Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin w nawiązaniu do korespondencji, jak zostaną paski, to poproszę dodatkowy brązowy do mojej niebieskiej Foremki

Jeśli nie będzie nadmiarów, to ja pewnie będę odstępował swój, ponieważ zamówiłem i czarny i brązowy a wtedy jeszcze nie szyłem sobie pasków. Teraz wolę nosić swoje dzieła a więc brąz raczej na pewno będzie do oddania w dobre ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena paska to 140zl ale zapisy na nie już były i zostały wyprodukowane na zamówienie. Coś tam w zapasie będzie ale bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składanie Formmeisterów to mordęga, na jeden zegarek potrzeba ok 50 minut. Wskazówki w tym werku ledwo się mijają, lekko nie taka siła nacisku przy osadzaniu którejś wskazówki i już ociera. Z uwagi na idealne dopasowanie wskazówek do elementów na tarczy aby wskazówka muskała idealnie końcówki indeksów jest ona bardzo długa i niemal dotyka szkła ( wszystko po to aby maksymalnie odchudzić zegarek ), trzeba cholernie uważać składajac te zegarki, dochodzą jeszcze zabrudzone koperty od środka które musimy czyścić, ogrzewać, regulować mechanizmy ( tutaj znowu cholernie czuły regulator, wystarczy dotknać i już skacze o 15sek w jedną lub drugą stronę ), tarcze z racji oszczędności formy widac każdą nawet minimalną skazę czy paproszek, niekiedy trzeba kilka razy zegarek rozkładać bo ciągle coś potrafi się wydostac z trzewi na tarcze.

KOSZMARNY ZEGAREK SOBIE ZAPROJEKTOWALIŚMY :-) Niby prosty, nikt by nie pomyślał jak trudny.

Pierwsze zegarki dla forumowiczów wysyłać będę od ok 10tego Czerwca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Ha, kto sobie nie zabukował to dostanie w sierpniu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie będzie ;-) Sugerujesz, że znowu 4ty rok z rzędu nie będę miał wakacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi. Wa co? Nie znam tego terminu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie! to w ramach gimnastyki pomiędzy kolejnymi sztukami poprosimy ładne foto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 10 czerwca dobrze brzmi - ja poproszę na urodziny :) mam 15-tego :). Marcin a co z wpłatami? bo przynajmniej ja żadnego info nie otrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składanie Formmeisterów to mordęga, na jeden zegarek potrzeba ok 50 minut. (...)

KOSZMARNY ZEGAREK SOBIE ZAPROJEKTOWALIŚMY :-) Niby prosty, nikt by nie pomyślał jak trudny.

Bla bla, dobra, nie marudź tylko daj lepiej info ile i na jakie konto wpłacać ostatnią ratę ;)

shut-up-and-take-my-money.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja mam 12.06, niedziela. Może to i lepiej, bo jeszcze bym "się zmęczył zabawą" i porysował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zegarki dla forumowiczów wysyłać będę od ok 10tego Czerwca..

 

Liczę, ze teraz będzie odwrotna kolejność i ci co dostali VIS jako ostatni Froremkę otrzymaja jako pierwsi w kolejce.

 

A tak serio to po prostu liczę, że będę mógł się pochwalić innym nauczycielom przed końcem roku szkolnego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, ze teraz będzie odwrotna kolejność i ci co dostali VIS jako ostatni Froremkę otrzymaja jako pierwsi w kolejce.

 

A tak serio to po prostu liczę, że będę mógł się pochwalić innym nauczycielom przed końcem roku szkolnego ;p

Koniec roku szkolnego jest 31 sierpnia, masz czas  

 

 post-47356-0-49681000-1464028573.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło zobaczyć kilka zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby o jakieś foty, najlepiej egzemplarza z niebieską tarczą:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja foto to jeden zegarek mniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed dwoma tygodniami miałem ten zegarek w wersji błękitnej w ręce i na ręce i... tak mi się podobał, ze zapomniałem zrobić zdjęcia.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priva dostałem o wpłacie, ale QV wrzuć jakieś zdjęcia, chciałbym zobaczyć produkt finalny.


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.