Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Rolex to zegarki za 30-50k jeśli chodzi o stal. Za 100k w sporcie to dostaniesz lepiej wykończony, ale pewnie mniej punktualny mechanizm i tyle w sumie. No i więcej prestiżu, z 1kg co najmniej.
  2. To sushi wygląda bardzo amerykańsko, najebane wszystkiego ze wszystkim, że to sushi przestaje przypominać. Można wiec jeść widelcem.
  3. Jak dla mnie własny mechanizm to jeden z warunków koniecznych jak miałbym zapłacić za zegarek więcej niż powiedzmy średnia Omega. Wiadomo, że tutaj cena nie skaluje się z jakością mechanizmów, a ludzie płacą duże pieniądze głównie za markę i tzw. prestiż. Co do Breguet to oni nawet nazwy linii mają dziadkowe.
  4. Pepsiaki mają ciemniejsza niebieską ceramikę, nawet mniej oczojebne się czasem wydają niż Batman. Raz mi się wydawało, że gość miał czarnego GMT, dopiero z bliska zauważyłem ze to Pepsi na Oyster.
  5. Nie śledzę antyszczepionkowcow i innych szurów, ale bez problemu znalazłem profile piszące na ten temat, rozpowszechniające jakieś brednie. Wiec to co napisałeś nie jest prawdą. @beniowski Trump poleciał za rozpowszechnianie kłamstw o ukradzionych wyborach, słusznie bo łamał regulamin.
  6. Ja na profesjonalach nie lubię jubilee, pasuje mi tylko do bardziej bizuteryjnych konfiguracji DJ-a, z fluted bezel. Ogólnie nie jestem fanem wyglądu tej bransolety.
  7. Wszystko zależy od tego jaki on ma pomysł na zapewnienie wolności słowa. Jeśli chodzi o zupełna wolną amerykankę to takie miejsca już były, choćby 8chan i skończyło się, że siedziało tam mnóstwo wszelkiej maści ekstremistów. Wolność słowa to tez nie opowiadanie bredni jak Trump, że zwycięstwo mu ukradziono i podburzanie społeczeństwa. Z drugiej strony jest amerykańska woke culture, która ma tendencje do cenzurowania opinii, które im się nie podobają. Zobaczymy w praniu jak zwykle.
  8. Możesz do Jubitomu, możesz do butiku, a najszybciej będzie zawieźć do Swatcha na Marynarską, bo pewnie i tak tam wyląduje.
  9. Nie posiadałem, ale na ręku miałem. Nic mi się tam nie błyszczało, jak ceramiczne Omegi czy Rolki.
  10. Może miał tak wyglądać, taki zamysł twórczy. Mam trzy paski od Filipa i do jakości zero uwag.
  11. Może kwestia ujęcia zatem, bo wyglada na wielki na twojej ręce. Mierzyłem 41mm i tak nie było, a nadgarstek raczej z mniejszych.
  12. Ja ciagle zachodzę w głowę czemu BP nie wyda w regularnej serii FF w małym rozmiarze. Szkoda też Panerai. Jest boom na towary luksusowe, a cześć marek ewidentne przespała ten okres. Wiecznie trwał nie będzie.
  13. I to wyglada jak toolwatch, a nie te błyskotki ze świecąca ceramiką. Chyba 41, duży zegarek. Moim zdaniem Jumbo jest optymalny.
  14. tbn

    Perfumy

    Zgadzam się, nigdy czegoś podobnego nie wąchałem.
  15. tbn

    Perfumy

    W końcu zdecydowałem się na GIT. Przy okazji wpadł jakiś Afrykańczyk, którego próbkę dostałem przy testowaniu różnych zapachów. Żonie bardzo podszedł, chociaż ja pewnie tez czasem skorzystam.
  16. Mnie to przypomina przemocową relację. Trzeba brać co jakiś czas biżuterię, Rolexy których się nie chce, żeby czasem dostać Rolexa którego się chce. ;)
  17. Sprzedał, co nie jest dziwne. Dorzucili mu dwa rolki, których nie chciał to po co ma trzymać. Tego typu transakcje wiązane są opisywane na forach zagranicznych raczej jako norma. Polski system, gdzie jest jeden AD z centralną dystrybucją to swoisty rodzynek.
  18. Nie tylko, są jeszcze opowieści pracowników Kruka, forumowe plotki, informacje od znajomych znajomych. To wszystko buduje bardzo jasny obraz sytuacji.
  19. Przy normalnej firmie tak to działa, nawet jak zamawiam jakaś elektronikę za pare stów to mnie informują jeśli nie mogą zrealizować zamówienia. Ale to towar luksusowy, więc pewnie tutaj idzie od razu do niszczarki bez informowania klienta. To by pasowało do umawiania się z klientami a potem odmawiania im zapisu.
  20. No nie bardzo. Kruk jest dystrybutorem. Jak wchodzisz do salonu to widzisz wielki napis Rolex, na stronie Rolexa masz autoryzowane punkty. Rolex wybiera swoich AD i reguluje sprzedaż kontraktami. Rolex realizuje gwarancję międzynarodowo, przez autoryzacje zegarmistrzów choćby. Więc kupując Rolexa jestem klientem tak samo Kruka jak i Rolexa.
  21. Bo to nie element konstrukcji jak w starych bransoletkach z blachy, tylko ozdoba, która nie służy niczemu poza robieniem wrażenia wintydż. Ja tez tego nie lubię, ETA miała świetną bransoletę.
  22. Od zeszłego roku sam zapis jeszcze nie oznacza zapisania na listę, tylko jest to wyrażenie chęci bycia na takowej. 😉 Ponoć jakieś weryfikacje potem są i odrzucają niektóre zgłoszenia. Ale da się kupić rolka w Kruku bez historii bez wątpienia. Co jest dobre, chyba najlepsza opcja to jakaś kombinacja stałych klientów i nowych.
  23. Mnie to przycięcie tutaj nie gryzie bo zachowuje symetrie. Do tego jakoś kształt 5 i 7 przypomina mi Persistence of memory Dalego.
  24. To jest 41? Ja szukałem 38.5, ale poddałem się w końcu i wziąłem Bonda. Ciężko dostać te modele już, zwłaszcza w komplecie w dobrym stanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.