Dzięki za opinię, mam właśnie podobne argumenty za i przeciw. Z taki personalnych już zupełnie to niedokładne spasowanie nowej bransy na kopercie 1861, a do powrotu do starej już u mnie nie ma mowy. No i poprawione indeksy chronografu. Wiem, że wiele innych chronografów też nie trafia w indeks, choćby Daytona czy poważniejsze marki, ale ta poprawka bardzo mi się podoba. Mniej więcej wybór bardziej historycznie czy bardziej technicznie/współcześnie.