Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Exp II ma chyba największe indeksy. Sub za to nowy świecił mi chyba najgorzej ze wszystkich diverow. Exp jak na ilość lumy nie jest zły, ale ogólnie luma w Rolkach słabsza niż w Omedze nie mówiąc o Seiko.
  2. tbn

    Hi-Fi stereo

    Najlepiej pójść do sklepu ze sprzętem stereo i kupić po prostu najtańsze o potrzebnej długości.
  3. @szuwi Najlepszy Rolex. Dzisiaj oglądałem nowego, trochę chyba zbyt mały na mój gust. 39mm wydaje mi się lepiej dobrane do mojego nadgarstka, ale 36mm też świetny. Tyle nowości wysypało, że w stojących w kolejce nadzieja wstąpiła pewnie.
  4. Chrono bez chrono to bez sensu. Ciekawe czy i od kiedy rozwiązali ten problem w produkcji. Kupiłem nówkę w maju, może nie trzeba będzie serwisować.
  5. Ale jak to tak żartować? Proszę pana to jest Rolex, to noszą i prezydenci i bokserzy i raperzy. To jest symbol sukcesu. A Pan Dariusz to już niejednemu pokazał gdzie jego miejsce!
  6. Ja na początku miałem też wrażenie klekotania jak w Seiko SKX, ale to kwestia jak jest skonstruowana. W mojej pomimo latania wszystko jest świetnie spasowane, nic przy klamrze nie wychodzi. Ba, powiedziałbym, że jest wysokiej jakości, żeby przy takiej elastyczności nie było żadnych szpar między ogniwami. Pod dużym wrażeniem jestem. Oczywiście bardzo wygodna.
  7. Chętnie się sam bym kiedyś wybrał, ale ja raczej trekingowo Alpy maks. Od kilku lat zbieram się z kursem wspinaczkowym. 😂
  8. tbn

    Klub Miłośników Zegarków SEIKO

    To chyba z zeszłego roku, seria ice divers na rynek amerykański. U mnie na niektórych zdjęciach niebieski ma bezel czarno-niebieski, a czarny szaro-czarny.
  9. Jakościowo bransolety się nie różnią. Rolex ma po prostu lepsze projekty, Oyster to moja ulubiona bransa ze wszystkich marek. Co do spasowania z kopertą to chyba tutaj sporo winne są Omegowe skręcone uszy, nie będzie to wyglądało tak gładko jak w Rolku. Bezel fakt, zdecydowanie przyjemniej pracuje w Roleksach. Ale to detale jak pisze sanik. Rolex marketingowo ma pewną "magię", której nie ma Omega.
  10. Oris jakościowo nie jest porównywalny do Rolka, a Omega jak najbardziej.
  11. Niecały milimetr cieńszy, do tego dekiel schowany trochę i o niebo lepiej leży na nato.
  12. Jak tłuczesz milion zegarków rocznie to najlepszym się zdarzy.
  13. Ja nie wiem o co chodzi z ta historią. Co w tym niezwykłego, że jakaś pomyłka w wykonaniu tarczy, że trzeba o tym mówić ?
  14. Dobrze się uzupełniają. Ten Ex ładnie znoszony już. Jakoś lubię zegarki po których widać, że swoje przeszły, a nie są głównie do fotek na insta. 👍
  15. Za dużo zielonego, na czarnym by lepiej wyglądał.
  16. Fajna tarcza, chyba jedyna jaka podoba mi się w DJ oprócz czarnej.
  17. Typowe, jak ktoś ma coś czego nie mają inni, to od razu wielu będzie to bolało. Nie pokazuje perspektywy miłośników, co po kupieniu takiego Roleksa potem przez rok jedzą pasztetową.
  18. Parę osób przerabiało to już, w tym ja. Pasuje, minus, że trochę odsłonięta jest wewnętrzna strona ucha, bo mają inny profil w starym. Mnie to przeszkadzało, także przy zakładaniu czuć było ostra krawędź.
  19. https://wyborcza.biz/biznes/7,147743,28498224,bogaci-polacy-czekaja-latami-w-kolejkach-aby-kupic-sobie-roleksa.html#S.main_topic_2-K.C-B.4-L.1.duzy Wreszcie ktoś dostrzegł problemy miłośników. Artykuł w miarę poprawny, pare głupot się znalazło jak zawsze, też nic ciekawego nie wnosi, wiec wrzucam bardziej jako ciekawostkę. Komentarze jak zawsze super, nawet eksperci się tam wypowiadają. 😆
  20. tbn

    Policzmy MM200 i 62MAS'y...

    Też czekam na 297, zobaczymy na żywo, wygląda ciekawie. Szukam jakiegoś niebanalnego divera od Seiko w niedużym rozmiarze. Najlepszy był 143, ale taki klasyk. Tutaj tarcza może na żywo być świetna.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.