Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2400
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Między zamówieniem z półki, a brak możliwości zamówienia w ogóle lub czekaniu ponad rok na zwykłego DJ-a, jest sporo pomiędzy. A w Polsce sytuacja jak rozumiem już tak wyglada.
  2. Zielona tarcza jest już w 31, nie należy się raczej spodziewać innego koloru. To nie jest taki jak na renderach, ale bardziej w szarość. Chyba to specyfika małego rynku w Polsce, nie czytałem o większych problemach z dostanie DJa za granicą.
  3. Nie sadze żeby mogli mu coś kazać. Zegarek Nadała jest bardzo lekki i pewnie komfortowy, bez problemu da się grać. W DJ raczej wygodnie by nie było.
  4. Kolega, którego namówiłem na Rolka dostał Polara jakoś we wrześniu. Pierwszy zakup w Kruku w ogóle jego. Znając jego codzienny styl informatyka w poplamionej koszulce, byłem pozytywnie zaskoczony, że mu sprzedali. Także, nawet bez historii trzeba być pozytywnej myśli. Chociaż chyba z roku na rok jest co raz trudniej. Zaraz się okaże, że Datejust będzie trudno dostać.
  5. Wyżej na ręce odciski od całego zestawu. 😅
  6. Ale pomyliłeś się, bo EXII to dla jaskiniowców, Ex był od gór. Messner też popełnił ten błąd . Pewnie w Kruku się dowiedzieli stad tyle czekasz.
  7. Jak się kupi tyle Tissotow to IWC w gratisie ?;)
  8. Kolega pokazuje, bo po aferze ze Swatchem i dorocznych napięciach Roleksowych, miło zobaczyć coś nowego innej marki.
  9. Tutaj wpływ ma na pewno bogacące się społeczeństwo, a w ostatnim czasie globalna sytuacja ekonomiczna tez. Na pewno forum też pomaga się oswoić z czasem z takim zakupem, ludzie przerabiają tańsze modele i idą w górę z ceną. Sam tak miałem zaczynajac kilka lat temu od Omegi odkupionej od forumowego kolegi, a potem gdzieś przyszła kolej na droższe rzeczy. No i dzisiaj kupno Rolexa to zysk, a nie jak kiedyś strata na wyjściu z salonu. Wiec łatwiej podjąć decyzję, bo nie ma ryzyka straty. Teraz kolekcjonerów Rolexa wysypało. @memento mori Takie negatywne sytuacje nie powinny się wydarzyć, nawet rzadko. Tez ktoś wrzucił doświadczenia, że zapisy były jak po podwawelską gdzieś i przerób taśmowy. Mnie to bez różnicy, No najchętniej bym kupował zegarki online , nie potrzebuje salonów. Ale rozumiem, że to produkt luksusowy, można by się jendak postarać. Niestety Kruk ma monopol i nic nie poradzisz. Chyba, że nie zamówisz, czyli trochę na złość babci odmrożę sobie uszy.
  10. Ja nie znam nikogo kto kupił 15-20 Roleksow.
  11. @memento mori Chyba trochę pokoloryzowałeś, bo przy cermicie paru osobom, które mają raczej spore kolekcje odmówiono. To, że ktoś nie kupił wcześniej kilku gorących modeli z dużym przebiciem nie znaczy, że powinien być traktowany gorzej w obsłudze. Historia Bugsa już w ogóle wzbudza zażenowanie wobec Kruka. Chodzi o najprostsze sprawy w obsłudze klienta, jak się umawiam to dotrzymuję słowa. Ja mam nienajgorsze doświadczenia z Kruka co prawda, ale z roku na rok jak koledzy opisują jest co raz gorzej.
  12. To znów zmienili podejście, bo w zeszłym roku paru kolegów dostało po jakimś czasie informację zwrotną o wykreśleniu. Ale w sumie lepiej, ludzie będą się łudzić, że są na jakichś listach , że dostaną kiedyś zegarek. Chociaż dadzą im nadzieję.
  13. Metoda „na kobietę” co niby na prezent dla męża. To stara metoda jest. Chyba, że zadzwonią za pare dni i podziękują za zainteresowanie i poinformują o usunięciu z kolejki.
  14. Pewnie wkurzony poszedł do AP i zamówił nowe Jumbo.
  15. Rzeczywiście widać różnice w odcieniach na stronie, 41 bardziej nasycony, 36 mniej, 31 z odcieniem żółtego. Tarcza pewnie będzie zmieniała mocno kolor. Na filmiku wrzucanym tutaj 31 jest głęboko ciemny, bo najsłabiej oświetlony. Myśle, że to będzie świetny model.
  16. @rafalmosty Nieszczególnie, zwyczajnie ta wypowiedz jako żart nie ma sensu dla mnie. Sa przez chwile na filmiku gościa watch society, który ktoś wrzucał. 44 sekunda
  17. Jesli dobrze zrozumiałem to właśnie sanik był umówiony i mu odmówiono zapisu, nie wiem czy brawa sa właściwe.
  18. Kolejny etap to będzie obowiązkowy esej pod tytułem "Dlaczego ja powinienem dostać zegarek Rolex". 🤣
  19. To źle cię zrozumiałem. W Kruku rozdaje centrala, nie jeden tam ma dojścia pewnie.
  20. Nie wiem jakie było tło historii Dufoura, może salon się nie zorientował kto to, a jako człowiek skromny się nie obnosił. Natomiast jak ci się wydaje, że celebryta nie załatwi sobie w Kruku po znajomosci szybciej to jesteś troszkę naiwny. Nie mówiąc o innych krajach jak USA, gdzie klient VIP to standard. Ja się zastanawiam kiedy w Kruku listy staną się iluzją. Ktoś się zapisał, ale telefonu nigdy nie będzie. Bo przy rosnącej popularności zmierza to w te stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.