jutro - 79%. 

3 minuty temu, Jacek K. napisał:

Technicznie świetny, ale tarcza trochę mała.

Zależy jaką masz rękę :)