Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2397
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. To potwierdza co napisałem. Moment był za mały żeby obrócić także chronograf, ale rezerwy nie zmniejszyło.
  2. Jets to możliwe, może ktoś się kiedy pokusi o jakieś testy na chronokomparatorze przy rożnym poziomie rezerwy. @desmo Główna sprężyna oddaje energię w porcjach, które przekładają się na ruch wskazówek (wszystkich), więc używanie chronografu nie powinno zasadniczo wpływać na rezerwę.
  3. Przeczytałem na zagranicznym forum, że ludzie uzyskują 60+h rezerwy chodu z 3861. Wiele osób pisało, więc może nie błąd pomiaru. Niemniej dziwne, że w takiej sytuacji reklamowany byłby jak 50h. Swoją droga mój 1861 wytrzymuje więcej niż 50h.
  4. Kolega płynnie przeszedł od produkcji Rolexa i Mercedsa do Patka i Lambo. Potem coś o kangurach w Polsce jak dyskusja była o krajach zachodu. Nie mam pytań o jego tok „rozumowania”. Już temat kolejek ma więcej sensu.
  5. Zawodowo sporo czasu spędzałem za granica przed pandemia, może to się wydać niesamowite ale widok Roleksa w biurze nie był niczym niezwykłym. Rolex produkuje blisko milion zegarków rocznie, pewnie tyle też sprzedaje. Mercedes rocznie sprzedaje coś koło dwa miliony aut. Może łatwiej ci będzie złapać perspektywę, jak unikalne są te zegarki. Wali chcesz uważać masowo produkowany zegarek za wyjątkowy bo jest drogi jak na ogólne standardy to proszę bardzo.
  6. Batman to to nie jest, ale niech cieszy.
  7. Mam, chyba jestem ortodoksem bo Moon to mój ulubiony zegarek, ale nowa wersje uważam po oględzinach na żywo za ładniejszą. To chyba kwestia kształtu szafiru bardziej, zawsze będzie ten efekt. Omega mogłaby zrobić wypukły ale wtedy odebraliby jedna z zalet wersji hesalitowej. Poza purystami szafir to dobry wybór.
  8. Ortodoksi by powiedzieli, że Moon to jest jeden, aktualna wersja z hesalitem. Szafir już koszerny nie jest, a reszta to tylko różne speedmastery.
  9. Moon to najlepszy zegarek, nie znacie się. Mnie znów do głowy przychodzi, żeby może upgrade zrobić 1861 do 3861, myślałem że już jestem wolny od tych myśli.
  10. Czyli o to chodzi, kupujesz Rolka i chciałeś się poczuć wyjątkowo. No cóż, przykro mi. Dzisiaj widziałem trzy suby na samych damskich nadgarstkach. Z tym, że to już większa turystyczna miejscowość. Możesz się poczuć jak kobieta 60+, bo takowa Pani miała pięciocyfrowego. 😅 Reszty twoich przemyśleń o pozowaniu na cokolwiek czy braku wyjątkowości Pepsi nawet nie skomentuje, bo dorabiasz siebie argumenty, które nie padły.
  11. Właśnie to lubię w serii pieciocyfrowej, tę lekkość na nadgarstku. Nie przymierzaj tylko bierz.
  12. Ta, nie ma jak napisać coś błędnego i zamiast się przyznać to gorączkowe szukanie w internecie czegoś na poparcie.
  13. Kolekcjonerzy docenili. Ale przeciętny gość nawet nie rozpozna i metka najtańsza w profesjonalnych obok AK. Jednak bieda.
  14. No sztos ten pepsiak, ale Batman tez niczego sobie. Teraz tylko czekać aż zadzwonią za dwa lata powiedzieć, że usuwają z listy.
  15. Ha, może być. Z moim bieda Exem nikomu nie zaimponuję, ale przynajmniej nie taki oklepany. Swoją droga straszy facet, po 60, ładnie ubrany miał pieciocyfrowe Pepsi. Świetnie to wyglądało. Stylowy sikor.
  16. Ale chyba nikt się nie obrazi, przecież każdy tutaj zna historie Tudora i jak został wskrzeszony. Przecież nie twierdzę, że nie robią fajnych zegarków.
  17. Dokładnie, to normalne zegarki. Akurat jestem na wakacjach, zwykły, zachodni , niewielki kurort. Żadnych milionerów. Jedyne czego jest więcej od Roleksa to Apple Watch. Przez kilka dni wiedziałem dwa DJ, trzy Suby, Daytone , Pepsi specjalnie się nie przyglądając. U nas bicie piany jakby to coś wyjątkowego było.
  18. Strasznie toporny ten nowy Tudor. Black Bay dark dużo ładniejszy był. Też jestem zdania, że w Omedze Tudorem się nie mają co przejmować. Marka głównie instagramowa, do Omegi nie ma co porównywać nawet.
  19. Zgadzam się, patrząc na bezpośrednie porównanie w nowym 36mm wszystko się wydaje lepsze, bardziej proporcjonalne. Dużo zmieniło zredukowanie bransolety do 19mm. Nie wiem jaki Adrian ma nadgarstek, ale jednak mały ten 36mm, czy w rzeczywistości 35.3mm, powinni kiedyś dać opcje większego do wyboru.
  20. Najlepszy współczesny sub. I jeszcze w idealnej wersji, twoliner z przewierconymi uszami.
  21. Na przykład dla tego, że kupuję jak większość kolegów w Polsce. To, że gdzieś się zdarzają przypadki nieuczciwych AD to chyba oczywiste założenie przy skali dystrybucji.
  22. Z ciekawości znasz taki przypadek u nas w kraju? Bo to, że patologie trafiają się na świecie to trochę dowodów już było.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.