Ja to zawsze lubiłem, do tego mody. Co do podzespołów to było tak jak piszesz dawno temu, potem cykl życia znacznie się wydłużył, sporo osób używa po 3-4 lata tej samej platformy. Także, za sprawa konsol, które pod koniec życia spowalniają rozwój grafiki w grach multiplatformowych. Ja doceniam konsole za wygodę i prostotę, napisałem tylko ze obecna generacja jest dla mnie pierwsza, na której lubię grać, wcześniej się męczyłem w 30fps.